320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel8919 Vaata postitust
    miks mu kommentaarid ära kustutatakse?
    sa mõtled seda...

    niisiis bendtner läks 1-1 le ja lõi vastu väravavahti ja kohe karistati meid ära ja oleme fabianski vapustava väljatuleku tulemusel 1-0 kaotusseisus ja just nüüd lõi ka teise 1-1le olukorra mööda, no täiesti saast mängija
    ...kommentaari? lihtsalt seda värki, et esiteks võiks mängu ajal mängu vaadata ja teiseks võiks olla midagi öelda ...

    Kommentaar


      Kurat, Sa vingud koguaeg, herr SleepWalking? Mina ei viitsi teie mängu vaadata. Ja minu jaoks on see vägagi teretulnud, kui keegi räägib mängust enesest siinsamas. Ära tule nüüd ütlema, et ma olen ainus jobu või ma võin kuskilt mujalt ka vaadata. Ma tean seda isegi.

      Võitsite vä?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Ära tule nüüd ütlema, et ma olen ainus jobu või ma võin kuskilt mujalt ka vaadata.
        Tulen küll.

        Ja parem meeskond võitis täna, midagi pole teha.
        Plussid Ramseyle, Gibbsile ja Lansburyle. Vela ka proovis.

        Kommentaar


          Njah toodi lapsed tagasi maapeale. Oleks vähemalt paargi nendest 1-1 olukordadest suudetu üle vv chipida oleks veel lootust olnud. Mina nägin viite 1-1 võimalust aga peale teist väravat panin kinni. Nii ,et neid võis rohkem olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kurat, Sa vingud koguaeg, herr SleepWalking? Mina ei viitsi teie mängu vaadata. Ja minu jaoks on see vägagi teretulnud, kui keegi räägib mängust enesest siinsamas. Ära tule nüüd ütlema, et ma olen ainus jobu või ma võin kuskilt mujalt ka vaadata. Ma tean seda isegi.
            Ma ütlen seda siis ise. Selle jaoks on erinevad gamecastid. Ma arvan, et Sinu laiskus ei ole piisav põhjus, et ülejäänud foorumlased peaksid teema jälgimiseks läbi kümnete rämpspostituste sirvima. Mingi kultuur võiks postitamisel olla...

            Kommentaar


              Ma ei jõudnudki enam kokku lugeda, mitu 100% võimalust Bendter sõnaotseses mõttes perse keeras .
              Ilusti antakse talle pallid ette, ei vend ei suuda ära lüüa

              Kommentaar


                väravavõimalusi oli tõesti megapalju, aga ega ma ei tea, kui tõsiselt arsenal seda carlingit võttis...paar meest oli ju põhimesskonnastki...silvestre ja bendtner nt... seis oleks võinud vabalt olla ka 5:2. loodetavasti, siis nüüd hakkavad meistriliigas stabiilsemalt mängima. potentsiaali peaks ju olema, kui manule ja chelseale tuul alla tehakse.

                Kommentaar


                  Hakkab jäklle see Bendtneri kirumine pihta. Velal oli täpselt samasugune 1-1 olukord ja ei suutnud ära lüüa. Bendtner mängis minu arust normaalselt. Meeles mõlgub ilus kannasööt Meridale?, kus temagi sai väravavahiga 1-1 joosta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    lihtsalt seda värki, et esiteks võiks mängu ajal mängu vaadata ja teiseks võiks olla midagi öelda ...
                    Läbu alafoorumisse võiks "Live" teema teha, kuhu kõik sellised noorfännid kommenteerima saab saata

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Meeles mõlgub ilus kannasööt Meridale?, kus temagi sai väravavahiga 1-1 joosta.
                      Randall oli see kes ei suutnud võimalust realiseerida.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Läbu alafoorumisse võiks "Live" teema teha, kuhu kõik sellised noorfännid kommenteerima saab saata
                        kusjuures täiesti eesrindlik mõte!

                        Kommentaar


                          samas jah arsenali teine koosseis on ju põhikoosseisu vahetusmehed, aga 1-1 olukordadest peaks isegi nemad väravaid lööma, eriti kui sulle kingitakse neid mängus vähemalt ca 5, tugevamates mängudes saab heal juhul ühe võimaluse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Randall oli see kes ei suutnud võimalust realiseerida.
                            Selge. Ei tulnud meelde ,kes see oli.

                            Kommentaar


                              jahute, mis te jahute, aga teisel poolajal näitas burnley ikka väga ilusat mängu ja omas samuti võimalusi veel lüüa.

                              minu poolt Burnley-le JAA karika võiduks

                              Kommentaar


                                Need luhtaläinud 1-1 paneks pigem Jenseni, mitte noorte ründajate süüks. Pealegi pean Bendtnerit rohkem poacheriks, tehnika tal niivõrd hea ei ole, mis muidugi ei vabanda eilset platsil lonkimist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X