320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -21-
    replied
    Nõnda tuleb veel igatsus Bendtneri järele. Üllatav, et Martinellist kõige suurem torbik saanud on. Tõsi - paar kandidaati on talle päris lähedal.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Ma fännina oleks mures kui mängijaid nii hilist võiduväravat ei tähistaks

    Leave a comment:


  • poldake
    replied
    Discrace ütlesid arsenali fännid, kui mõni teine klubi tähistab lisaminutitel löödud võidu väravat. Eriti see suur must mees, keda ma olen tik tokis näinud. Sorry nime ei mäleta. Aga pakun välja, et selle kohta öeldakse passion.
    ma mõtlen, et kui võidetakse meeskonda keda peabki võitma

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Pange Hein juba peale, kaua need pudinäpud mängivad.

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Saatsin jõuluvanale kirja ära sooviga, et see sitt bängiks vähemalt sama hästi ka kevadel.

    Leave a comment:


  • mcnamara
    replied
    Ma siia teemasse tavaliselt ei kirjuta, aga see Zinchenko vollepotk ristnurka oli äge!

    Leave a comment:


  • TSA
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Trossard on ikka kuidagi underrated nii siin kui ka laiemalt. Väga hea vend ning heas vormis ja peaks kindlasti kuuluma rohkem põhisse.
    Mis jutt see? Siin ollakse Bossardiga väga rahul!

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Kõik, kes on kahelnud Jesuse efektiivuses võivad nüüd saunas teineteisel(t,e)...

    Mul tuli nende liigutuste peale Zizou meelde.

    Vajalik võit. Tõrv meepotis on meie kallis kapten. Vaikselt on tekkinud arvamus, et ta ei mängi seda suurt mängu välja.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Trossard on ikka kuidagi underrated nii siin kui ka laiemalt. Väga hea vend ning heas vormis ja peaks kindlasti kuuluma rohkem põhisse.

    Leave a comment:


  • xxD
    replied
    Jalgpalliklubi Londoni Arsenali naiskond postitas oktoobri alguses pildi, kus olid kõik mängijad ja rootslasest peatreener Jonas Eidevall. Foto tõttu sai klubi kriitikat, sest sel olid vaid valgenahalised inimesed.


    Kui te arvate, et maailm on hullunud, siis olete asjast õigesti aru saanud. Kui te aga arvate, et rassism on kahesuunaline, siis mitte.

    Jalgpalliklubi Londoni Arsenali naiskond postitas oktoobri alguses endast pildi, probleem aga tekkis sellest, et selles satsis on kõik mängijad… valged, rääkimata rootslasest peatreenerist.

    Arsenali naiskonda süüdistati selles, et see ei esinda Põhja-Londoni multikultuurset demograafiat. Veidi üle poolte Põhja-Londoni elanikest on valgenahalised, aga seal elab ka palju mustanahalisi ja Aasia juurtega inimesi.

    Kujutagem nüüd, et keegi julgeks teha kriitikat selle kohta, kui mõnes Euroopa meeskonnas (näiteks Prantsusmaa) on kõik mängijad mustanahalised

    mis järgmiseks, et kõik naised on naisena sündinud ja mehena sündinuid ei mängi klubides? ja siis edasi, et miks kõik mehena sündinud naised on ühest (eeldatavalt valgest) rassist ja tumedaid mehena sündinuid ei ole pildil? Ja siis juba, et miks pole asiaate / hindusid pildil? miks üldse peaks jalgpalli naiskonna pildil olema jalgpallurid? võiks kahurväelased olla ju ?

    Leave a comment:


  • carlo2
    replied
    Ei osanud mujale postitada, panin sellepärast siia
    ETV näitas filmi Arsene Wengerist https://jupiter.err.ee/1609123403/ar...ger-alistamatu

    Leave a comment:


  • TSA
    replied
    Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Ma ei mäleta nii kehva poolaega, silmad jooksid verd. Freak game and freak goals. Sevilla võõrsil teisipäeval tundub aina hirmsam, arvestades, milline selle grupi tabel pärast mängu olla võib. Üldse ei jookse ikka mängupilt. Odegardile ma annaks soorituse eest tubli ühe, kuna nimi oli protokollis.
    Tule discordi!

    Leave a comment:


  • -21-
    replied
    Ma ei mäleta nii kehva poolaega, silmad jooksid verd. Freak game and freak goals. Sevilla võõrsil teisipäeval tundub aina hirmsam, arvestades, milline selle grupi tabel pärast mängu olla võib. Üldse ei jookse ikka mängupilt. Odegardile ma annaks soorituse eest tubli ühe, kuna nimi oli protokollis.

    Leave a comment:


  • Haron
    replied
    Meil mõni ründaja ka mängus on?

    Leave a comment:


  • TSA
    replied
    Samas arusaadav. Kohtunik ju alles käis koos selle Liverpooli mängu var brigaadiga suure summa eest vilistamas selle sinise meeskonna omanike koduliigat. Fair play!

    Leave a comment:

Working...
X