320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Reedel kell 13. Link.
    Supplies!

    Kommentaar




      Mida arvata?

      Kommentaar


        Algselt postitas AaviK Vaata postitust
        Oma frustratsiooni peab ju kuidagi välja näitama.

        Kuidagi vähe on kiitust saanud Gibbs. Minu arvates ülihea asendaja Clichy-ile. Kõik need karikamängud, mis ta see hooaeg on kaasa teinud, on ta ikka väga hästi hakkama saanud.

        Kommentaar


          ma ei usu seda. ei tundu selle mehe moodi see sylitamine. tõesti ei usu

          Kommentaar


            Mõned postitused üleval.

            Algselt postitas daK Vaata postitust
            Ühe mehe põselt võetakse täna veel süljeproov - lasteaed!
            See Browni mängujärgne rant sülitamise kohta lõhnab pisut hapude viinamarjade järele, pealegi Cesc on ju pühamast püham. Muus osas oli tal igati õigus pahane olla, aga viha võinuks siiski suunata sitale vilepartiile.

            Ja vastates Maski kommentaarile, siis Gibbsi kaitsemäng on hetkel siiski nigelavõitu, sest noormees mängis vist veel möödunud aastal vasakääre positsioonil. Platsi teisel poolel on tema mäng aga täiesti korralik ja lüüa oskab ta tegelikult ka, nii et lootust on. Üks kunagi punavalget kandnud patukott alustas ka oma karjääri ju ründajana.

            Kommentaar


              Barcelona Coach Guardiola Wants To Avoid Arsenal
              If Pep Guardiola could choose to avoid any team in this week's draw for the Champions League quarter finals, then it would be Arsenal.


              Pep teab keda karta Ise loodaks vastaseks siis kedagi tugevat, et saaks nad kohe välja lüüa.

              Gibbs on tegelikult jah enda kohta päris hästi mänginud. Sest kunagi oli ju täpselt samamoodi ka Clichy väga, väga rabe kaitses. Sai siis mängupraktikat ja vaadake mis nüüd temast saanud on. Tegelt meil on ju olemas veel Traore, kes on ka arenemas päris heaks mängijaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                Mõned postitused üleval.



                See Browni mängujärgne rant sülitamise kohta lõhnab pisut hapude viinamarjade järele, pealegi Cesc on ju pühamast püham. Muus osas oli tal igati õigus pahane olla, aga viha võinuks siiski suunata sitale vilepartiile.

                Ja vastates Maski kommentaarile, siis Gibbsi kaitsemäng on hetkel siiski nigelavõitu, sest noormees mängis vist veel möödunud aastal vasakääre positsioonil. Platsi teisel poolel on tema mäng aga täiesti korralik ja lüüa oskab ta tegelikult ka, nii et lootust on. Üks kunagi punavalget kandnud patukott alustas ka oma karjääri ju ründajana.
                Mina seal küll midagi nigelat ei näinud. Tema äärest saadi eile ikka väga harva mööda.

                Kommentaar


                  Football Fights: Cesc Febregas spits on Michael Ballack funny

                  fabregas ei sülita kunagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Mina seal küll midagi nigelat ei näinud. Tema äärest saadi eile ikka väga harva mööda.
                    Mulle vastupidi jäi meelde mitu olukorda kui Gibbs pidi Faganit tulemusetult taga ajama, andes Hulli mängijale üsna palju tegutsemiruumi. Aga eks aukude tekkimine kaitses oli seetõttu, et kaotusseisu jäädes lükkusid äärekaitsjad eriti aktiivselt ründemängu, kus Gibbs sai tõepoolest hästi hakkama. Halbadest karikamängudest Gibbsi osalusel meenub aga Carlingus kaotatud mäng Burnleyle.

                    Clichyd kõlbab ta häda pärast asendama küll, aga ei usu et tast lähiajal põhikoosseisu kandidaat veel saaks. Näis mis järgmine hooaeg juhtub kui Traore on tagasi ehk antakse kuskile laenule kogemust omandama.

                    PS. Kui Clichy juba jutuks tuli, siis minu jaoks on ta olnud Adebayori ja Cesci kõrval üheks selle hooaja suurimaks pettumuseks. Loodetavasti sunnib konkurentsi teke positsioonidele kahte esimest rohkem pingutama. Cesci alavormi võib aga panna sobiva keskväljapartneri puudumise ja pikema mängupausi puudumise taha. Õige pea selgub kui teravalt ta pärast vigastust tagasi tuleb.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas foreverer Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=FUTMefF3DGs
                      fabregas ei sülita kunagi.
                      Muidugi, kui juutuubis selline pealkiri panna, siis on see ka tõde.
                      Prillid ma juba muretsesin endale, sülje lendu aga ikka ei näe.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        "I can't speak about something I haven't seen."

                        Kommentaar


                          tsitaat wengerilt?

                          Kommentaar


                            FA Youth Cupi esimeses poolfinaalkohtumises võtsid Bouldi poisid City of Manchester Stadiumil väga väärtusliku 2-1 võidu. City noortemeeskonnale, kes hetkel Youth Cupis karikakaitsjad, oli see muideks hooaja esimeseks kaotuseks... Seevastu Arsenali U-18, kes oma piirkonna noorteliigat kindla eduga juhib, tegi laupäevase Fulhami 5-1 purustamise järel põhikoosseisus koguni 11 muudatust...

                            Kommentaar


                              surfasin natuke wikipedias ja tekkis küsimus ,et kui vanalt võib mängida U21 koondises, nt Sagna mängis seal 23-24 aastaseltki

                              Kommentaar


                                Kas seal ei ole mingit seda loogikat, et kui oled näiteks valiktsüklit juba võinud alustada, siis tohid ka selle lõpuni mängida? Ja järgneva võimaliku finaalturniiri ka? Lisada veel aastaarvu suhtes soodne sünniaeg (nt millalgi jaanuaris) ja tulebki mõnel mehel mitu aastat juurde.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X