320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu. Sellise mänguga selline resultaat. Meeliülendav. Teinekordki.

    Kommentaar


      Kahju ,et Bendtneri väravat ei loetud, mis tundus mitte suluseis olevat.

      Kommentaar


        Tegelt oleks pool vabalt võind need 3 esimest sisselastud väravat ära hoida. Kõik need tulid lollakatest pallikaotustes. Enda viga. Nautige nüüd seda sitta, mis te ise kokku keetsite.

        Kommentaar


          Ega sellise kaitsega peabki õnne olema, kus mängib Tweety. Sagna oli ka täna ikka väga kehv ja minu mäletamistmööda tulid just kaks väravat tema süü läbi.

          Kommentaar


            Algselt postitas rallikas
            Bendtner oli selges sulus. Fabregasele oleks võinud ka lõpus kaardi ära anda. Puts küll. Arse shavin on munn.
            arshaavin on ülivõimas, alguses paljud kahtlesid kas ta suudab arsenalis läbi lüüa, võimas mängija, iisreali vägilane oli ka täna väga hea.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas
              Bendtner oli selges sulus. Fabregasele oleks võinud ka lõpus kaardi ära anda. Puts küll. Arse shavin on munn.
              Algselt postitas OOOOO
              No see on ebareaalne kui palju vedada võib! 2 korda löödi pall joonelt!!! Nurgalöögid 12-0 No mida veel????
              tegelt te võiks seenele sõita

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ega sinna keskkaitsesse pole enam kedagi ju panna ja ma arvan ,et Silvestre saab tähtsates mängudes hakkama.
                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Ega sellise kaitsega peabki õnne olema, kus mängib Tweety.
                nothing personal, tahtsin lihtsalt kontrollida, kas mäletan õigesti.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Esimesed 3 Arse väravat tulid ka selgetest kaitse vigadest. Vastavalt Macherano, Arbeloa ja Aurelio

                  Edit:
                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  tegelt te võiks seenele sõita
                  Väidad et Arsenal vääris punkti?

                  Kommentaar


                    Kui ma oleks Wenger, vallandaks ma terve Arsenali kaitseliini, või kui päevakajaline olla, siis kostitaks neid koondamisteadetega...Gibbs jääks ehk osalisele tööajale katseajaga...

                    Aga Arshavin tähendab äri...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Ega sellise kaitsega peabki õnne olema, kus mängib Tweety. Sagna oli ka täna ikka väga kehv ja minu mäletamistmööda tulid just kaks väravat tema süü läbi.
                      Oli vist jah.
                      Algus oli jube, aga lõpuks läks asi paremaks. Denilson välja ja Walcott sisse tõi edu. 4-4 hmm. 2 väravat meil siis ei loetud ka. Kui Arshavin 4. värava lõi siis oli tunne et 3 punni tuleb, aga võta näpust. Yossi lõi ikka tagasi.
                      Kusjuures Yossi viskas pinda täna. Tõesti mees mängib hästi, aga absoluutselt ühegi vilega ei olnud ta rahul! Ükskõik kumbapidi läks ikka oli tema jaoks valesti, isegi siis kui tüüp ise kukkus Arsenali karistusala lähedal, kuna kaotas tasakaalu, ja vilistati tema kasuks oli midagi tema jaoks valesti. Õnneks Xabi Alonso aus poiss lõi palli kõrgele fännidele.
                      Igaljuhul kahju. Lootsin võitu nõrgema üle ikka, aga kahjuks jäi tulemata.

                      Kommentaar


                        vähemalt sai selgeks, miks wenger venelast karikapoolfinaalis puhkas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas coco Vaata postitust
                          Kui ma oleks Wenger, vallandaks ma terve Arsenali kaitseliini, või kui päevakajaline olla, siis kostitaks neid koondamisteadetega...Gibbs jääks ehk osalisele tööajale katseajaga...

                          Aga Arshavin tähendab äri...
                          kuna Liverpool taob kõigile 4 väravat, siis selle mängu põhjal ei valladaks kedagi. Siiski siiski Chelseaga mängisite ka...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            nothing personal, tahtsin lihtsalt kontrollida, kas mäletan õigesti.
                            Arvasin tõesti ,et ta saab hakkama, kuna hooaja algul tegi paar päris normaalset esitust. Chelsea vastu aga rikkus juba kõik ära. Eks võib natuke vigastuspausi ka süüdistada.

                            Kommentaar


                              Üks teatud prantslane kuluks praegu keskkaitsesse ära. Nii kahju, et Arshavini ulmemäng kolme punkti ei toonud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
                                Esimesed 3 Arse väravat tulid ka selgetest kaitse vigadest. Vastavalt Macherano, Arbeloa ja Aurelio

                                Edit:

                                Väidad et Arsenal vääris punkti?

                                Pole veel kuulnud, et pealelöökide arvu ja nurgalöökide järgi punkte jagatakse, mingi uuema kooli trend?

                                Fakt on aga hoopis see, et liverpool suutis mängu lõpus kaks korda kaotusseisust välja tulla, seega päeva lõpuks peaksite te rahul olema ka 1 punktiga, mitte mõtlema siin välja võrrandeid nurgalöökide ja pealelöökidega mille alusel saaks lahendisse õiglase arvu tabelipunkte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X