320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ehk teisisõnu - Wengerit survestatakse küll kõvasti et nüüd oleks aeg rahakotirauad avada sest Arsenalil on konkreetne oht et "suurest nelikust" teised kolm hakkavad nagu kvaliteedivahet sisse tegema vaikselt.
    kuidas see survestamine siis täpselt nüüd avaldub?
    anonüümsed "fännid" jauravad foorumis ja meililistides? staadion jääb välja müümata? nõukogu lubab anda saabast, kui jälle meistrite liigas poolfinaalist kaugemale ei jõuta? ajakirjandus mõnitab?

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      jutud on liikvel, et kui Ade tahab, siis ta ka läheb, vähemalt Wenger polevat vastu. Asenduseks leiab ta Roque Santa Cruzi või Pavel Pogrebnjaki näol.
      Jutte on igasuguseid... ka näiteks Flamini tagasituleku jutud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Jutte on igasuguseid... ka näiteks Flamini tagasituleku jutud.
        tõenäolisem on Ade minek, kui Flamini tulek.

        Ma vähemalt märganud ning lugenud, et Flamini on Milanis oma uuel kohal, ehk äärekaitsja positsiooniga väga rahul, Ade kohta on juba pikalt spekuleeritud

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          2:0 ManUt siiski.
          Tore ManU fänn oled siis

          2:1 - Nasri (2) ja Rafael.

          Kommentaar


            see uudis crouchist loodan on pigem nali.

            Kommentaar


              Järjekordne uus versioon (veel koledam, kui see roheline) vormist:

              Kommentaar


                No sellist särki küll ei taha...

                Kommentaar





                  eelnevalt teemast läbi käinud, ma ei tea aga mulle jubedalt hakkas meeldima

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    mulle küll see Eesti lipp seal meeldib.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      eelmise hooaja Away on s*taks ilus minuarust. see uus kollane on bullshit.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas youngGun Vaata postitust
                        eelmise hooaja Away on s*taks ilus minuarust. see uus kollane on bullshit.
                        See Sp*rsi särk on tõesti kena.

                        Kommentaar





                          Loodame, et saavutab kiiresti vormi ning leiab enesekindluse

                          Kommentaar


                            Anti võimalus mäng täna tasku panna aga ei tahetud kuidagi nagu mängu võita. Miks kurat on vaja Bendtnerit äärel kasutada? Müsteerium.

                            Muidugi kena näidega järjekordsest "heast" vilepartiist. 0 kollast Manule ja 5 Arsenalile.

                            Kommentaar


                              Fabregas, van Persie... mida aeg edasi, seda masendavamaks läheb. Miks ei võiks Nasri vaba- ja karistuslööke lüüa?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AaviK Vaata postitust



                                eelnevalt teemast läbi käinud, ma ei tea aga mulle jubedalt hakkas meeldima
                                Ilus särk.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X