320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Replying to Topic \'Arsenal\'

  Originally posted by SleepWalking


  Silvain Wiltord on esimene mineja sel suvel - vähemalt on kuulda olnud, et lepingut temaga ei pikendatud (see peaks lõppema järgmise hooaja lõpus) ning Arsenal loodab saada tagasi osa 11M mis mõni aasta tagasi sai kulutatud. Kuulujutud ühendavad SW11 Müncheni Bayerniga. Kas nüüd saab Pennant oma võimaluse?
  Üks mees jääb küll vähemaks, aga rootslane ja üks prantslane on ikka veel ees. Kellegi peab jah uue kaitsja värbamiseks ohverdama eestliinist.

  Kommentaar


   Replying to Topic \'Arsenal\'

   Originally posted by Glazza

   Originally posted by SleepWalking

   Silvain Wiltord on esimene mineja sel suvel - vähemalt on kuulda olnud, et lepingut temaga ei pikendatud (see peaks lõppema järgmise hooaja lõpus) ning Arsenal loodab saada tagasi osa 11M mis mõni aasta tagasi sai kulutatud. Kuulujutud ühendavad SW11 Müncheni Bayerniga. Kas nüüd saab Pennant oma võimaluse?
   Üks mees jääb küll vähemaks, aga rootslane ja üks prantslane on ikka veel ees. Kellegi peab jah uue kaitsja värbamiseks ohverdama eestliinist.
   Praegu küll ei näe võimalust, et Pennant nimetatud rootslasest või prantslasest parem oleks ja ühe nendest pingile tõrjuks. Iseasi on muidugi vigastuse korral (ptüi-ptüi-ptüi).
   Supplies!

   Kommentaar


    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Wiltord on siis eriti muhe tüüp.
    \" Wiltord is keen to remain in north London and will hold further talks in the coming weeks. He said: \'I love the club and I want to stay here.\' \"

    et nagu: \'I love the club, but I want more money.\' samas on ta muidugi üks neist kolmest-neljast kes sel hooajal üle viiekümne mängu on mänginud. aga tänases kontekstis on palga \'tunduvalt\' tõstmine soov mis armastusega suht vähe kokku käib.

    tuleb siis hoopis põnevam suvi kui punaninavõistkonnal.

    Kommentaar


     Replying to Topic \'Arsenal\'

     eks oma 20000 tonniga nädalas jääb ta nii mõnelegi alla.

     ja kuna teist sama head universaalset ründaja-winger-poolkaitsija tüüpi arsenalis pole, arvan et tast tasuks lahti öelda vaid juhul kui kanu minekut ei tee, või rahaga VÄGA kitsaks läheb. sest kui kanu läheb (mida ma ka arvan et ta teeb), siis jääb ette liini henry-jeffers ja ehk ka pires(oleks huvitav lahendus mu arust bergkampi kohale). bergkamp jääb ju peagi vanaduspensionile. ja uute ründajate ostmine on probleemne finantsolukorrast tingituna. ronaldinhost võime vaid unistada.

     veel-enam 5-6 milliga sellist tüüpi küll ära ei annaks.

     Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by dakrazy
      ja uute ründajate ostmine on probleemne finantsolukorrast tingituna. ronaldinhost võime vaid unistada.
      veel-enam 5-6 milliga sellist tüüpi küll ära ei annaks.
      Ronaldinho\'st ei unistagi ausalt öeldes. Alidaiere - kui oma vigastustest lahti saab, on ka võimalus. Paistis päris hea olevat nendes vähestes mängudes, mis ta hooaja alguses sai. Samuti on reservide eest mänginud suurepäraselt ning kerkimas esile noor ründaja David Bentley - suurim lubadus arsenali noortest üle pikkade aastate. ehk on võimalus, et rünnakule jääb Player of the Year ja lapsed (Jeffers, Alidaiere, Bentley etc), samas poleks see ikkagi Wengeri stiil. Ootame ja näeme.

      Kommentaar


       Replying to Topic \'Arsenal\'

       Dopeltpostitus (ka Leedsi teema all):

       et siis veelkord meelde tuletada Arsenali ja Leedsi hooaja suurepärast lõppu, siis saatsin FTP\'sse üles SKY Fanzone\'i pildi, kus Leedsi ja Arsenali fänn kommenteerivad. Kuna pilt on viimasest väravast, siis üks kahest küll eriti peale lause \"Oh, shut up...\" sõna ei saa, kuid lahe on ehk vaadata ikka.

       Nii, et:
       Yeboah_Arsenal.mpg-link.mpeg on saadaval ftp.datanet.ee/incoming kaustas.

       Ja et maitset videost anda, siis MP3 kah teile: Enjoy
       When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

       Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Šoti liiga lõpplahenduse valguses tuletaks ehk meelde tunderikkaid sündmusi 14 aasta tagant.

        Juhtus järgnev täpselt täna, 14 aastat tagasi, ehk 26. mail 1989. 1988/89 aasta tiitlivõitlus jääb ajalukku kui üks tihedamaid ja põnevaimaid läbi ajaloo. Hooaja viimases mängus Anfieldil oli mängus ei rohkem ega vähem kui liigavõit. Liverpool juhtis tolleaegset esimest divisioni 3 punktilise eduga ning ka \'pooli väravatevahe oli kahe värava võrra parem Arsenalist. Parem tulemus 0-2 kaotusest (Arsenal oli löönud rohkem väravaid) oleks Liverpoolile toonud liigavõidu ning erakordse liiga- ja karikavõidu double\'i. Mängu oli tänu muudele kohustustele (karikamängud jms) ning Hillsborough tragöödiale edasi lükatud ja nüüd peeti see hooaja lõpetuseks peale FA karikafinaali, kus Liverpool alistas kaaslinna sinised lisaajal 3-2.

        Lisaväärtusena polnud Liverpool kahe väravalise vahega kaotanud kodus pikki aastaid (lisaks oli \'poolil just seljataga 10 võidukat kodumängu ning edukas FA karikafinaal) ning Arsenali tiitlivõimalusi oli ju hooaja algul hinnatud kihlveokontorites minimaalseks, gunneritele panustatu oleks tulnud tagasi tervelt 16 (!)-kordselt.

        Närviline esimene poolaeg lõppes 0-0 ning staadion juubeldas. Arsenal üritas mängu kontrollida, kuid ei suutnud leida võimalust läbimurdeks. Poolajal üritas tolleaegne peatreener George Graham veenda meeskonda mitte paanitsema vaid pidama kinni mänguplaanist - ning loodetavasti toob see soovitud tulemuse. Arsenalil oli vaja saada kiire värav teise poolaja alustuseks ning see saadi. Alan Smith lõi Nigel Winterburni suurepärasest tsenderdusest peaga otse Bruce Grobbelaari\'le püüdmatult tagumise posti kõrvale võrku. Liverpooli mängijate protestimine ning kohtuniku ja piirikohtu omavaheline vestlus tundus kestvat igaviku - nimelt küsimus oli selles, kas Smith ikkagi puutus palli või läks pall võrku otse Winterburni indirect freekick\'ist (millele siis kodumeeskond apelleeris) - kuid kohtunik viitas keskpunktile ning seisuks sai 0-1 Arsenalile. Liverpooli fännide laul \"We\'re gonna win the league\" asendus rusuva vaikusega, kui Anfieldile laskus teadmine, et liigavõit on noateral.

        Mäng sai järksu täiesti uue näo - Arsenal üritas rünnata ning Liverpool keskendus värava puhtana hoidmisele ning lootis vasturünnakutega teravalt nõelata. Aeg aga läks ning Anfield\'i poolehoidjad said uut jõudu oma lauludesse - paistis ju, et vaatamata üheväravalisele kaotusele tähistatakse Mersey kaldapealsel ikkagi liigavõitu. Gunneritele paistis kõik olevat kaotatud, kui Michael Thomas ei suutnud 15 minutit enne lõppu suhteliselt lihtsast kohast palli väravasse toimetada. Minutid tiksusid ... kui oli mängitud 88 minutit ja 43 sekundit, jooksis Gary Lewin väljakule tohterdama vigastada saanud Kevin Richardsoni ning seda jõudehetke kasutasid Liverpooli mängijad juba üksteise õnnitlemiseks saavutatud double\'i puhul. Anfield kajas laulust \"Champions, Champions\" kui kell näitas mänguajaks 90 minutit. Steve McMahon jooksis varumängijate juurde ning sai teada, et mänguajale lisatakse veel vaid 1 minut. Seda sõnumit läks ta siis ülejäänutega jagama (hüüet \"one minute, one minute\" on tema ergutamiseks staadionitel hiljem koduvalt kasutatud). Lõpuks peale 90. minutit ja 27 sekundit mäng jätkus.

        Siis, 91 minutit ja 22 sekundit peale mängu algust kirjutas Michael Thomas oma nime jalgpalliajalukku, olles mängija kes otsustas 1988/89 meistritiitli saatuse. Dixoni pikk pall ette leidis Alan Smithi, kes omakorda lükkas selle Thomase teele, kes sööstis palliga karistusalasse ning rahulikult (rahulikult?!) tõstis selle üle sukelduva Grobbelaari ning Liverpool oli saanud esimese kaheväravalise koduväljaku kaotuse alates 1986ndast aastast ning tiitel naases Põhja-Londonisse esimest korda peale 1970/71 hooaega ja 9ndat korda läbi ajaloo.

        Head püha Michaeli päeva, kaas-gunnerid!

        Kommentaar


         Replying to Topic \'Arsenal\'

         Madriidi Real on Assotsiated Pressi andmetel noolimas juba teab-mitmendat Arsenali prantslast. Seekord ei ole tegemist ei Vieira, Piresi ega isegi Henry, Wiltordi või Cyganiga vaid AP ja prantsuse ajalehe L\'Equipe sõnul kohtus musjöö Wenger ise eile Pariisis Reali presidendi, Florentino Perez\'iga. L\'Equipe olla näinud Wengerit saamas kokku Reali bossidega Orly lennujaamas ning suundumas hotelli. Wenger, kellega ajaleht esmaspäeval ühendust võttis, ütles et kohtus reedel paljude inimestega, lisades, et tal on jäänud Arsenali lepingu lõpuni 2 aastat ning ta kavatseb lepingut austada. \"Näeme, mis siis juhtub, kuid võin jätkata Arsenalis ka peale seda\".

         Reali praeguse peatreeneri del Boscque kontraht lõpeb sel suvel ning Wengeri lepingus on punkt, mille alusel ta võib iga hooaja lõppedes lepingu omapoolselt lõpetada.

         Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Veel üks noor ja andekas on lahkunud, ehk 21-aastane Iirimaa internatsionaalist noor ründaja Graham Barrett on siirdunud Coventry\'sse free transfer\'ina, olles eelnevalt loobunud Arsenali tehtud pakkumisest. Dublinis sündinud Barrett on Arsenali \"enda kasvandik\", käies läbi kogu akadeemia ning osaledes ka kahes liigamängus ´99/00 hooajal. Iirimaa eest tegi debüüdi Augustis, Helsingis ning lõi 3-0 võidumängus värava vaevalt 5 minutit peale vahetusest mängutulemist. Talendikas Barrett mängis sel hooajal laenub Brightonis ning lõi 30nes mängus vaid ühe värava.

          Arsenal on samuti ilmutanud pressiteate, milles vihjab, et Wengeri ja Reali omavaheline sidumine on b*******t.

          Kommentaar


           Replying to Topic \'Arsenal\'

           effing unbeliivable--tänane Guardian väidab, et Arsenal jälgib Russell \"kunagine Mardi vaenlane\" Houlti!!! Tervelt 13 korda olevat nad hooaja jooksul teda vaatamas käinud. Tundub, et Arsenali skautidel on mõlemad mälud ülilühikesed.

           Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Originally posted by priity
            effing unbeliivable--tänane Guardian väidab, et Arsenal jälgib Russell \"kunagine Mardi vaenlane\" Houlti!!! Tervelt 13 korda olevat nad hooaja jooksul teda vaatamas käinud. Tundub, et Arsenali skautidel on mõlemad mälud ülilühikesed.
            väravavahte tuuakse sisse jah jumal teab mille alusel. nimed Shabaan, Warmuz ... nojah. loodetavasti on see hoult\'i kuulujutt siiski vaid tavaline footballtransfers.com\'i taoline kõmu, pikemas perspektiivis () tuleks ikka leida seaman\'ile vääriline asendaja.

            Kommentaar


             Replying to Topic \'Arsenal\'

             Originally posted by SleepWalking


             Seekord ei ole tegemist ei Vieira, Piresi ega isegi Henry, Wiltordi või Cyganiga vaid AP ja prantsuse ajalehe L\'Equipe sõnul kohtus musjöö Wenger ise eile Pariisis Reali presidendi, Florentino Perez\'iga. L\'Equipe olla näinud Wengerit saamas kokku Reali bossidega Orly lennujaamas ning suundumas hotelli.
             BBC ajakirjanik arutleb selle uudise üle ja leiab , et tõenäoliselt oli see mõeldud Wengeri poolt osava diplomaatilise käiguna, et avaldada Arsenali juhtidele survet ja saada suveks suurem transfer summa.

             Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Mõningate andmete järele on esimene tranfer-akna sõlmitud leping Arsenali poolt 29-aastase Claudio Lopez\'ega, kes siirdub Laziost vaba ületulejana. Eks näis, kas on ka tõsi. Samas spekuleeritakse ka Harry Kewelli nimega, nii et tundub, et näiteks Kanu ja/või Wiltord on tõesti minemas.

              Kommentaar


               Replying to Topic \'Arsenal\'

               Klubi ametliku kodulehekülje järgi on Oleg \"Old Horse\" Luzhny\'l lastud klubist lahkuda vaba transferina. Oleg oli suurepärane - andes alati klubi eest 100% - ja milline viimane mäng jääb meile temast viimaseks mälestuseks!

               Good luck, mate!

               Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by SleepWalking


                Klubi ametliku kodulehekülje järgi on Oleg \"Old Horse\" Luzhny\'l lastud klubist lahkuda vaba transferina. Oleg oli suurepärane - andes alati klubi eest 100% - ja milline viimane mäng jääb meile temast viimaseks mälestuseks!

                Good luck, mate!
                läheb nüüd kodumaale ja elab rahulikult elupäevade lõpuni nagu kuninga kass. suudab veel pool koduküla ka üleval pidada
                samas kahju, et lahkub. no legs küll, aga kindel mees reservidest võtta kui põhikaitsijad puudu olid. nüüd siis stepanovsi tähetund - jumal auta

                claudio ületulek oleks minu subjektiivse arvamuse alusel enam kui meeldiv

                Kommentaar

                Working...
                X