320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmas vorm:


    Galerii

    Kommentaar


      Lorik Cana's future continues to attract plenty of speculation, with Arsenal now rumoured to be interested.

      Having missed out on Felipe Melo, Arsene Wenger is desperate to land a new defensive midfielder. According to The Daily Express, he has now turned his attention to Cana.

      Just seda ma lootsingi kuulda!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kolmas vorm:
        2. ja 3. vorm on see hooaeg päris korralikud

        Ramsey signs a new long-term contract

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          2. ja 3. vorm on see hooaeg päris korralikud
          Sinise osas nõustun- meeldib. Aga 3. puhul ühtib minu arvamus Arsebloggeri omaga:

          A fine English shirt? Really? Do they honestly think anyone buying a football shirt gives a shit about that?

          "Are you going to buy the Arsenal third kit, Mick?"
          "I wasn't but then I read that the craftsmanship mirrored that of a fine English shirt and I was sold. I shall be quite simply the most elegant football fan in my local".
          "And I hear the shorts have echoes of those worn by combatants in the great couture wars of the early 1920s".
          "It just keeps getting better".
          Supplies!

          Kommentaar


            Ei saa mina sellest särgi teemal vingumisest aru. Korralikud vormid ju...
            Võiks ju sama hullusti minna, kui Tottenhamil või Evertonil, kelles vormid on ikka suhteliselt koledad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Ei saa mina sellest särgi teemal vingumisest aru. Korralikud vormid ju...
              Võiks ju sama hullusti minna, kui Tottenhamil või Evertonil, kelles vormid on ikka suhteliselt koledad.
              Are you Tottenham in disguise? Kas Real Madridi kolmas vorm võiks olla sini-puna triibuline?

              Kommentaar


                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                Are you Tottenham in disguise? Kas Real Madridi kolmas vorm võiks olla sini-puna triibuline?
                Muidugi võib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Muidugi võib.
                  Oleks ma Reali fänn, ei imponeeriks selline särk mulle.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas elevant Vaata postitust
                    Oleks ma Reali fänn, ei imponeeriks selline särk mulle.
                    Koduvorm jääb ju samaks, mis eelmine hooaeg. Valge särk oli ka kaks hooaega tagasi. Sinine vorm oli vist kolm hooaega tagasi kolmanda vormina. Toona polnud siis neid triipe.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mask Vaata postitust
                      Koduvorm jääb ju samaks, mis eelmine hooaeg. Valge särk oli ka kaks hooaega tagasi. Sinine vorm oli vist kolm hooaega tagasi kolmanda vormina. Toona polnud siis neid triipe.
                      Ei taha väga pikalt siin vaielda, aga kaks hooaega tagasi oli valge+punane, mitte Tottenham'i koduvorm. Minu arvamus on, et kolmas vorm pole just targa värvivalikuga ja ma jään selle arvamuse juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elevant Vaata postitust
                        Ei taha väga pikalt siin vaielda, aga kaks hooaega tagasi oli valge+punane, mitte Tottenham'i koduvorm. Minu arvamus on, et kolmas vorm pole just targa värvivalikuga ja ma jään selle arvamuse juurde.
                        Kuule aga äkki siis on away vorm Chelsea koduvorm? Nii plaju, kui mina nendest piltidest aru sain, siis püksid on tumehallid, mitte sinised.

                        Ega ma ka ei viitsi vaielda ja ütlen ,et minul isiklikult nende uute vormida vastu pole midagi.

                        Ise muidu igatsen taga paari aastatagust koduvormi:

                        Kommentaar


                          Kas mingit kaebust vm ei anna UEFA'le teha. SEe ekuradi Laporta viskab juba pinda oma jutuga. Üritab lihtsalt sedasi Fabregast kätte saada. Vastik tont. Teeb ka kõvasti Real Madridi ja Perez'i maha kui tegelikult on ta ise täpselt samasugune lohh.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                            Kas mingit kaebust vm ei anna UEFA'le teha. SEe ekuradi Laporta viskab juba pinda oma jutuga. Üritab lihtsalt sedasi Fabregast kätte saada. Vastik tont. Teeb ka kõvasti Real Madridi ja Perez'i maha kui tegelikult on ta ise täpselt samasugune lohh.
                            Fabregas just mõnd aega tagasi teatas, et ta mängib Arsenalis edasi, niiet Barcasse ta küll lähima aja jooksul ei liigu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                              Kas mingit kaebust vm ei anna UEFA'le teha. SEe ekuradi Laporta viskab juba pinda oma jutuga. Üritab lihtsalt sedasi Fabregast kätte saada. Vastik tont.
                              "Ma tean, mida sa tunned."

                              Kommentaar


                                Well, on ju dokumenteeritud, et Real on Blatteri lemmikklubi ja Platini toetab Barcat seega on neil mängijate taping up ja megakulutamine lubatud kui ei meeldi siis GTFO.
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X