320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jhm, noorukile on see 1000 boundi x24 kuud ilmselt liiga suur raha, millest ära öelda, et saaks 2 aasta pärast Barcas võibolla lepingule.

    Kommentaar


      Arsenal are the only club to have made a bid for Fiorentina star Felipe Melo, the Italian club have announced. The Viola appear prepared to sell the Brazilian star with Emmanuel Eboue moving the other way as part of the deal.

      Sky Sport Italia claimed earlier today that Juventus had reached an agreement with Felipe Melo’s agents, and that the Bianconeri would meet with Fiorentina officials on Tuesday in order to conclude a transfer fee.

      However, Fiorentina have now posted an official announcement on their website, in which transfer chief Pantaleo Corvino sets the record straight.

      Corvino claims that Arsenal are the only club to have tabled an offer for Felipe Melo, who has a release clause of €25 million, and suggests that Fiorentina are prepared to sell if Emmanuel Eboue is included as part of the exchange.

      “The director [Corvino] points out that Arsenal FC are the only club that has come close to [Felipe Melo’s] release clause.

      “Fiorentina, in turn, has proposed that the clubs reduce the amount of this clause by entering into negotiations the right back Eboue.”

      On the rumours of an alleged agreement between Felipe Melo's agents and Juventus, Fiorentina did not deny that those two parties may have reached an accord.

      "In the event that the player has already agreed terms with another club, the buy-out clause the player has with his club to the value of €25 million does not take into consideration any technical exchanges (player exchanges), unless Fiorentina is in agreement."


      JESSSSSSSSSS!!! Loodame, et skysports ei bluffi, Ebouele oleks asendus ilmselt ka Gibbsi näol olemas, vajab ju ka too mängupraktikat üha rohkem!

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        ja ma pole jälle kindel, kas ma mõistan seda eetilist dimensiooni siin. ma pole küll olnud 16 alates ajast, kui indrek toome oli oli võimul - samas nad räägivad, et 16-17-18 aastane olevat võimeline juba täiesti ise täiesti mõistlikke otsuseid enda osas vastu võtma. lisades siia juurde inimeste, kapitali ja tööjõu vaba liikumise ja selle vaimu liidus - saage üle.
        lisaks niipalju, et soovitan vaadata millest see väitlus siin alguse sai.

        ehk siis Plague89-le- saa üle! erinevalt sinu lemmikklubist olen kindel et Laporta vähemalt maksab Fabregase eest. Fabregasel endal pea otsas otsuseid vastu võtta
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          ja erinevalt barcelonast on arsenalil fabregasega leping.
          kuniks see muutub - pole mõtet kõvaks ajada.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            ja erinevalt barcelonast on arsenalil fabregasega leping.
            kuniks see muutub - pole mõtet kõvaks ajada.
            kes ajab siin kõvat? noori Hispaania klubide akadeemia poisse on küll kõvad mehed üle lööma, sest seaduses lünk sees. Aga siis kui tullakse neid tagasi ostma, siis palutakse abi uefalt-fifalt ja-teab-kust-veel. silmakirjalikkus mis muud
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Milles diskussioon? Fabregas on Arsenali ja lubas jääda kuni lepingu lõpemiseni. Eks elu näitab, kas läheb varem või mitte.

              Kommentaar


                Millest sihuke hala. Praegusel juhul üks osapool on käitunud vastavalt reeglitele ja on ikka sutsu nõme küll süüdistada neid selles, et antud reeglid pole teisele osapoolele just kõige kasulikumad. Mingile eetika kaardile on loomulikult ka alati hea mugav rõhuda, aga sellele vastas Sleep juba täiesti ammendavalt. Pealegi, kes kurat on see hiromant ja ütleb kohe ära, kas 16-aastasest saab suurema tõenäosusega staar Barcas või Arsenalis? Objektiivselt võttes on ju risk suurem ikka võõrasse liigasse liikudes. Fabregasega läks näiteks niipidi, aga kui palju on neid, kellest pole asja saanud. Igatahes, noorele alternatiivse arenguvõimaluse on siiski üks ja kehtiva lepinguga mängija järjepidev tappimine mõnevõrra teine asi. Pekske siis FIFAt või tõesti mängijat ennast, kes lahkuda otsustas, kui hing muidu rahu ei anna.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  vincent ja sleep, te saite vist ikka asjast valesti aru.
                  kes alustas halaga? poleks selle mehe poolt halamist, poleks ka seda diskussiooni siin. Kas Barca fännid on siin käinud lambist halamas? Hetkel vastasin puhtalt tänu sellele, et minu silmis on tegu ilmse silmakirjalikkusega- endale on lubatud, aga teistele pole. Kohelgem siis asju võrdselt.

                  aga mul pohhui, vähemalt pole Barcal varga mainet küljes
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    aga mul pohhui, vähemalt pole Barcal varga mainet küljes
                    see ka ei kvalifitseeru kiunumiseks?!

                    aga kui lugupeetavad hispaania kolleegid tahavad töölepinguseadust muutma hakata - me saame siin neile kiire rakendamise kogemusi jagada. tulgu aga õppima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      vincent ja sleep, te saite vist ikka asjast valesti aru.
                      kes alustas halaga? poleks selle mehe poolt halamist, poleks ka seda diskussiooni siin. Kas Barca fännid on siin käinud lambist halamas? Hetkel vastasin puhtalt tänu sellele, et minu silmis on tegu ilmse silmakirjalikkusega- endale on lubatud, aga teistele pole. Kohelgem siis asju võrdselt.

                      aga mul pohhui, vähemalt pole Barcal varga mainet küljes
                      See seadusepügalale toetudes hispaania ja muu maa noorukite äranabamine inglaste poolt pole tõsi küll kõige kenam, kuid nagu eelnevalt mainitud on 16 aastane võimeline juba ise otsustama milline variant on parim tema karjääri kindlustamiseks. Laportale ja Perezele omane meedia kaudu mängijate lahtikangutamine on seevastu erikuradiilge. Lähiminevikust on tüütute näidetena veel meeles Vieira ja Henry, kes polnud päris kindlasti kuskilt varastatud. Härrasmehelik käitumine see igatahes pole, Inglismaal kvalifitseeruks taoline ilmselt "tapping-upina" ja tooks endaga kaasa kopsaka trahvi. Kurat seda teab miks see Realile ja Barcale lubatud on.
                      Teemast veel kõrvale siirdudes. Kui mõni inglise klubi luftitaks sarnaselt Madridile oma laenumiljoneid ajaksid ilmselt nii Blatter, kui ka Platini suust vahtu välja. Chelsea ja City võib kah muidugi samasse patta toppida, ei näe erilist vahet kas dopingu tarvitamine väljendub rahas või steroidide täispumpamises. Kulutada võiks ikka seda mida ise teenitakse või suudetaks laenatult tagasi maksta.

                      Kommentaar


                        traperset ma ei saa aru et mis moodi on Laporta või Perezi käitumine erikuradiilgem kui noorte varastamine akadeemiast?

                        kui sinu jaoks on Laporta ja Perezi käitumine väär, siis minu jaoks on samaväär noorte pätsamine akadeemiast. lihtne.

                        Arsenal ju ei maksnud Fabregase eest mingit raha. Barca maksab aga Fabregase võimaliku tagasisaamise eest kindlalt raha. Tasuta ta ju üle ei tule.
                        et siis kumb on ausam? ahjah, teile ju pole aumehelikkus tähtis, mis ma ikka küsin.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          see ka ei kvalifitseeru kiunumiseks?!
                          miks ma peaks kiunuma seda öeldes? see pigem ikka uhkusega öeldud
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust

                            Arsenal ju ei maksnud Fabregase eest mingit raha. Barca maksab aga Fabregase võimaliku tagasisaamise eest kindlalt raha. Tasuta ta ju üle ei tule.
                            et siis kumb on ausam? ahjah, teile ju pole aumehelikkus tähtis, mis ma ikka küsin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust

                              aga kui lugupeetavad hispaania kolleegid tahavad töölepinguseadust muutma hakata - me saame siin neile kiire rakendamise kogemusi jagada. tulgu aga õppima.
                              paistab et selleks pole enam vajadust

                              loodetavasti tulevikus selliseid geisse enam ei juhtu. ja ausalt öeldes mina Barca fännina neid ülejooksikuid ka taga ei nuta

                              ei saanud kahjuks su mõttest aru
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                ja ausalt öeldes mina Barca fännina neid ülejooksikuid ka taga ei nuta
                                siis on kõik hästi. saame kõik võtta oma arvamused ja lõpetada selle teema. kes londonis, need londonis. kes barcelonas (mis on londonist veel lahedam linn, pean märkima), need barcelonas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X