320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pre-seasoniks valmistumine algas. Treeningutele olid kaasatud ka noored, kuri Thomas, kaks uut ostu ja meie Mart.

    Kommentaar


      särgifännid, ostke ära
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Nõndaks, Melost saab suu puhtaks pühkida, läks teine Juvesse.

        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kas sa arvad et see on nagu normaalne et mängija annab järele mingitele meedia kõlakatele? et ongi nii, et kui mul on üks päev mingi spordiväljaanne ja kirjutan näiteks iga päev a la stiilis artikleid
        Ilmselgelt pole sa Barca fännina pidanud iga suvi lehtedest mingit pillerkaari jälgima, kui see juba toetajatele on tüütu, siis mängijatele seda enam.

        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        mis puudutab aga neid klubijuhi sõnavõtte, siis tõesti ei leia neis halba.
        Erinev arusaam meediaeetikast ja sellest millist tööd võib teha ühe klubi PR osakond. Need Laporta kaks väidet olid ju täiesti risti vastupidised. See, et klubil on veel käpa all "sõltumatu" küllalt suure tiraažiga väljanne, võiks juba kuuluda neljanda võimu kuritarvitamise alla. Noh a'la kui Postimehes kirjutataks sama pläma, mida Kesknädalas. Aga tundub, et see ongi hispaania spordiajakirjanduse eripära.

        Kommentaar


          Kuna Melo läinud, siis jäänud on veel Cana ja Matuidi, kellega Arsenali on seostatud.

          Aga päeva parim uudis on see, et Robin on uue pikaajalise lepingu sõlminud.

          Kommentaar


            Algselt postitas acca Vaata postitust
            Pre-seasoniks valmistumine algas. Treeningutele olid kaasatud ka noored, kuri Thomas, kaks uut ostu ja meie Mart.
            krt vaatasin ka piltidelt, et kas tõesti Mart jookseb seal nendega kaasa

            aga kaks uut ostu? ma olen midagi maha maganud või?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mchl Vaata postitust
              krt vaatasin ka piltidelt, et kas tõesti Mart jookseb seal nendega kaasa

              aga kaks uut ostu? ma olen midagi maha maganud või?
              Arvatavasti ironiseeris ta Rosicky ja Eduardo vigastuspauside pikkuse üle

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Arvatavasti ironiseeris ta Rosicky ja Eduardo vigastuspauside pikkuse üle
                Ta juba ütles ennem kahte uut ostu ,et kuri Thomas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Ta juba ütles ennem kahte uut ostu ,et kuri Thomas.
                  Ka Vermaeleni eesnimeks ju Thomas nii et võta sa kinni kumb õige on

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                    Ka Vermaeleni eesnimeks ju Thomas nii et võta sa kinni kumb õige on
                    Piltide järjekorda vaadates, siis on sul vist täitsa õigus.

                    Kommentaar


                      mitte ka, vaid ainult tema ongi ju. Tomáš jne.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        mitte ka, vaid ainult tema ongi ju. Tomáš jne.
                        Nii juhtub, kui pole meest poolteist aastat mängimas näinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Ilmselgelt pole sa Barca fännina pidanud iga suvi lehtedest mingit pillerkaari jälgima, kui see juba toetajatele on tüütu, siis mängijatele seda enam.

                          Erinev arusaam meediaeetikast ja sellest millist tööd võib teha ühe klubi PR osakond. Need Laporta kaks väidet olid ju täiesti risti vastupidised. See, et klubil on veel käpa all "sõltumatu" küllalt suure tiraažiga väljanne, võiks juba kuuluda neljanda võimu kuritarvitamise alla. Noh a'la kui Postimehes kirjutataks sama pläma, mida Kesknädalas. Aga tundub, et see ongi hispaania spordiajakirjanduse eripära.
                          mäletan ma õieti, et oma esimesed postitused tegid sa just Barcelonas teemas ja Barca vapp oli sul avatariks?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            mäletan ma õieti, et oma esimesed postitused tegid sa just Barcelonas teemas ja Barca vapp oli sul avatariks?
                            Mälu on hea. See oli veel aeg mil ei suutnud kahe lemmiku vahel valida, CL finaal sai otsustavaks, Barca teemas sai sellest vist ka pikemalt kirjutatud. Ja Blaugrana tegemistel hoian endiselt vaikselt silma peal, kuid mitte enam sellise innuga nagu mõned head aastad tagasi. Aga kuidas see asjasse puutub?

                            Kommentaar


                              Selline veel siis

                              Arsenal have been encouraged in their bid for Fiorentina midfielder Felipe Melo.

                              The Brazilian international was widely expected to reject a move to the Emirates Stadium to sign for Juventus.

                              The Zebras had seemingly tied up a deal which would offer the Florence outfit Marco Marchionni as well as a substantial cash amount.

                              But winger Marchionni's agent, Bruno Carpeggiani, has revealed that Fiorentina would not meet the player's wage demands.

                              "Unfortunately, nothing will be done," Carpeggiani told Gazzetta.it.

                              "We only asked for €200,000 (£173,000) more than the amount Marco earns at Juventus, but Fiorentina wouldn't agree. It's a pity."

                              To resurrect the deal, Juve may now have to find close to £20m to buy Melo outright.

                              Kommentaar


                                Mirror väitvat, et Matuidile oldakse väga lähedale nüüd.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X