320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    * 17 Premier League goalkeepers have been credited with more saves than Manuel Almunia in the Premier League this season. Four of those goalkeepers have played fewer games than the Spaniard.
    mida me sellest järeldame? minu küsimuse peidetud alavihje on, et myhill saab alati protokolli rohkem pallipüüdeid kui cech.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      mida me sellest järeldame? minu küsimuse peidetud alavihje on, et myhill saab alati protokolli rohkem pallipüüdeid kui cech.
      Ma pakungi, et selles tabelis on viimane koht on Cechi ja Friedeli võitlus.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Almuniale on korralikult ikka peale löödud. Ta lihtsalt ei suuda tõrjuda.

        Uutel teemadel ka. Mingi 19 aastane Montenegrost pärit Stefan Savic väidab, et on Arsenaliga pre-contract agreementi kokku leppinud. Tegemist keskkaitsjaga, kes hetkel mängib BSK Borca meeskonnas (tema sõnul on ta seal kuni maikuuni). Üldiselt ei tea temast keegi vist suht midagi. Mänguoskust ei oska ka kommenteerida.

        Seda teemat on ka Arseblogis kajastatud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Katk Vaata postitust
          Almuniale on korralikult ikka peale löödud. Ta lihtsalt ei suuda tõrjuda.
          Tänan kvaliteetse analüüsi eest!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Suuremaks, kui Rooney jäämine mankuse.
            Put your money where your mouth is.

            Ja mida on Cescil arsenalis teha? Liiga võita, üksinda? Poiss on 22selt kapten. Loomulikult on meeskonnas sitaks potensiaali ja kui mingi karikas londonisse rändab, siis imo pigem teile kui chelskile, aga reaalsus on see, et viimase nelja aasta säravaimaks hetkeks on CLi finaal. Kusjuures ma isegi ei rõõmusta, ma usun, et Arsene oskab selle rahanutsakaga, mis saadakse, päris korralikult hullu panna. Ma lihtsalt mõtlesin, et teil on mingid adekvaatsemat infi maailma kohta.

            ...ja xavi sai äsja 30.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas Katk Vaata postitust
              Almuniale on korralikult ikka peale löödud. Ta lihtsalt ei suuda tõrjuda.

              Kõva löök tõepoolest.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                Put your money where your mouth is.

                Ja mida on Cescil arsenalis teha? Liiga võita, üksinda? Poiss on 22selt kapten. Loomulikult on meeskonnas sitaks potensiaali ja kui mingi karikas londonisse rändab, siis imo pigem teile kui chelskile, aga reaalsus on see, et viimase nelja aasta säravaimaks hetkeks on CLi finaal. Kusjuures ma isegi ei rõõmusta, ma usun, et Arsene oskab selle rahanutsakaga, mis saadakse, päris korralikult hullu panna. Ma lihtsalt mõtlesin, et teil on mingid adekvaatsemat infi maailma kohta.

                ...ja xavi sai äsja 30.
                Sinu juttu lugedes tekkis selline tunne, et Arsenalis on Fabregas ainukene "tegija" ja teised on niisama töllid, kes eriti jalgpalli mängida ei oska. Küll varsti Fabregas teatab taas Arsenal.com`is ,et ta on pühendunud Arsenalile ja ei kavatse lahkuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Sinu juttu lugedes tekkis selline tunne, et Arsenalis on Fabregas ainukene "tegija" ja teised on niisama töllid, kes eriti jalgpalli mängida ei oska. Küll varsti Fabregas teatab taas Arsenal.com`is ,et ta on pühendunud Arsenalile ja ei kavatse lahkuda.
                  Kes need veel seal siis mängivad? Fabregas hoiab teid cl'i kohtadel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JerryTheFiveFingers Vaata postitust
                    Kes need veel seal siis mängivad? Fabregas hoiab teid cl'i kohtadel.
                    Rvp, Arhsavin, Song, Vermaelen, Gallas, Sagna? Kui sa nende meeste kvaliteeti ei näe, siis Sa oled jalgpallist ikka väga kauge kaarega mööda käinud või lihtsalt kõrgelt kukkunud..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      Rvp, Arhsavin, Song, Vermaelen, Gallas, Sagna? Kui sa nende meeste kvaliteeti ei näe, siis Sa oled jalgpallist ikka väga kauge kaarega mööda käinud või lihtsalt kõrgelt kukkunud..
                      Andrjuza ja Sagna kvaliteedi nägemiseks olen minagi kõrgelt kukkunud, sest imo ei ole neil meestel seda stabiilsust, mida kvaliteetmängijaks nimetamine justkui nõuaks. Või?
                      Isegi kui panna neile kuuele (kopeerin: Rvp, Arhsavin, Song, Vermaelen, Gallas, Sagna) otsa Cesc - 13söötu ja 11 väravat, ega vist ei hoia teie mansat toimimas, koos RvPga - kokku 7meest 11-mehe-mängus...
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Toetudes liigas peetud mängude andmetele on Almunia oma 38 tõrjega 18. kohal, koos Mannone omadega tuleb kokku 56.
                        Võrdluseks: Van der Saarel, Kuusikul ja Fosteril on kokku 69. Cech on 42 tõrje peal (17. kohal) ja tema esitused on tegelikult kõike muud kui kindlad ning arv nõnda väike vaid tänu suurepärasele kaitseliinile. Reinal 60 (11. koht), Givenil 57 (12. koht) ja Gomesil ning Cudicinil 53+36=89. Friedel, kes on teada-tuntud hea pallipüüdja, platseerub 82 tõrjega 6. kohal. Temast eespool on Green (86), Jussi (87), Hart (87), Myhill (88), Jensen (92) ja Wolvesi tüüpidel on kokku 94.
                        Esikümnes figureerivad siiski rohkem tagumise kümne klubid ja statistika kohaselt pole Almunia numbrid sugugi hullud, seda ka võrdluses sisselastud väravatega. +10 tõrje korral võiksime praegu mugavalt tabeli tipus istuda.
                        Üldine mängupilt on aga seevastu murettekitav. Hispaanlane on üsna keskpärane väravavaht, kes oma esinumbri staatuse vältel on kuni selle hooajani end tegelikult ületanud. Suudab teha mõne maailmaklassi tõrje, kuid selle kõrvale võib panna ka kaks maailmaklassi pirukat. Pärast ämma surma ja vigastust on kaalukauss selgelt pirukate kasuks. Paberil tugev kaitseliin, mis oma olemust niigi poolründav, on viimastel kuudel seetõttu lubamatult ebakindel. Väravavahi jamad andsid endast märku juba sügisel, huvitav millal Wenger selles liinis viimaks midagi ette võtab?


                        Fabregase lahkumine on ebatõenäoline, kuid mitte välistatud. Presidendivalimisi juba mainiti ja rahulolematuseks võib tal hooaja senist kulgu arvestades ka põhjust olla. Kuid Arsenalis on meeskond sisuliselt tema ümber ehitatud, Barcas tema tähtsus ja tõenäoliselt mänguaeg kahaneks. Lisaks ebameeldiv kõrgendatud tähelepanu, mida ta on paaril korral maininud. Ja Xavi 30 pole playmakeri jaoks veel mingi vanus.
                        Erinevalt Unitedist ei ole Arsenal ka kõriauguni võlgu, mistõttu pelgalt raha pärast teda ei müüdaks. Vähemalt mitte sellise kommirahaga nagu läks Vieira ja Henry, pigem peaks tulema pakkumine sinna Ronaldo kanti. Seda kas ja millal teab kõige paremini ainult Wenger ning mängijate õigeaegne müük on asi mida ta jagab hästi. Inglise Nelli Teatajas, teise nimel all tuntud kui The Sun, ilmus novembris aga hoopis selline huvitav Guardiola ja Arsenali teemaline tükk.

                        @pühendustega A-rühma tegelasele.
                        Sagna kvaliteet ja stabiilsus on täiesti võrreldav Evra omaga, vähe mänge oled vaatanud. Praegune tasemevahe tuleb ennekõike sellest, et meie meeskonna nõrgimad lülid (vaht, Denilson, klaasist mehed, vigane rünne) on teie omadest (keskväli, vigane keskkaitse) nõrgemad ja meeskond ise on pisut alamõõduline. Unitedi teemasse võid aga vastu kirjutada, mis on Vidici jäämise tõenäosus - 1,2%; 3% või 7% ning seda kui mitu kvaliteetset meest teil on.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          Andrjuza ja Sagna kvaliteedi nägemiseks olen minagi kõrgelt kukkunud, sest imo ei ole neil meestel seda stabiilsust, mida kvaliteetmängijaks nimetamine justkui nõuaks. Või?
                          Isegi kui panna neile kuuele (kopeerin: Rvp, Arhsavin, Song, Vermaelen, Gallas, Sagna) otsa Cesc - 13söötu ja 11 väravat, ega vist ei hoia teie mansat toimimas, koos RvPga - kokku 7meest 11-mehe-mängus...
                          Thanks, that made my day. Asi ei ole meeste kvaliteedis vaid selles, et liiga palju tähtsaid mängijaid on olnud sellel hooajal vigastustega kimpus.

                          Kommentaar


                            Kuidas sa nüüd sellest sellise asja välja lugesid? Tõsi, oleks RvP terve, oleks võib-olla tõesti mõni tulemus teile parem.
                            Fakt on, et edukuse üks võti on meeskonna võimalikult hea tervis. Võiks ka väita, et kurat, kui N-Man (oleg, pakun tema suvise lahkumise protsendiks 28,7) ja Rio terve oleks, siis oleks tabelitipp juba detsembris vallutatud. Aga ma ei tee seda.

                            Ol'Toitsile - sorri, et ma ManU teemasse seda ei postitanud - kui võtta ManU täie tervise juures oleva koosseisu, on seal 1 ebakvaliteetne mees - Rafael või Neville (nad ei saa korraga platsil olla, mõistad). Rafael pole lihtsalt enda kvaliteeti pikemalt tõestada saanud ja Neville'i parim enne lõppes ta õe lahkumise päeval.
                            ps: nanit seal koosseisus pole.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              Kuidas sa nüüd sellest sellise asja välja lugesid? Tõsi, oleks RvP terve, oleks võib-olla tõesti mõni tulemus teile parem.
                              Fakt on, et edukuse üks võti on meeskonna võimalikult hea tervis. Võiks ka väita, et kurat, kui N-Man (oleg, pakun tema suvise lahkumise protsendiks 28,7) ja Rio terve oleks, siis oleks tabelitipp juba detsembris vallutatud. Aga ma ei tee seda.
                              Jutt ei ole ju ainult Van Persiest. Hooaja algul olid vigastustega väljas Walcott ja Nasri. Bendtner ja Clichy olid mitu kuud väljas. Gibbs on hooaja lõpuni vigastatud. Djourou on hooaja algusest vigastatud olnud. Diabyl, Rosickyl, Fabregasel, Almunial, Eduardol on vigastustega selle hooajal probleeme olnud ja nad on ka erinevatel perioodidel mitu nädalat eemal olnud. Arshavin mängis vahepeal vigastusega. Ausalt öeldes ei teagi kedagi, kellel oleks nii palju probleeme sellel hooajal vigastustega olnud, kui Arsenalil. Kindlasti jätsin mõned nimed veel nimetamata.

                              Kui sa arvad, et Arsenal on ühemehe meeskond, siis ma võiksin sama ManU kohta öelda. Sisimas sa tead ,et kumbki pole ühemehe meeskond ja ManU on ka seda selle hooajal tõestanud ilma Ronaldota.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Ausalt öeldes ei teagi kedagi, kellel oleks nii palju probleeme sellel hooajal vigastustega olnud, kui Arsenalil.
                                Liverpoolil kindlasti ka suht sitad lood siin olnud, Torres ja Gerrard koguaeg vigastatud + Benayoun, Aurelio, Johnson, Kelly ja veel teistel mõned väiksemad vigastused
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X