320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Randall Derbysse laenule.

    Kommentaar


      Andre-Pierre Gignac oleks üpris kena täiendus, niipalju kui mina olen tema mänge näinud.

      Kommentaar


        Kommentaar


          And Adebayor revealed the decision to join City was made easier after the Gunners faithful turned on him.

          "I scored 30 goals in a season - it's not my fault that Milan, Barcelona or Real Madrid wanted to sign me."

          Kommentaar


            Algselt postitas AaviK Vaata postitust
            Andre-Pierre Gignac oleks üpris kena täiendus, niipalju kui mina olen tema mänge näinud.
            Ega kui prantsuse keskpärasus prantsuse keskpärases liigas pallile mõnikord pihta saab, ei tähenda see automaatselt, et oleks vaja osta. Mõni meist veel mäletab Pascal Cygani.

            "Paljulubavaid talente" on meil nagunii jalaga segada. Praegu on mõtekas keskenduda ainult valmis kvaliteedile, "who makes the difference". Kui selliseid saadaval pole, siis ei osteta.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Ega kui prantsuse keskpärasus prantsuse keskpärases liigas pallile mõnikord pihta saab, ei tähenda see automaatselt, et oleks vaja osta. Mõni meist veel mäletab Pascal Cygani.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                And Adebayor revealed the decision to join City was made easier after the Gunners faithful turned on him.

                "I scored 30 goals in a season - it's not my fault that Milan, Barcelona or Real Madrid wanted to sign me."
                “I was in the same position as Cesc. Every summer Barcelona tried to sign him, but the fans never turned on Cesc.”

                Ta vist ei mõista üldse mitte midagi. Üks teeb kõvasti tööd, teine vahib niisama suluseisus ja nõuab suuremat palgatšekki.

                Kommentaar


                  Ründaja töö on väravaid lüüa, ei?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Ründaja töö on väravaid lüüa, ei?
                    tuleta seda mullust barcelona afääri meelde. togo au ja uhkus ütles igas intervjuus midagi toredat, nagu "eks ma õunte pealt vaatan" ja "eks arsenal peab nüüd rohkem käristama, et ma jääks". selline lojaalsus saab vääriliselt hinnatud. fabregas pole nii teinud.

                    Kommentaar


                      Cana ka Sunderlandis nüüd.

                      Alles jäänud nimetatutest Blauise Matuidi.

                      Kommentaar


                        Cana jah sunderlandis, kahju sellest.
                        Huntelaar tuleks ikka sisse tuua, tottenhamil ründajaid jalaga segada, tahavad veel Crouchi ka tuua, seega Arsenalil hea võimalus see diil kärmelt ära teha.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et ründajaid meil vaja pole. Praegu on neid piisavalt (Van Persie, Bendtner, Vela, Eduardo, Walcott). Pigem tuleks osta üks korralik mängija keskväljale Fabregase kõrvale.

                          Arseblogis Cana kohta

                          I doubt we were even interested, mostly because anyone with any knowledge of French football beyond a YouTube compilation reckons he's a staggeringly average footballer who is no improvement on what we have already. I will trust people who watch the French league week in, week out and if they tell me he's not good enough then I will believe them far more than any hysterical blog which now reckons that we're practically heading for relegation because we haven't signed the Albanian Terry Hurlock.
                          Eboué close to Fiorentina

                          Last edited by Shermann; 25.07.09, 13:00. Põhjus: Lisa

                          Kommentaar


                            Vucinic või Klaas-Jan?

                            Kommentaar


                              Mis nendega on? Märgade unenägude teema asub mujal.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Kuigi ametlik kodukas näitab 6:0 võitu ungarlaste üle, jäi skoor ühe võrra väiksemaks. Esimene hooajaeelne mäng mida ma nägin ja ega sealt midagi erilist oodata polnudki. Hea oli Eduardot näha, löök endiselt täpne. Teise poolaja vahetustest pani imestama Senderose kasutamine DM positsioonil. Saan aru, et on ka ühes varasemas mängus seda auku täitnud. Mis eesmärgil Wenger seda tahtis, jääb mõistatuseks. Sest ega Senderos pole uus Flamini, keda meil vaja. Vbla kui kutt lahkub, siis oli mõte lihtsalt vastupidavust kasvatada.

                                Õnneks järgmised vastased on kõvemast puust ning annavad aimu, milline uue hooaja põhikoosseis võiks välja näha.

                                29 Jul Hannover 96
                                01 Aug Atletico Madrid
                                02 Aug Rangers
                                08 Aug Valencia
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X