320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    tra, on ikka kvaliteetanalüütikute paraad siin täna.

    lihtsalt küsiks, et kas arsene on nende 30nele lähenevate või seda piiri juba puudutanute eest kasumi väljavõtmisel tagantjärele märkimisvääselt valeks osutunud otsuseid teinud?
    Olete mõne tiitli võitnud või konkurentsis olnud?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
      on meil Eduardo, kes...
      ...on pidevalt vigane.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Olete mõne tiitli võitnud või konkurentsis olnud?
        Emmm Meistrite liiga finaal ja poolfinaal viimati voitsid nad premieri 03/04 sama hästi voiks ju näiteks siis Liverpoolilt küsida kas nad on mone tiitli voitnud peale nelja (?) aasta taguse meistrite liiga...

        Kommentaar


          Kustotsast Ade meie konkurentsitult parim ründaja oli?! Nii sita suhtumisega vennast oli lausa rõõm lahti saada sellise raha eest. RvP ja Nik olid eelmine aasta paremad kui Ade. Nüüd on mõlemad aasta vanemad ja kogenumad + Eduardo. Loota on, et Huntelaar ka. Mismoodi on sita suhtumisega ja riietusruumis pingeid loova ja 80k per week saava ja 10 kolli hooajal lööva loodri lahkumine suureks hoobiks?

          Tourega oli asi lihtne - vend on vananemas ning tema ego ei suudaks seda taluda et ta poleks starter. See tekitaks ebavajalikke pingeid. AW ei ostnud "suvalist belglast" 10milli eest pingile istuma.

          Ja paluks näiteid vendadest kes pärast Arsenalist lahkumist mängiks samal tasemel? TH'd ärme maini. Mees on Legend.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            RvP ja Nik olid eelmine aasta paremad kui Ade.
            Salvestatud.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              Emmm Meistrite liiga finaal ja poolfinaal viimati voitsid nad premieri 03/04 sama hästi voiks ju näiteks siis Liverpoolilt küsida kas nad on mone tiitli voitnud peale nelja (?) aasta taguse meistrite liiga...
              Ma ei teadnudki, et poolfinaal on võit. Aitäh. Ja palun püüa kontekstis püsida. Natukenegi.

              Mis Liverpooli puutub, siis nende kulutatud rahahulga pealt peaks juba lennud Kuule toimuma. Aga ei toimu. Rafa süü! Muide, sa mõne-kolme burgerieine peale ei taha kihla vedada, et see teie tüüp ei püsi hooaja lõpuni pukis. Ma pakuks, et ei püsi. Aga sulle ju sädemeke kindlasti meeldib.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Olete mõne tiitli võitnud või konkurentsis olnud?
                sellise bilansi ja kohustustega? näita mulle parem, millal viimati kusagil ehitas klubi võrreldava uue staadioni ning võitis seejärel tiitli või miskit. ma näen ajalukku vaadates küll pigem seda, et kasum võetakse meestest õigel ajal välja. ja eks ajal, kui pangad väiksemat igakuist makset küsisid, oldi konkurentsis ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  sellise bilansi ja kohustustega? näita mulle parem, millal viimati kusagil ehitas klubi võrreldava uue staadioni ning võitis seejärel tiitli või miskit. ma näen ajalukku vaadates küll pigem seda, et kasum võetakse meestest õigel ajal välja. ja eks ajal, kui pangad väiksemat igakuist makset küsisid, oldi konkurentsis ka.
                  Näita mulle parem, millal mõni äsja tiitli võitnud meeskond uue staadioni ehitas? Bayern? Võitsid vist kohe otsa ka. Kuid see on muidugi Saksamaa. Samas on kuidagi veider nüüd seda küsimust esitada, sest kulutused ei olnud ju salajased ja kui seda tõesti sooviti mängijate müügist finantseerida, siis fine, kuid natuke rumal on pressida teemat, et need mängijad olid niikuinii vanad ja neist poleks enam kasu olnud jms.

                  Ääremärkusena: lastega on võidetud umbes üks kord.
                  Ääremärkus number kaks: kulutuste ja realiseerimise jutt on nagu mõni peaminister oleks paugu otsas olnud kui puu käis.

                  Selle "we cashed in really fine" kõige ajuvabam argument on seesama edukus, mida ma tegelikult sinultki küsisin. Et kui müüdud mängija ei too oma klubile tiitlit, siis on müük kohe õnnestunud? Jättes täiesti kõrvale uued tingimused, meeskonna ja kümme muud alapõhjust, miks mängija (või suvaline töötaja tööturul) võib ühes ametis ja firmas olla kuningas, kuid teises lihtsalt oinas. Edukust saab ju mõõta ikkagi ainult enda klubi kontekstis - kas see müük muutis meie klubi paremaks? Kas muutis?

                  Teiseks meenutab praegune ju pigem leedsilikku lõpumüüki, kus tõesti on ainsaks lohutuseks, et kuskil on Eduardo, kelle jalg äkki kannatab paar tacklit veel välja. Really? REALLY? Nojah, mõni veidi teistsugune inimene peab siin Bendtnerit maailma parimaks ründajaks.

                  Mis omakorda kergitab esile küsimuse, et mida te järgmine hooaeg teete, kui juhtub ime ja ManC suudab uue juhendaja toel CLi koha ära võtta? Mis meeste pealt selle rahalaeva kaitsmine toimub, kui elamurajoonis ikkagi ükski tuli ei põle? Ehk kes siis suurepäraselt ja õigeaegselt rahaks tehakse? Faberegas? Tõesti way to go!
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Kuna mina ei usu, et kedagi selle akna lahtiolles enam ostetakse, siis võin põhimõtteliselt vastata ka. Küsimus ei ole praegu lõpumüügis. Wenger ei ole rumal. Ja rahaga ei ole nii halvasti. Leedsiga seoste leidmine on kõrgema klassi fantaasia, aitäh selle eest

                    Ühesõnaga - Wengeri juhtimise läbivaks jooneks näib olevat selgelt see, et müüa saab/tuleb need, kelle trend mängijakvaliteedis on allapoole. Mõeldes nii Henry, Vieira, Piresi, Toure, Campbelli kui kelle iganes peale. Teaduslik lähenemine, kui lubate. Ratsionaalne. Seni on see ennast selles mõttes õigustanud, et keegi polegi läinud oma järgmises klubis eriti paremaks. Ka mitte Anelka. Võibolla Upson, võibolla Volz.

                    Aga vaata näiteks Kolo viimast hooaega.
                    2008-9 performances:
                    Aerial duels – Kolo won only 44% of them, ranking him 67th best aerial defender in the PL
                    Tackling – Won 78% of his tackles, making him 28th best
                    Clearances – Ranked 35th
                    Passing accuracy – 83%, and therefore 16th best in the league
                    Ja raha, mida pakuti tolle eest, kes suluseisus olemises ka Zelinskit võidaks. Wengeri tüüpi müügid. Loodetavasti ta endiselt teab. See, kas nende müügist on rahastatud staadionit või uute mängijate ostu ei pruugu alati relevantne olla. Selge, et kassavood on pärast kõva kinnisvaraarendust erakordselt pingelised. Aga müükidel on olnud ka selgelt põhjuseid, mida on tihtipeale ka platsil võimalik näha ja milliseid minumeelest on Wenger siiamaani suhteliselt täpselt hinnanud. Müüdud aafriklaste osas ilmselt annab arutust ka aeg.

                    Kas müükidega on alati klubi tugevamaks tehtud? Ilmselt mitte. Hiljuti keegi analüüsis liigakohti, mis saavutati koos Vieiraga ja tõi sinna kõrvale kohad pärast PV4 lahkumist. Aga ka see ju pole kogu tõde, sest Vieira põlved poleks nagunii lasknud … See selleks. Aga nagu ma ütlesin, rahaga pole nii halvasti, et ei saaks endale lubada paari hooaega CList väljas.

                    Kõik see Arsenali kohta käiv viimase aja kriitika meenutab mulle ühe tundmatuks jääda sooviva riigi valitsuse grillimist selle eest, et heal ajal oldi liiga eelarvega konservatiivsed. Et siis mõni aasta hiljem nentida, et ei oldud piisavalt konservatiivsed.

                    Näeme.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Seni on see ennast selles mõttes õigustanud, et keegi polegi läinud oma järgmises klubis eriti paremaks.
                      Kuidas saab see üldse mingi loogiline argument olla? Sa ei saa ju müügi edu hinnata selle järgi, kas müüdu muutub mujal paremaks - oluline on ju SINU klubi ja see, kuidas müük seda mõjutab! Või ei ole?

                      Kuigi ma mängijate tasemele ei soovi väga laskuda, siis Kolo statistika on minu jaoks täiesti tähtsusetu, sest mis valimi alusel see üldse koostatud on? 1 tackle ühest katsest on kohe 100% ja esikoht? Kas arvestuses on ka wingerid jne... Ja Ade kohta hakkab teil täitma kes? Ma nagu oletan, et teil on siiski teatavat mölakat sinna ette vaja, kes väga kedagi ei kardaks. Wenger teadis viimati kuskil viie aasta eest.

                      Muide, Arsenal oligi heal ajal ju konservatiivne. Liiga palju.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Kuidas saab see üldse mingi loogiline argument olla?
                        müüd ajal, kui vara väärtus on järgmisel perioodil väiksem. täiesti loogiline. eesmärk vara väärtuse maksimeerimine nii finantsilises kui jalgpallilises mõttes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                          müüd ajal, kui vara väärtus on järgmisel perioodil väiksem. täiesti loogiline. eesmärk vara väärtuse maksimeerimine nii finantsilises kui jalgpallilises mõttes.
                          Aga 1) see vara pole ju vaakumis ja 2) lisaks on kaudne väärtus (liigakohad, CL-pääs, kasu teistele mängijatele jms).

                          Ehk ikkagi saab ainuke reaalne hinnang olla sinu enda klubi põhiselt: kas selle mängija lahkumine muutis meid paremaks. Kui ei, siis on tehingu väärtus kohe kahtluse all.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ehk ikkagi saab ainuke reaalne hinnang olla sinu enda klubi põhiselt: kas selle mängija lahkumine muutis meid paremaks. Kui ei, siis on tehingu väärtus kohe kahtluse all.
                            no ega ma selle vastu väga vaidlegi. ainult see kasu või paremaks muutumine ei pruugi avalduda lühiperioodil ning olla koheselt nähtav. pikema perioodi kasu suurendavad lükked ei saa kahtlemata niipalju eetriaega aga on seda väärtuslikumad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              no ega ma selle vastu väga vaidlegi. ainult see kasu või paremaks muutumine ei pruugi avalduda lühiperioodil ning olla koheselt nähtav. pikema perioodi kasu suurendavad lükked ei saa kahtlemata niipalju eetriaega aga on seda väärtuslikumad.
                              Okei. Kuid mis see pikem periood on? Viis aastat? Peaks olema esimeste liidrite müügist täis. Kümme? Või kümme pärast staadioni valmimist? Natuke kahtlane nagu, et Arsenali ja Wengeri (he knows!) suur masterplan on 20 aastat raha koguda, et siis kaks tiitlit järjest võtta.

                              Ma usun ikkagi, et Arsenali puhul on praegu küsimus puhtalt ja ainult finantsiline ning meeskonna tugevdamisega pole sellel midagi tegemist. Varade realiseerimine on kaudne, sest silmis on vaid võlamaksed. Ning kes ikka Songi tahaks. Miks aga juba enne staadionit ja kriisi olulisi varasid müüma hakati ning meeskonda hoopiski ei tugevdatud - no seda ei tea Wenger tõenäoliselt ise kah.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Okei. Kuid mis see pikem periood on?
                                viimased 13 hooaega on olnud klubi ajaloos stabiilseim edukas periood pärast teist maailmasõda. selle aja jooksul on tehtud pretsedentitu investeering klubi varadesse. mulle ütleb see näiteks, et on tehtud asju üldiselt õigesti. samas ei välista, et ma lihtsalt ei näe läbi nende prillide, et selleks korraks on pidu läbi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X