320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui kõigest muust võis väljakul kuidagi aru saada siis... "It's hard to imagine this is the same Bendtner from this time last season."
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Liverpooli, Leedsi fännidele ja teistele torbikutele teadmiseks- esimeses mängus on 6 väravat löödud!!! Vahet pole kes need lõi või kes ei löönud.
      Tsiteerides Estonit- valusad tropid olete ikka. Nüüd aga lööge pihku edasi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann natuke vähem kui aasta tagasi
        Vähemalt ma panustasin I Know The Scores Evertoni 5-1 võidu peale...

        Ennem paneks pihku, kui vaataks Arsenali mängu

        Arsenal sucks my cock, Everton rocks my socks
        Algselt postitas Shermann eile Vaata postitust
        V2ga kahju et ise m2ngu ei n2inud. Sky Newsi vaadates vajus suu lahti... lihtsalt uskumatu.
        Internet ei unusta kunagi!


        Mängust: Potentsiaalsed murelapsed Bendtner ja Song said oma ülesannetega kenasti hakkama, viimane suisa hästi. Vermaelenilt väga hea debüüt, ei mingit jalaväristamist klass kõrgemas liigas. Ehk oleks ootanud operatiivsemat tegutsemist Saha puhul, aga keda see ikka huvitab. Ülejäänud meeskonnale kah 5+. Arsh ja RVP võivad natuke kurvastada, et hooaja esimest väravat ei saanud.
        4-3-3 näikse meeskonnale sobivat, pealegi saab vajadusel hõlpsalt 4-5-1 ümber lülituda, kui nüüd ainult sinna tagumisse kolme...
        Samas hooaja esimene mäng alles, küll jõutakse veel Monsieuri seebiks keeta ja pensionile saata.

        Kommentaar


          buldooseriga Evertonist üle. Poisid tehke oma hooajaennustused heaga ümber, esimene hoiatus on antud.

          Kommentaar


            Päris hea. Täpselt hooaja esimese vooru ajal olen mina kohas kus pole netti kuskilt saada ja siis teevad sellise mängu. Täitsa tore oli kohe tipphetki vaadata ja siis avastada, et 6-1 jäi seis. Nagu aru sain oli ka Bendtner ilusa mängu teinud. Vb on uuest numbrist kasu
            Samas ei tohi kohe pilvedesse tõusta. Nüüd kohe Celticuga mäng otsa ja selle peab kindlalt võitma.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Kus sa neid koosseise võtad nii? Asetsevad jumala valesti seal platsi peal ju.

                Kommentaar


                  Kui edasipääs ainult Gallase seljalihasteks sõltuks, siis vist oleks mäng kotis ka.
                  Algselt postitas JT8055
                  Olge aktiivsemad!

                  Kommentaar


                    celticu parim mees kahtlemata mcgeady , tema vähemalt üritab midagi, teised ei midagi . Arsenali mõlemad väravad on olnud natuke õnnega , aga õnn soosib tugevamaid ju .

                    Kommentaar


                      Olid tõesti mõlemad väravad õnnega, aga tõesti. Kui poleks võitu tulnud oleks midagi ikka väga katki olnud. Igas elemendis olime üle. Vermaelen näitas ennast jälle väga-väga heast küljest. Song oskab ka juba ilusti pallile ette jääda. Kahju ainult et need viimased söödud ei lähe eriti hästi veel van Persiele kohale, aga küll see paraneb.
                      Hea et võõrsil 2-0 võit. Kodus peaks vähe rahulikumalt siis mäng ära tulema, loodetavasti muidugi.

                      Kommentaar


                        esimesel poolajal songi söödud olid täitsa okei minuarust, teisel hakkas ära vajuma. vermaelen oli super - täiesti uskumatult hea
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Nüüd peaks vist edasipääs kindel olema...

                          Esimene poolaeg sai Celtic täiesti hästi meile vastu, aga teine poolaeg olime selgelt šotlastest üle. Tasuks kaks õnnega pooleks väravat.

                          Arsenele kommi Vermaeleni ostmise eest. Tõeline pärl

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust

                            Arsenele kommi Vermaeleni ostmise eest. Tõeline pärl
                            Wenger knows

                            Kommentaar


                              Kaitse pidas nii hästi viimati 05/06 hooajal CLis...

                              Kommentaar


                                Vermaelen oli eile ja ka Evertoni vastu tõesti väga hea ja mees väidab, et William Gallas on talle suureks abiks olnud

                                Gallas on samuti korralikult mänginud ja juba 2 värava löönud.
                                Samas Bendtner oli eile väike pettumus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X