320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    count oleks võinud Nigeeria asemel öelda ka aafrika kongo
    põhimõte jääb samaks.
    aga tõsiselt nüüd. on tulnud mees, kes ei ülista Arsenali või ManU meeskonda, avaldab oma arvamust, ning tema poste kustutatakse. what gives?
    värskendus foorumisse teiste väikeste poiste kõrvale, kellel on vaheaeg, ning kelle suust ei tule anaallüüsivaid sõnavõtte
    aga nüüd, kui tuleb selliseid sõnavõtte, siis on see kohe keelatud?
    minge munni poisid. saage üle ja kasvatage endale munad
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Enda andmete kärgi olen ka jah 24 ja äkki siis õpetd kuidas ma peaksin väljendama oma vastikust rahas suplevate ülehaibitud klbuide vastu?
      Kust otsast Arsenal rahas supleb?
      Vastata pole sul vaja, sest mingit mõistlikku vastust sealt nagu nii ei tule.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        aga tõsiselt nüüd. on tulnud mees, kes ei ülista Arsenali või ManU meeskonda, avaldab oma arvamust, ning tema poste kustutatakse. what gives?
        "analüüsivaid" postitusi pole keegi kustutanud. kustutatakse provokatsioone, nõmedusi ja lihtsalt roppusi. ja see on antud alamfoorumi moderaatorite hinnangul kõiki foorumlaste huvides.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          "analüüsivaid" postitusi pole keegi kustutanud. kustutatakse provokatsioone, nõmedusi ja lihtsalt roppusi. ja see on antud alamfoorumi moderaatorite hinnangul kõiki foorumlaste huvides.
          höhö...mitte minu huvides. Mulle counti postitused meeldivad. Elik tõesti kasvatage endale munad tüdrukud!

          Kommentaar


            Algselt postitas alvarez Vaata postitust
            höhö...mitte minu huvides. Mulle counti postitused meeldivad. Elik tõesti kasvatage endale munad tüdrukud!
            Vaatame, mis laulu sa siis lausad, kui keegi samasuguse provotseeriva jutuga Chelsea teemase tuleb.

            Aga ma saan täitsa countist aru. Ka mina oleks päris vihane, kui klubid nagu Arsenal ja ManU suuduvad end normaalselt majandada ja samas "minu" (ehk siis Counti AS Roma) lemmik klubi on sellel alal nagu hunnik sitta.

            Kommentaar


              mida see pArsenal tähendab?
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Pakuks UEFA'le veel materjali, mille pealt saaks mängukeelde anda




                Või käige perse. Jalgpalli mängitakse väljakul, mitte kontorites. Ja sina, cunt, võiksid omale elu osta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Pakuks UEFA'le veel materjali, mille pealt saaks mängukeelde anda




                  Või käige perse. Jalgpalli mängitakse väljakul, mitte kontorites. Ja sina, cunt, võiksid omale elu osta.
                  Jah ,jalgpalli mängitakse mitte ei vedeleta põhjuseta maas.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Ma oleks mega happy selle otsuse üle kui see poleks tehtud lihtsalt sellepärast, et koik lehed ja fännid jne hakkasid vinguma. Täiesti kindel voib olla, et seda uuesti enam ei juhtu... Ma oleks väga rahul kui iga selge käppuli viskamise eest tuleks kahemänguline keeld ja rahatrahv. Praegu tehakse Eduardole siiski liiga sest ma olen päris kindel, et meistrite liigas seda see aasta uuesti enam ei tehta.

                    Anyway ma ei tahaks küll midagi voita läbi sukeldumise sest siis voidaks meeskond sobi läbi ja mitte oskuste najal ja selline voit pole väärt midagi.

                    Aaa ja siis kas mitte UEFA just ei oelnud, et nad tahavad hakata kasutama viiendat kohtunikku sest ei taheta kasutada video kordusi? Kuidas nad tulid siis otsusele Eduardo kohta? Küsisid viiendalt kohtunikult?

                    Kommentaar


                      Eduardole vähe karm bänn tõesti. Kui Gerrard saab veerandfinaalis daivimise eest bänni, võtan sõnad tagasi ja kiidan sellised otsused heaks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Pakuks UEFA'le veel materjali, mille pealt saaks mängukeelde anda


                        Või käige perse. Jalgpalli mängitakse väljakul, mitte kontorites. Ja sina, cunt, võiksid omale elu osta.
                        Ma lisaks veel mõned, mis täitsa toimusid UEFA CL-is:


                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Aaa ja siis kas mitte UEFA just ei oelnud, et nad tahavad hakata kasutama viiendat kohtunikku sest ei taheta kasutada video kordusi? Kuidas nad tulid siis otsusele Eduardo kohta? Küsisid viiendalt kohtunikult?
                          Šotlastel on UEFA-S lihtsalt kahtlaselt palju võimu.

                          Kommentaar


                            Muuseas, täna on mäng. Manchester United Football Club vs Arsenal Football Club. Ootan seda suure ärevusega. Küsite miks? Sest Arsenal Football Club on mulle väga südamelähedane ning nende kahe klubi omavahelised mängud palju emotsioone toonud, nii häid kui halbu. Miks viimasel ajal nii palju minu lemmikmeeskonnast räägitakse, nii head kui halba? Sest tal läheb väga hästi, ja see teeb mulle vaid suurt heameelt. Loodan tänaõhtuselt mängult ülevaid emotsioone, nagu ka ülejäänud hooajalt.

                            Tänan tähelepanu eest.

                            P.S. C´MON YOU GUNNERS!
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Kellegi ammuseid sukeldumisi pole siia vaja postitada. Kui Eduardot tõepoolest kudagi otseselt karistatakse(vähetõenäoline), siis peab UEFA ka tulevikus vähemalt sama ranget joont hoidma. Kellegi ammused patud ei õigusta kuidagi Eduardo käitumist ning kedagi tagantjärgi karistama päris kindlasti ei hakata.

                              ---

                              Täna on aga poistel tõehetk. Nagu Arsene ültes, siis järgmised kolm mängu näitavad kenasti ära, mille eest meeskond sel hooajal võimeline võitlema on.

                              Kommentaar


                                Väikese panuse Arsenali peale võib panna. Aga jah, eks mäng näitab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X