320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängulõpp isegi oli päris hea Arsenali poolt, Van persie post ja veel paar olukorda .
    Tundus , et Rosickyt oligi vaja, Denilson ei suutnud midagi teha aga ta andis assisti ja lõi värava . Moneybayor tuleks tõesti maha lasta!

    Kommentaar


      Must päev Arsenali fännidele. Kahju, et nii läks. Manchester City on heas hoos, ei tea kas just peamine tiitli konkurent, aga võib-olla üks neist.

      Kuni tänaseni üritasin Adebayorist ikka veel hästi mõelda, aga nüüd on see võimatu. Ta võib küll olla hea mängija, aga mitte professionaal.

      Loodetavasti suudetakse nüüd ennast koguda ja hea hoog uuesti leida.

      Kommentaar


        Juba vabandab

        Kommentaar


          Njaa see värava tähistamine on üks asi, aga see et ta üritas Arsenali mängijatele haiget teha teeb meele veel kurvemaks.

          Kommentaar


            Algselt postitas AndresR Vaata postitust
            Njaa see värava tähistamine on üks asi, aga see et ta üritas Arsenali mängijatele haiget teha teeb meele veel kurvemaks.
            Mis seal kurvastama peaks? Ta on ju täiesti uutes värvides platsil, pArsenal on minevik, Man City olevik, lõi ilusa värava, irvitas fännidele kes talel fakki näitasdid näkku, ja van persele oligi vaja seda matsu näkku, vedeles mudiu liiga palju murul!!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas AndresR Vaata postitust
              Njaa see värava tähistamine on üks asi, aga see et ta üritas Arsenali mängijatele haiget teha teeb meele veel kurvemaks.
              Kolme mängune keeld oleks tegelikult selle eest sobiv vist, aga ma pole kindel, et see oli just meelega... Taevasinises särgis ei taha eriti sellist käitumist näha. Väravatähistamise vastu pole aga midagi IMO Arsenali fännid had it coming.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Mis seal kurvastama peaks? Ta on ju täiesti uutes värvides platsil, pArsenal on minevik, Man City olevik, lõi ilusa värava, irvitas fännidele kes talel fakki näitasdid näkku, ja van persele oligi vaja seda matsu näkku, vedeles mudiu liiga palju murul!!!
                Vaimuhaiglates lastakse ka nüüd netti?

                Teemasse kah

                Kommentaar


                  Algselt postitas count
                  ei saand ikkagi aru mille eest siit kollane tuli??? Aga jah silm ausalt puhkab, abordijäänukitest pArsenali fännitarid oleks vist Adebayori ära söönud kui oelks saanud hehehe, NICE ONE !
                  Hooaeg tagasi oli Adekas samasugune koledat antijalgpalli viljeleva Arsenali sohilaps ja nüüd on NICE ONE!, what gives? Eriti arvestades sinu antipaatiat igasuguste rahaahnete kollide vastu. Selline arvamuste paigutine ümberhindamine ja talumatus võtta vastu kriitikat või koguni solvanguid enda iidolite (Totti või Itaalia nt) pihta, räusates ja mõnitades seejuures võõrastes teemades teiste lemmikutega ja minnes kohati isiklikuks on pehmelt öeldes haiglane. Mis see Van Perse ja pArsenal jm peab olema eriti peen või salvav huumor? Normanni, Võsa Peetri ja muude teise eesti favoriitide naljad on ka andekamad. Teisest küljest on su sõnavõtud perversselt koomilised, ei teagi kohe kas paluda sul jätkata või saata iga kord sirgelt pu**i/ignoreerida.

                  Mulle ka itaalia vutt ega koondis eriti ei sümpatiseeri, igavavõitu on teine ning üks 2000. aasta EM poolfinaalis kogetud õudus jättis samuti oma jälje. Seetõttu ei kuluta ma ka oma aega Serie A jälgimisele või vastavas alamfoorumis ropendamisele.

                  PS. Eriti armas muidugi näha Tati-Totti ja Itaalia koondise hard-core fänni võtmas sõna daivimise ja sportlaslikkuse teemal.

                  Kommentaar


                    adekas põrutas lihtsalt suures tuhinas valede fännide ette. ikka juhtub.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Ma nüüd ei tea kas olegtoivo pole oma kalli arsenali mänge vaadanud vms. aga ma saan sulle update teha, igas kui viimases mängus on van perse silmapaistnud ainult oma maas vedelemisega ja vigade nõudmisega, ala nagu Menez Roma eest, rikub lihtsalt tuju ära , eriti kui kohtunik aktsiooni ei astu ja punast otse ei anna sellise jama eest. Ja see et van perse täna peale jalaga näkku saamist püsti seisma hakkas, ei saa ju olla kokkusattumus ?
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cunt Vaata postitust
                        Ma nüüd ei tea kas olegtoivo pole oma kalli arsenali mänge vaadanud vms. aga ma saan sulle update teha, igas kui viimases mängus on van perse silmapaistnud ainult oma maas vedelemisega ja vigade nõudmisega, ala nagu Menez Roma eest, rikub lihtsalt tuju ära , eriti kui kohtunik aktsiooni ei astu ja punast otse ei anna sellise jama eest. Ja see et van perse täna peale jalaga näkku saamist püsti seisma hakkas, ei saa ju olla kokkusattumus ?
                        Sa issanda rist küll, kuidas puutub see jutt minu eelnevas postis kirjutatusse? Tõsi, van Persie ei ole küll kõige tugevamate jalgadega, kuid suurema osa ajast kukub ta siiski puute peale ja kossi saab ta mängudes ohtralt. Pean sind kurvastama, kuid ei meenu küll sellest hooajast ühtegi punase või kollase kaardi väärilist kohtuniku petmise üritust och daivi. Muidugi mul on ka halb mälu, ma ei vaata mänge, olen kallutatud ja üleüldse ei tea jalgpallist tegelikult suurt midagi.

                        Kommentaar


                          Mullegi tundus, et Perise kukub see hooaeg liialt kergelt, võiks rohkem püsti olla ning võidelda. Kuid mingiks petmiseks ei saa seda nimetada, kontakt on alati olnud ja ega talle just armu ka anta, aga see selleks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                            Mullegi tundus, et Perise kukub see hooaeg liialt kergelt, võiks rohkem püsti olla ning võidelda. Kuid mingiks petmiseks ei saa seda nimetada, kontakt on alati olnud ja ega talle just armu ka anta, aga see selleks.
                            no seda samust ma tahtsingi öelda. Kui ta eile püsti jäi ja ei kukkunud iga väikse puute peale tekkis kohe mitu ohtlikku olukorda ja oli ka võimalus väravate arvu suurendada(posti löök) jne.
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Mäng läks kuidas läks. See rahvuskoondiste paus ei mõjunud tõesti hästi meile. Söödud olid kohe väga masendavalt ebatäpsed. Ei mäletagi millal viimati nii kehvalt söödeti. Teisel poolajal oli ikka press meil päris hea (kuigi olukordi ei suudetud millegipärast ikka korralikult luua). Tuli ka värav ja tundus, et mäng ongi nüüd meie. Pärast väravat pidin kahjuks lahkuma mängu juurest. Nägin veel ära kuidas Ade van Persie näo peale meelega astus (ega selline asi pole üldse nii tõsine kui on nt dive'mine). See tegi küll meelele liiga. Üldse ei austa oma vana klubi ega vanu klubikaaslasi. Seda tõestas ka väga ilmekalt ta värava 'celebration'. Kahju, et kaitse nii katki oli, aga tore oli ka näha rosicky't uuesti platsil. Sai ka värava kirja, mis tegi kaotusekibedust vähe väiksemaks.
                              Aga Ade Ade Ade... Wenger veel kaitses teda enne mängu, aga olgem ausad: Ta ei olnud seda kaitsmist väärt. Oleks siis platsil vähemalt korralik olnud, aga ei.
                              Nüüd kordust vaadates tundub üha enam, et ta astus nii meelega, kui meelega on võimalik, RvP'le näo peale. Seda oleks saanud vältida, aga tema hoopis lükkab ilusti jala välja ja otse näkku. Sellise asja eest võiks ka ju mõne mängukeelu anda või ei?
                              Egas midagi. Küll järgmised mängud võidame ning pärast korduskohtumises saab Moneybayor kohe kindlasti vilekoori osaliseks.

                              Ja selline küsimus on ka, et kas on võimalik kuidagi count siit inglismaa foorumitest ära keelata või üldse tervest saidist siin ta ip adre ära blokkida. Ei jaksa enam lugeda seda sitta mis ta kritseldab...

                              Head päeva jätku.

                              Kommentaar


                                kuna iga kord ei viitsi sisse logida foorumi lugemiseks, siis pole ignore nupust mulle kasu.

                                Seega esitan adminnidele palve count trollimise eest ära bännida, et foorumist üks parem ja puhtam paik saaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X