320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ma küll pole count, aga see oli päris kindel penalt.
    Minu arust kah, kui juba vastu tugijalga löögi saad, siis on väga keeruline püsti jääda.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ma küll pole count
      aga see-eest oled pime

      Kommentaar


        Ma ei mäleta kumb Arsenalile löödud värav see oli kuid see sündis tänu sellele et üks Arsenali mängija oli "haiget" saanud ja üritas viga välja meelitada, see kes talle nö. haiget siis tegi lõi samal ajal kui too Arsenali mängija oma nägu hõõrus, lõi ta värava. Kuidagi kergesti saavad teie mängijad viga, sellise väravavahiga võiks kaitses ikka ettevaatlikum olla.
        LFC

        Kommentaar


          Tõepoolest pennal, sellest 101 videost ei saanud suurt aru. Panso kooli mees on Jovanovic ikkagi, kuulub see ju tänapäeva mängu juurde. Bestie videot oli selle kõrvale tõesti hea vaadata, mees raidis täklinguid ikka isu eest.

          Kommentaar


            Ma j22n ikka oma arvamuse juurde, et kui oleks tal olnud soodne v6imalus nt edasi joosta ja v2rav lyya oleks ta pysti j22nud, aga samas eks soodsal ajal kukkumine on praegusel ajal ryndaja pluss, nimesi nimetamata, sest neid on palju.

            Proovige pikem lause kokku panna

            Kommentaar


              Algselt postitas 1892 Vaata postitust
              Ma ei mäleta kumb Arsenalile löödud värav see oli kuid see sündis tänu sellele et üks Arsenali mängija oli "haiget" saanud ja üritas viga välja meelitada, see kes talle nö. haiget siis tegi lõi samal ajal kui too Arsenali mängija oma nägu hõõrus, lõi ta värava.
              ju see teine värav pidi olema...

              DOH!

              Kommentaar


                tra kindel pennu ju.

                Kommentaar


                  sell kutsus kurja välja - nüüd on kõik foorumi kvaliteetpunditid korraga kohal. jälle ikaldus.

                  Kommentaar


                    No mina ei oska öelda kas oli pennu või mitte , aga iga normaalne tippjalgpalli ryndaja või siis misiganes koha mängija kukub sellises olukorras kui on lihtne penaltit teenida . Mõelge ise , kas te jookseksite ennast kinni nt , või siis on selge puude ja kukute ilma mõtlematta ? Ma saan aru , et siin Eesti liigades vms ei ole mõtet nagu sellel , aga seal on ju suured rahad jne mängus , siis ikka ryndaja kukub .. ( Kindlasti on ka erandeid )

                    Kommentaar


                      Minuarust hoiab Gallas üldse sellel pildil Jovanovicilt käest kinni.

                      Kommentaar


                        Jalga tabab küll. Mind ei koti kas oli penalt või ei aga tugijalg see küll pole, mida Gallas koksab.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas malagar Vaata postitust
                          Jalga tabab küll. Mind ei koti kas oli penalt või ei aga tugijalg see küll pole, mida Gallas koksab.
                          nüüd kui on ikkagi puust-ja-punasest selgeks tehtud et see oli penalt , hakkab mingi arsenali fänn karjuma et SEE POLNUD TUGIJALG....Apppiiiii , ma laseks ennast juba ammu maha kui ma peaks nii palju ühe meeskonna kohta vabandusi mõtlema! SEE ON TUGIJALG, vaata ästi tähelepanelikult, ta on oma keharaskuse sujuvalt ajanud paremale jalale, ja see on parem jalg mis lüüakse maha ja paremale jalale ta juhuslikult ka TOETUB! Samas mis mõte siin ikka pimedatele ja kurtidele seletada on. Isegi kui mõlemad pooled seda otse teie elutoas ütleksid mida kõik nägid, siis ikka siin foorumis käiks mingi teemas, miks see oli ikka haisev situatsioon....
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Selle pildi peal on väga hästi näha, kus viga tehti (väljaspool karistusala)
                            Täpselt nagu 2007/08 veerandfinaalis Liverpooli vastu, kus Babel sai ennem karistusala mingi kõksu ja siis kasti jooksis ja ennast pikali heitis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              nüüd kui on ikkagi puust-ja-punasest selgeks tehtud et see oli penalt , hakkab mingi arsenali fänn karjuma et SEE POLNUD TUGIJALG....Apppiiiii , ma laseks ennast juba ammu maha kui ma peaks nii palju ühe meeskonna kohta vabandusi mõtlema! SEE ON TUGIJALG, vaata ästi tähelepanelikult, ta on oma keharaskuse sujuvalt ajanud paremale jalale, ja see on parem jalg mis lüüakse maha ja paremale jalale ta juhuslikult ka TOETUB! Samas mis mõte siin ikka pimedatele ja kurtidele seletada on. Isegi kui mõlemad pooled seda otse teie elutoas ütleksid mida kõik nägid, siis ikka siin foorumis käiks mingi teemas, miks see oli ikka haisev situatsioon....
                              Ega sinusugune "kvaliteet" postitaja ei märke ,et viga tehti karistusalast väljas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                                ju see teine värav pidi olema...

                                DOH!
                                Esimene värav oli, enne postitamist ei teadnud et üks värav oli penaltist. Juhtusin lihtsalt hetkeks Viasati pealt mängu nägema ja esimese värava olukorda.
                                LFC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X