320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
    no bowyeri värav oli küll mannone süü.
    Mida ma ka kirjutasin.
    Pudikäpluse kohta ei julge hetkel küll midagi paikapanevat öelda. Vito alles 21 ja olukorra sunnil on ta põhis, eksimused jällegi vabandatavad. Fulhami vastu sai ta näituseks suurepäraselt hakkama ja kolm võidetud sanga oli sisuliselt tema teene, nii et materjali on, kuigi arenguruumi veel jagub.

    Kommentaar


      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
      no bowyeri värav oli küll mannone süü. Sellise lahtise palli peaks üks korralik vv kas kinni püüdma või rusikatega vähemalt puhtaks lööma.
      Nii ei saa rallit sõita.

      Siit ka huvi pärast küsimus. Geograafiliste põhjuste pärast olen aind 4 arsenali mängu see hooaeg näinud. Kas Mannone ongi selline pudikäpp ?
      täna oli küll esimene mannone mäng mida ma ei näinud, aga eelnevates mängudes ei ole ta otseselt silma paistnud pudikäplusega. nagu olegtoivo mainis siis fulhami 3 punni ta otseselt päästis meile aga samas negatiivsena tooks mina esile et väljatulekutel ja kaitseliiniga suhtlemisel on mõningad olukorrad olnud kus ta on hätta jäänud. õnneks küll on olukorrad meile enamasti hästi lõppenud. ning nagu ka öeldud - enamasti võib need kirjutada kogemuste puudumise alla ja neid asju juhtub iga noore mehega.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kas nüüd pudikäpp, aga pigem meeldib talle palli tõrjuda kui püüda. Eile oli üks olukord, kus Almunia oleks ilmselt akrobaatliku hüppega palli püüdnud. Alumiiniumist rääkides- istus üsna pika näoga seal pingil. Aga olen kindel, et AZ vastu on taas postide vahel.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          Ei tea kas mul nüüd mingid anti-Diaby prillid ees, aga muidu voolava ründemängu juures jäid kuidagi eriti silma tema paar halba lahendust kauglöökide näol ning korduvad pallikaotused/valesöödud.
          Kauglööke on siiski vaja aegajalt teha kasvõi põhimõtteliselt, sest muidu vastased taganevad kõik selgees trahvikasti ja ootavad seal. Ja siis sinna enam palliliigutamisruumi ei jää. Pooldan seega alati vaba võimaluse korral kauglöökide tegemist.

          Oli hea näide mingi 3 aasta tagune hooaeg, kui praktiliselt kauglööke ei tehtudki ( polnud ka sellist meest, kes distantsilt lüüa oleks osanud ) üritati koguaeg palliga värvasse joosta ja tulemus oli nüri rünnak umbkaitse vastu.

          Sellega muidugi nõustun, et paremini võiks lüüa.

          Kommentaar


            Kaugelt võiks võimalusel alati proovida, sel hooajal näikse mängijatel selleks ka varasemast vabam luba olema. Aga kui platsil on Van Persie, Fabregas, Rosicky, Arshavin ja Diaby, siis eelistaks proovija rollis pigem näha nelja esimest, kuigi eks vahel tuleb see kõige kavalam pauk ikkagi luuavarrest. Selge, et Diaby poolt oli see üle keskmise tugev mäng, tahaks siiski enamat näha.

            Kommentaar


              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
              Kaugelt võiks võimalusel alati proovida, sel hooajal näikse mängijatel selleks ka varasemast vabam luba olema.
              mulle tundub ka nii. teine variant, et ma olen endiselt blackburni mängu mõju all. lihtsalt selle väravavahi vastu, näitab ajalugu, on kuritegu mitte kaugelt peale lüüa.

              Kommentaar


                Vermaeleni kahuri jätsin mainimata, täiesti Barcelona DNA'ga mängija teine.

                Kommentaar


                  Rosicky oli kõva kahur enne vigastust, praegu on nii nagu ta on..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Kauglööke on siiski vaja aegajalt teha kasvõi põhimõtteliselt
                    See meie ees istunud ning igal võimalusel "hit it!" röökinud tüüp jättis sulle kustumatu mälestuse ? Esimesele väravale eelnenud momendil võinuks Song teda kuulda võtta, selmet v Persiele sööta. Üldiselt oli hämmastavalt kõikuv mäng teilt. 2:1ni oli jäme ots ikka väga konkreetselt Arsenali käes, peale seda läks sisuliselt kolmanda väravani lahti üsna närviline rabistamine.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                      Mina käin iga laupäev Arsenali mänge vaatamas.
                      Enam pole vist kahtlust härra jyriöö eelistustes.

                      Kommentaar


                        Walcott jäi terveks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raidur Vaata postitust
                          Enam pole vist kahtlust härra jyriöö eelistustes.
                          No ma ei saa ju endale nööri kaela panna seetõttu, et mu sõbrad on Arse ja Manku fännid. Peab seda taaka kandma paraku.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            No ma ei saa ju endale nööri kaela panna seetõttu, et mu sõbrad on Arse ja Manku fännid. Peab seda taaka kandma paraku.
                            Sellest on tõesti kahju.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                              No ma ei saa ju endale nööri kaela panna
                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Sellest on tõesti kahju.

                              Mis sul jyrka vastu on?
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mis sul jyrka vastu on?
                                Arse ja Manku fännide taaka kanda nädalast nädalasse pole ometi lihtne. Tunnen talle kaasa.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X