320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti see on ka nii sest mõned lehed jauravad siiamaani, et tal hooaeg täitsa läbi

    Kommentaar


      arsenal.com andmetel on RVP 6 nädalat audis
      Kristiine JK

      Kommentaar


        see 6 nädalat pole mingi asi ju, chelseal lampard 2 kuuks väljas näiteks.

        kes pole Ramsey väravat näind siis : http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3921126/

        Kommentaar


          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
          see 6 nädalat pole mingi asi ju, chelseal lampard 2 kuuks väljas näiteks.
          samas on see kolm korda rohkem kui rosicky omaaegsed 2 nädalat ...

          Kommentaar


            Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
            see 6 nädalat pole mingi asi ju, chelseal lampard 2 kuuks väljas näiteks.

            kes pole Ramsey väravat näind siis : http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3921126/
            Lampard peaks 2-3 nädalat väljas olema, mitte 2 kuud.

            Kommentaar


              Enam vist ei lähe päevagi, kui Barca mehed (Laporta, Guardiola, Pique, Xavi, Puyol) ei üritaks kiidulauluga meedias Fabregast mõjutada. Kas tõesti ollakse nii meeleheitel seal?

              Kommentaar


                Ma nagu ei saa sellest aru, et kas Barcal on keskväli nõrga, et iga hinna eest just Cesci vaja või mis. Äkki keegi avaldaks arvamust, kes Barca mänge see hooaeg näinud. Ise olen 1,5 mängu näinud ja see asi jääb ikka mõistmatuks. Seda enam, et talvise üleminekuga ei mängiks ta isegi Meistrite Liigas.

                Kommentaar


                  No talvel ei läheks ta kindlasti kuhugi. Praegu proovitakse kõigil läbi meedia niipalju lihtsalt ajupesu teha, eriti Fabregasel. Samamoodi nagu Ronaldoga oli.
                  Nad proovivad kõiki panna nii mõtlema, et Fabregase saatus ongi nüüd kindlasti Barcelona. Oleneb ainult millal.
                  Ei meeldi mulle see jama, aga eks kõik on mehe enda teha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Ma nagu ei saa sellest aru, et kas Barcal on keskväli nõrga, et iga hinna eest just Cesci vaja või mis. Äkki keegi avaldaks arvamust, kes Barca mänge see hooaeg näinud. Ise olen 1,5 mängu näinud ja see asi jääb ikka mõistmatuks. Seda enam, et talvise üleminekuga ei mängiks ta isegi Meistrite Liigas.
                    Xavi, Iniesta, Messi, Keita, Y. Toure, Busquets, Pedro

                    Alati voib ju veel paremat meeskonda püüda ehitada, isegi kui ollakse maailma parima keskväljaga. Teine asi on see, et alati on vaja värsket verd, et edukas olla. Ma arvan, et see oli ka üks pohjustest miks vahetati Eto Ibra vastu.

                    Kommentaar


                      ^ ja maksti meeletu summa peale põhimõtteliselt sama klassi mängija eest?

                      Kommentaar


                        Balkani arstid hakkavad siis RVP jalga platsentaga hõõruma :P

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Joks Vaata postitust
                          ^ ja maksti meeletu summa peale põhimõtteliselt sama klassi mängija eest?
                          Eto oli hea väravalooja, aga Ibra on meeskonnale IMO andnud midagi enamat. Anyway see on off topic siin teemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                            Balkani arstid hakkavad siis RVP jalga platsentaga hõõruma :P
                            Mental Image of The Day

                            Kommentaar


                              The number of Arsenal players currently injured is now up to eleven after Abou Diaby pulled out of the France squad for the second leg of their play-off against the Republic with Ireland.


                              It's not known yet how serious the injury is.


                              For the record, the other ten Arsenal players currently listed as crocked by the club are: Robin van Persie, Nicklas Bendtner, Theo Walcott, Denilson, Armand Traore, Gael Clichy, Lukasz Fabianski, Carlos Vela, Jack Wilshere and Johan Djourou.


                              If you select them in a 3-4-3 formation, you can make a pretty handy team out of that lot.

                              Kommentaar


                                Selle kaunteri võib nüüd kenasti kaheteistkümne peale libistada, sest Gibbs nüüd samuti vigastearmees aega teenimas. Kuivõrd Gaeli vigastus hoiab teda päris pikalt platsilt eemal, siis loodetavasti pole Kierani puhul tegemist millegi kuigi tõsisega ja Chelsea vastu jookseb ta oma uutes(pikema korgiga) putsades juba väljakule...

                                Huvitav, kas Wenger kasutab Sunderlandi vastu samuti äsja vigastusest paranenud noorukest Traoret või laseb Ebouel(kes planeerib pärast PSGs mängimist Hollywoodi kolida) vasakul proovida?

                                E: Unustasin korraks, et ka Silvestre võib vasakul mängida. Ei saa just öelda, et ma sellest ideest kuigi vaimustatud oleks, aga hetkeolukorras ilmselt veidi parem variant kui Traore.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X