320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nojah, eks Dzeko on selgelt oma reputatsioonilt ja saavutustelt kõige "kindlam" bet, aga need on kolm nime millega peamiselt spekuleeritakse täna hommikul taevaspordi uudistekanalis

    edit: muidugi hea on see et kui suvel oli Dzeko küljes hinnasilt 25M siis miskipärast nüüd spekuleeritakse et 15M on piisav. Gignac ja Remy on nö. tundmatud suurused kuna nende saavutused piirduvad "ainult" Ligue1'ga aga samas minu jaoks isiklikult vahet poleks kes neist kolmest või ükspuha keegi neljas toodaks ... peaasi et natuke musklit ja peavõitlust lisanduks ette
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Wengeril vahet ei ole mis tulemusi meeskond näitab ju,teda ometi keegi ei julge lahti lasta.
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Sul mingi visioon sellest ka on, et miks teda peaks lahti laskma? Noh, kui kellelgi julgust oleks või nii?

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          Sul mingi visioon sellest ka on, et miks teda peaks lahti laskma? Noh, kui kellelgi julgust oleks või nii?
          No kas Arsenali tulemused rahuldvad sind ja klubi asjapulke?
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Ajad Arsenali fänne nende oma foorumist minema?

            Tore, nüüd siis tean, et alvarez ja Velts hakkasid ka Arsenali fännideks.
            TERE TULEMAST MEESTE HULKA! Loodetavasti kasvavad teile uut klubi fännates ka munad.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              No kas Arsenali tulemused rahuldvad sind ja klubi asjapulke?
              Noh, vaata. Sa mõtled nüüd tulemusi, mis täna ja käesoleva hooaja osalt väljenduvad meistrite liiga alagrupi võidus, järgmise aasta meistrite liigat tagavas kohas liigatabelis ja väljalangemises võitjale jänkuga diplomit pakkuvast karikasarjast reservidega? Või kui vaadata pisut tagasi, siis kas ma olen rahul kahtlemata klubi edukaima kümnendiga ajaloos? Kindlasti on minus palju pimedat usku aga üldiselt näen ka selgematel hetkedel, et klubi on siiski Wengeri palkamisest alates edasi liikunud. Sellest mulle vähenõudliku inimesena piisab jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Wengeril vahet ei ole mis tulemusi meeskond näitab ju,teda ometi keegi ei julge lahti lasta.
                Lasta lahti sellepärast, et ta on suutnud hoida klubi stabiilselt esinelikus ja Euroopa "eliidi" hulgas ajal mil tippklubid kulutavad suvistele üleminekutele £50+ miljonit ning uusrikkad vähemalt kaks korda nii palju? Tulemused ja karikateikaldus vaevalt kedagi väga rahuldab, aga materjaliga, mis Wengeril oli möödunud hooajal kasutada vaevalt ükski teine treener esinelja oleks jõudnud. Karm reaalsus on see, et staadioniehituse tõttu peab klubi üsna läbimõeldult raha kulutama. Kõriauguni võlgu võttes juhtub see mis Leedsiga.
                Aga uuel treeneril oleks vaja just korralikku summat mängijate ostuks. Paremal juhul suudetaks säilitada umbes sama positsioon või teha korraks Liverpooli, kes Rafa külge aheldatuna näikse praegu olevat vabalangemises. Õnneks/kahjuks on Arsenal kujunenud piisavalt Wengeri näoliseks, seda nii mängustiililt, kui ka ostupoliitikalt, et ebaõnnestunud treenerivaliku korral jäädaks pikkadeks aastateks kuskile halli keskpärasusse Euroopa Liiga koha pärast võitlema. Raha selleks, et iga paari aasta tagant treenerit vallandada ja meeskonda kalliste flopidega täiendada lihtsalt pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  nojah, eks Dzeko on selgelt oma reputatsioonilt ja saavutustelt kõige "kindlam" bet, aga need on kolm nime millega peamiselt spekuleeritakse täna hommikul taevaspordi uudistekanalis

                  edit: muidugi hea on see et kui suvel oli Dzeko küljes hinnasilt 25M siis miskipärast nüüd spekuleeritakse et 15M on piisav. Gignac ja Remy on nö. tundmatud suurused kuna nende saavutused piirduvad "ainult" Ligue1'ga aga samas minu jaoks isiklikult vahet poleks kes neist kolmest või ükspuha keegi neljas toodaks ... peaasi et natuke musklit ja peavõitlust lisanduks ette
                  Koondises suutis Gignac Benzema pingile lükata, seega on ta end ka rahvuskoondise juures tõestanud. Ise eelistaksin neist kolmest Gignac´it.

                  Aga eilset mängu oli küll suht kurb vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Koondises suutis Gignac Benzema pingile lükata, seega on ta end ka rahvuskoondise juures tõestanud. Ise eelistaksin neist kolmest Gignac´it.

                    Aga eilset mängu oli küll suht kurb vaadata.
                    Jah, aga koondise treener on ka teatud "tore" härrasmees kelle valikuid ja otsuseid ma viimasel ajal täie tõsidusega ei suuda võtta :P

                    Ning ega minul isiklikult poleks Gignaci vastu üldse midagi. Dzeko jääb võib olla isegi natuke liiga robustseks Arsenali jaoks.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Selle valiku kohta pole mul midagi paha öelda. Gignac on hetkel parem, kui Benzema.

                      Millal Nick terveks saab?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Tore, nüüd siis tean, et alvarez ja Velts hakkasid ka Arsenali fännideks.
                        TERE TULEMAST MEESTE HULKA! Loodetavasti kasvavad teile uut klubi fännates ka munad.
                        Ma olen koguaeg seda kahtlustanud, et Arsefännid mängivad teises võistkonnas. Tere tulemast meeste hulka! Sa kõlad nagu Blue Oyster baari turvamees...

                        P.S. Ploomid taha!
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Stoke vastu Sagna terve ja Walcott väljas.

                          Bacary Sagna has recovered from his ankle injury and should be fit for the visit of Stoke on Saturday. However, Theo Walcott has a collected a short-term hamstring problem and will miss out.

                          Krt saaks Walcott kuidagi hoo sisse CL mängude ajaks, oleks väga tore. Wenger proovib teda vaikselt tagasi tuua, aga nagu näha, mees on hetkel veel habras. Väga vajalik mängumees terve hooaeg audis olnud.

                          Kommentaar


                            Gignaci = Dzeko

                            Loll küsimus kuna tegu Arsenaliga ja Dzeko prantsuse keelt ei räägi

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Heh Vaata postitust
                              kuna tegu Arsenaliga ja Dzeko prantsuse keelt ei räägi
                              Oleks viimane aeg õppima hakata siis.

                              Kommentaar


                                Wenger - Striker Dzeko too expensive for us

                                Kommentaar

                                Working...
                                X