320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Cesci tiritakse igatepidi ikka hispaaniasse, aga wenger ütleb kõigele ei. Viimati keeldus ta laskmast teda Cataloonia koondise mängule..
    Algselt postitas rainis007
    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

    Kommentaar


      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
      Cesci tiritakse igatepidi ikka hispaaniasse, aga wenger ütleb kõigele ei. Viimati keeldus ta laskmast teda Cataloonia koondise mängule..
      Miks peakski laskma mingile mõtetule sõprusmängule, kui detsembris on veel EPL-is 4 mängu ees?

      Kommentaar


        Supplies!

        Kommentaar


          Eboue on parim
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Arsenal
            Manuel Almunia
            Bacary Sagna
            Thomas Vermaelen
            William Gallas
            Mikael Silvestre
            Alex Song
            Cesc Fabregas
            Samir Nasri
            Abou Diaby
            Theo Walcott
            Andrey Arshavin

            Substitutes
            Eduardo
            Aaron Ramsey
            Carlos Vela
            Lukasz Fabianski
            Jack Wilshere
            Emmanuel Eboue
            Jay Emmanuel-Thomas

            Kommentaar


              Jumal hoia, mis kuradi võistkond see mängis? Wenger on paras maun, vahetab sellise venna sisse, kes mängis kuuaega tagasi ja jätab pingile noore mehhiklase. Ma ei oska seda debiilsust kommenteerida. Käigu kuradile see tiitel, me ei vääri seda. PS! Almunia on pask ning Silvestre veel pasem. Burnley vääris võitu, thxbye!

              Kommentaar


                Miks see Silvestre platsil oli? Mu vanaema oleks ka seal parem olnud. Burnley vastu ei suudeta ka normaalselt mängida. Masendav
                Häbi lihtsalt... pole midagi muud öelda

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask
                  Vela pole viimastes mängudes millegi erilisega hakkama saanud. Vaevalt ta midagi päästnud oleks. Pärast Fabregase vigastust kadus mõte ära, kuidas vastase väravat ohustada.
                  Oootttt, mida perset tegi Arshavin täna seal, v.a oma postilöögi, mida suutis Eduardo luua? Kurat, Mehhiko poiss on kiire, tehniline ja olnuks värskem mees ka, teravust teravust ikka eelkõige. Vela avaneb sama hästi kui Arshavin julgeksin ma öelda! A veel tahan Diabyt laita, no nii kurardi aeglase pallivalitsemisega ei tuleks mina ka toime.

                  Kommentaar


                    No, mis kuradi mõte on võita Anfieldil, kui me mängime niimoodi Turf Moorel? Almunia, jumala eest, selle mehega pole mitte midagi teha. Kuradi sitt raisk, et suluseis oli. Poleks olnud näeksime me järgmine mäng väravas kohe päris kindlasti Fabianskit. Walcott, ma ei näe selle mehe fenomeni, tegelikult pole kunagi näinud. Silmipimestav kiirus? Kui sa palli mängida ei oska, siis selle kiirusega pole kohe mitte midagi teha. Iga kuradima rünnak mees jookseb ennast nurka kinni, kaotab palli. Parim tüüp oli taaskord Song. Võitis palli, hoidis palli ja tegi sellega midagi. Muutus kiirelt ründavaks poolikuks ja taas kaitsvaks tagasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      No, mis kuradi mõte on võita Anfieldil, kui me mängime niimoodi Turf Moorel? Almunia, jumala eest, selle mehega pole mitte midagi teha. Kuradi sitt raisk, et suluseis oli. Poleks olnud näeksime me järgmine mäng väravas kohe päris kindlasti Fabianskit. Walcott, ma ei näe selle fenomeni, tegelikult pole kunagi näinud. Silmipimestav kiirus? Kui sa palli mängida ei oska, siis selle kiirusega pole kohe mitte midagi teha. Iga kuradima rünnak mees jookseb ennast nurka kinni, kaotab palli. Parim tüüp oli taaskord Song. Võitis palli, hoidis palli ja tegi sellega midagi. Muutus kiirelt ründavaks poolikuks ja taas kaitsvaks tagasi.
                      duubeldan Songi koha pealt aga toon ka jällegi esile, või tõi eelmine mäng keegi teine?! Mul ükskõik, Nasri on ka tubli poiss!

                      Kommentaar


                        Masendav kuidas võõrsil selliste meeskondadega toime ei tulda (Burnley, West Ham, Fulham oli väga läbi ussim***i)

                        Õnneks tiitli peale ei ole juba kaua aega mõelnud ja seetõttu täna väga ei närvanud. Mäng Chelseaga kodus räägib iseenda eest

                        Kommentaar


                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Tulemus vastas enam-vähem mängupildile. Mõnel teisel päeval oleks ehk Burnley võitnud... Fabregase vigastus pani korraliku põntsu mängule, teisel poolajal polnud selgelt enam ees teravust. Hakati otsima imelikke lahendusi. Sinna need 2 punkti kadusid

                            Walcott polnud midagi erilist, Silvestre ja Almuna sitad. Viimane olevat alguses hea tõrje teinud, aga ülejäänud aja jäid silma mõned prohmakad. Tahaks juba poolakat näha.

                            Fabregase vigastus on ka ilmselgelt liiast, loodetavasti saab kiiresti terveks.

                            Kommentaar


                              Ma kuulen sind...

                              Walcott oli ka taaskord täielik pettumus.

                              Mind valdab paaniline hirm iga kord kui pall on Silvestre'i ääres, ekvivalent sellele on Almunia väljajooksud kõrgetele pallidele.

                              Walcott kaitsesse tuua, tema klaarikslöömised on maailmaklass ja Vermaelen tipuründajaks, ta oli täna üks vähestest, kes mingisugustki huvi väravalöömise vastu üles näitas.

                              Ilma Persie ja Fabregas'eta tundub Arsenalil igasugune rünnakuidee puuduvat, toksitakse seina 30m väravast ja asi kulmineerub Sagna kauglöögiga, mille teekond antud universumis lõppeb alati kõrgemate tribüünide tagumistel kohtadel.

                              Kommentaar


                                well well, purk rahustitega ei olnud vist paljude meeste arsenalis täna kes mängu jälgisid :P

                                mida tegema peab et songapoiss jaanuaris minema ei peaks :/
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X