320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Väljend 'viimane mees' ei ole reeglites - http://foorum.soccernet.ee/showpost....postcount=3980

    (mängu muidugi ei vaata = situatsioonist puudub ülevaade)
    Ei teadnukdi seda, aga nö kindla väravavõimaluse takistamisena võib seda küll tõlgendada.

    Muideks kes veel ei tea, siis YESi nimeline kanal eksisteerib endiselt. Myp2p listis seda enam ei näita ja foorumisse kirjutas ka tüüp, et tema striimispäevad on läbi, aga kui sisestate Sopcasti Channel - 6816 tuleb pilt kenasti ette. Arsenali mänge on ta vist alati näitanud.

    Kommentaar


      3p kirjas, ning tabeli tipus.
      suurelt peab seekord tänama Almuniat, kes tõrjus pendla ja hoidis sellega tiimi enesekindluse üleval.

      Kommentaar


        Vermaelenil peaks siiski vaid 1 mäng vahele jääma. Vahepeal kiskus päris nutuseks, aga võit tuli ära

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Ja viimaseks, homme peaks peale sellist loosi meeste teotahe laes olema, mai näe alla 4väravalist võitu küll kuidagi homses derby's.
          Krt, kogenud tasseomant nagu ma olen, ei taibanud kahjuks kõigi muutujatega arvestada, ebapädeval kohtunikebrigaadil on võrrandis oluline osa.

          Tuleb taaskord kiita meeskonna karakterit, võideldi kenasti lõpuni. Punane kaart läks küll valele Arsenali keskkaitsjale aga see selleks.

          Tuleb sedapuhku leppida vaid 2väravalise võiduga.

          Almunia on täna küll tasuta õlle ära teeninud.

          Teoorias Birmingham peaks asja rahulikult võtma, 10 koha meeskonnal ei tohiks hetkel mingeid erilisi perspektiive ja ambitsioone olla. Mul on õigus, kui mul on õigus siis mul on õigus.

          Ahjaa, lisaks Almuniale ei ole täna korrapidaja ka Diaby, kohe kindlasti mitte.

          gg

          Kommentaar


            kas tõesti on Denilsoni põhipositsoon defensive midfielder? (arsenal.comi infi järgi)
            minu arust pole ta ei ründav ega kaitsev poolkaitsja.

            Kommentaar


              Algselt postitas kõlar Vaata postitust
              kas tõesti on Denilsoni põhipositsoon defensive midfielder? (arsenal.comi infi järgi)
              minu arust pole ta ei ründav ega kaitsev poolkaitsja.
              Eks ta olegi selline vahepealne harilik CM ilma igasugu eesliiteta, meie oma krabisöödu meister.

              Kommentaar


                Präänikud Almuniale, Ebouele ning eriti Songile.
                Piitsa Denilsonile... aga seda ainult 2-3 minuti pudijalgsuse pärast. Krabisöödu meister- väga tabav. Vahepeal näitas statistikat, kus tal 100% söödutäpsus ja enne mängu 86 vms. Aga jah, kuniks viiemeetristele kõrvale- ning tagasisöötudele lisanduvad sellised väravad, ma ei nurise.

                Mängu taktikalise poole pealt olin üllatunud, et AW Välkotit 2. pa sisse ei toonud. Oleks ta ju oma sööstudega Hammersite ründeindu vähendanud. Aga mis seal ikka, lõpp oli hea.
                Supplies!

                Kommentaar


                  top of the league motherfuckers ja ükski koer ei haugu.

                  Kommentaar


                    toredad uudised hommikul kohvi kõrvale, RvP hakkab tulevasest nädalast jälle trennis käima. Kuskil kuu pärast eeldavalt peaks ta olema sellises konditsioonis, kus kõmmutab nagu enne vigastust.

                    Kommentaar


                      Vaatasin MOTD pealt kordused üle ja peaks ütlema, et Franco on Oscarit väärt või tabas teda lihtsalt kondinõrkuse nimeline tõbi, mis jalgpallureid karistusalas tihti kimbutab. Palli ta ka ei kontrollinud, nii et punane kaart mu taguots.

                      Nagu mõista võib, kulgeb Ramsey taastumine komplikatsioonideta. Eile selgus, et noorsand kõnnib juba karkudeta.

                      Kommentaar


                        Äkki õnnestub kuidagi Wengeril see punase kaardi otsus edasi kaevata, sest mingit viga seal küll polnud !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
                          Äkki õnnestub kuidagi Wengeril see punase kaardi otsus edasi kaevata, sest mingit viga seal küll polnud !
                          see oleks mõttetu, sest nagu olegtoivo ütles, oli viga küll väga pehme, kuid siiski oli vile määrustepärane.

                          Kommentaar


                            kui oleks määrustepärane olnud, siis poleks viga vilistatud.
                            aga ma saan aru, et Sa ilmselt mõtlesid, et viga oli pehme, aga ikkagi oli. et õigustatud vile ja kuigi tahaks protestida, oli see minu arust vist ikkagi punast väärt. Kontakt ei olnud nii jõuline ega ebasportlik, aga jah, väravalöömise võimalus oli tegelikult ilmselge. igatahes hea lõpptulemus.
                            kahju ainult jah, et liigas enam selliseid mänge viimasel ajal pole olnud, nagu hooaja algul..
                            viimased mängud nii närvesöövad, pole nagu suurt edu suudetud algul saavutada.. 3-4 väravalisi mänge väga ei tule viimasel ajal..

                            aga RvP-d tahaks küll jälle mängimas näha
                            loodan, et saab kähku ilusti terveks ja vormi, et suudab meeskonda aidata nii EPL-is kui Meistrite Liigas..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                              toredad uudised hommikul kohvi kõrvale, RvP hakkab tulevasest nädalast jälle trennis käima
                              Seda koos oma meeskonnakaaslastega, vähehaaval juba mõnda aega harjutusi teinud, isegi palliga. Kuigi sihik on veel üsna paigast ära.

                              Klubi otsustas TV5 punase kaardi otsuse apelleerida. Suurema tõenäosusega jääb nüüd kahest mängust eemale.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Klubi otsustas TV5 punase kaardi otsuse apelleerida. Suurema tõenäosusega jääb nüüd kahest mängust eemale.
                                Ei usu kusjuures, et juurde pannakse. Eks sa ilmselt võrdled selle Ferdinandi olukorraga, aga no see apelleerimine oli ka tõele au andes tõesti 'frivolous', ise oled selgelt ja sihilikult teisele kolaka andnud ja siis lähed veel mingit kergemat karistust nuiama. Vermaeleni puhul on imho pigem siis juba tõenäoline, et see bänn üldse tühistatakse, kuigi pakuks, et lükkavad lihtsalt apellatsiooni tagasi ja jätavad ühemängulise jõusse.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X