320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    speed on mingi narko ju?
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      speed on mingi narko ju?
      Mõeldi tema suurepärast kiirust.

      Kommentaar


        fabreegaas..

        Kommentaar


          Ai, mõnus ja teine mäng tuleb põnev. Pique kaartidega väljas ning Puyol samuti. Ehk homseks saame teada, kaua meil need 3 venda väljas siis on.

          Kommentaar


            Theo 'motherfucking' Walcott! Pique ja Puyol väljas!

            Kommentaar


              aii, Bendtner & Nasri

              VS

              Milito & Marquez

              e: mul oli igav

              Kommentaar


                no ikka kõva litter on nende meeste puudumine, kui see tõeks peaks osutuma. loodame, et mitte, aga kõik kolm olid ka üsna vigastuse pealt tulnud mängule. kahju sellesmõttes, aga teist õhtut järjepanu meistrite liigas old kenad comebackid.

                Kommentaar


                  milline mäng!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
                    Mõeldi tema suurepärast kiirust.
                    pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.


                    ja ausaltöeldes ütleks legendi sõnadega, et fucking disgrace



                    kes vaidleb on tont
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Võimas mäng. Nagu inglasest kommentaar ütles ,et see on üks nendest mängudest, mida sa ei taha lõppemas nähas.

                      Kahju Arshavinist, Gallasest ja eriti Fabregasest, kes näitas võitlusvaimu sellega, et isegi vigasena lonkas platsil edasi.

                      Kommentaar


                        kuna mul õnnestus viimast poolt tundi mängust näha, siis sattusin segadusse, et mis valemiga barca need väravad lõi - omati päris korralikult.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.
                          hahahaha, ma naeran kõval häälel. pole harjunud, et Barca vastu CLis pendlaid antakse?

                          Kommentaar


                            Ulme. See oli nagu Rocky. Kõigepealt lasti end üksteist raundi täiesti tümaks tampida ja siis lõigati kaheteistkümnendas paistes silmad lahti ja võeti paari kiire sirgega tehniline nokaut ära. (Sest Barca jaoks sellise mängu mitte-võitmine küll midagi muud ei ole.) Ulme.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              ei, mulle üldjoontes ei meeldi sellised poolkõvad penaltid. väljendasin pettumust ka manu teemas mingi aeg kui valencia olematu penalti teenis.
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                pigem mõeldi seda et väike neeger pakkus oma tooteid kohtunikule ning see vilistas imelise penalti pluss võlus välja punase.


                                ja ausaltöeldes ütleks legendi sõnadega, et fucking disgrace



                                kes vaidleb on tont
                                Punane, ilmselgelt ei olnud. Penalti? SEE OLI NII KURADI KINDEL PENALTI, et mõttetu on selle üle üldse vaielda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X