320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Zlatan Vaata postitust
    Nii räige see nüüd ka polnud, ikka juhtub selliseid apsakaid, aga kahjuks nii tähtsas mängus ja lõpuminutitel. Kahju, olen isegi Arsenali pooldaja juba aastaid olnud ja taaskord jookseb tiitel minema.

    Keegi RVP-st teab midagi, tüüp on juba ei tea mis ajast väljas, ja imho peale tema vigastust hakkaski meeskonna mäng allamäge minema.
    Su kasutajanimi on Zlatan, selle alla on kirjutatud "Punased Kuradid" ja sa oled kõigele lisaks ARSENALI FÄNN? okei..

    Kommentaar


      Mulle ikka meldib see Arsene
      Kõik teised on alati süüdi. Küll kohtunikud, küll robustsed vastased või siis nagu täna oli süüdi väljak.

      Kommentaar


        Palun ütle mulle üks HEA treener, kes OMA tiimi kohta SITT ütleb.

        Kommentaar


          Birminghami plats on sitt, fakt. Arsenal on see hooaeg taaskord langenud korduvalt Liiga jõhkardite ohvriks, fakt. Kumbki pole legaalne vabandus tõeliste võitjate jaoks, tõsiasi.

          Ma võtaks kiirelt kokku vähe analüütilisema pilgu läbi käesoleva hoooaja, kuigi juba ette hoiatades, omajagu skeptisimiga.

          Meid on tiitliheitlusest see hooaeg juba 2 korda maha kantud, välja arvestatud. Tulime tagasi. Wenger näis mõlemas madalseisus veel ainsana uskumas, et Arsenal suudab vana hea Laatsaruse kombel surnuist ülesse tõusta. Tegime ära.

          Viimastes mängudes on Arsenal, sellele meeskonnale mitteomaselt, näidanud jube palju karakterit. Bolton, Liverpool, Stoke, Hull, West Ham. Kõik olid töövõidud, Arsenalile omast vabavoolavat jalgpalli suudeti näidata vaid episoodide kaupa aga hoolimata sellest võeti iseloomu ja tahtega 3 punkti ära. Ja tundus, et selline tsenaarium oli kirjutatud ka eilsele mängule. Tõele au andes, ma kartsin tavapärasest natuke rohkem eilse mängu pärast, komistuskiviks ta osutuski. St Andrews hakkab saama meile neetud pinnaks, 3 aasta jooksul teist korda maetakse tiitel seal lõpuminutitel maha.

          Mängust endast kaa, esimene emotsioon on tõesti minevittuAlmunimatapansuäraraisk laadi, kuid paraku tuleb ka näpuga suunata teistele meestele, mis muidugi ei tähendaks, et Almunia peale mõlema käega viitama ei peaks. Väikeste laste repertuaaris on üks zhest näpuga läbi õhu ringi vedades ja häbi-häbi öeldes. Kohane.

          Sirvisin veidi Arsenali fixture-list'i värskendades oma mälu ja lootes leida viimastest aegadest veenvat liigavõitu. Mängu, kus oma autoriteet algusest lõpuni on maksma pandud ja suurema kärata 3 punkti võetud. Ma selle aasta fikstuuridest seda kahjuks ei leidnud. Isegi madala Burnley vastu suutsime ärevuse võimalikult kaua üleval hoida, suuresti muidugi tänu N. Bendtneri soovimatusele lüüa näiteks 6 väravat. Aga mängupildi poolest on see selle aastanumbri Arsenali veenvamaid võite(Porto va).

          Seega polnud mingi ime, kui vaheajale mindi peale igavat ja kinnist esimest poolaega. Kusjuures McLeish'il oli rohkem põhjust rahuloluks. Aga tundus, et tänu Nasri briljantsuse momendile tulevad need 3 punkti raskesti aga vajalikult koju. Paraku mitte. Tuleb see häbi-häbi näpp uuesti välja võtta, keerutada seda kindlasti kogu kaitseliini ees, suutmatusest väravaolukorraga adekvaatselt tegeleda. Üks suur ring teha kindlasti Arshavinile, kes on viimasel ajal avalikkuses väga palju meeskonda kritiseerinud ja kes taaskord jättis suurepärase võimaluse 10 meetri kauguselt väravast kasutamata. Minu maitse jaoks on Arshavin olnud see hooaeg liiga külm-kuum, mõndades mängudes on mees olnud suurepärane, teistes mängudes oleme näinud N. Bendtner@Burnley laadi esitlusi. Jah, tal on olnud probleeme vigastusega aga ma isiklikult ootasin temalt rohkemat. Aga meedias kritiseerida meeskonda, öeldes, et meil on kvaliteeti juurde vaja ja me ei ole piisavalt head, ja ise kohe järgmises mängus värava eest mööda lüüa... Paneb mõtlema. Ma arvan, et Wenger peaks suvel kindlasti Arshaviniga korraks maha istuma ja mehejuttu rääkima, kui mehe soovunelm asub Kataloonias ja mindset gunners'ite särki kanda pole paigas, siis ma ei näe vajadust teda kauem kinni hoida. Ja 3s häbinäpp tuleb kahjuks suunata Nasrile endale seda ilmselgetel põhjustel. Ja ma taaskord rõhutan, et shokolaadirandmetelt ei tule see näpp ikka veel maha.

          Seega päev edasi, mõru tablett taaskord alla neelatud, vaatame tulevikku. Iga eskpert, arvamusliider, kaasprofessionaal kirjutab Arsenali taaskord maha, sedapuhku ma pean nendega nõustuma. Olgem realistid, lõpuni on 6 mängu, Arsenalil on vaja, et Chelsea kaotaks vähemalt 4, ManU vähemalt 5 punkti, seda eeldusel, et ise võetakse maksimumpunktid. Ma ei näe seda juhtumas, isegi kui mingi ime läbi peaks toimuma konkurentidel mõlemal mingi kollaps, siis kahjuks Arsenali kollaps oli eile. Mis paneb mind murelikult vaatama kalendrisse kolmapäevasele päevale. Väga murelikult. Igasugused miraaklid on muidugi teretulnud...

          Mis suvel saab? Peaks saama? Olgem nüüd ausad, paanikaks pole põhjust. Minu jaoks Arsenalil on by far parim premieri meeskonda talentwise. ManU miinus W Rooney ja Nani on kari puujalgu, Chelsea vanadekodu paraku jääb iga aastaga aina vanemaks. Arsenali projekt aga täiustub, kui mingeid ootamatuid lahkumisi, siinkohal pean silmas lahkumisi, mida ei tahaks näha, ei juhtu siis on põhjust optimismiks. Arsenal on hetkel siuke lihvimata teemant, ja meil on paar suurt lihvimata teemantit Walcotti ja Bendtneri näol ka meeskonnas, mis neist küll saab, vastust teab vaid tuul. Kas tuleb Chamakh sisse, kas tuuakse mõni puurilukk sisse, mis saab Gallasest, kas Campbell saab veel ühe aasta pensionipõlvest varastada, kuidas Persie on paranenud??? Kõik need küsimused püsivad praegu õhus.

          Öeldakse, et hea väravavaht tähendab ühe meeskonna jaoks +10 väravat hooaja peale. Meie praegune olukord väravasuul on kahjuks pikas perspektiivis negatiivse oodatud väärtusega, loodetavasti tuleb suvel selles valdkonnas kindlasti muudatusi. Eurosport.com'i lehel peetakse sellist team of the week/flops of the week arvestust, seda lehte vaadates ilutseb seal selline asi: Flops of the Season (4-4-2, minimum 15 starts):

          GK: Manuel Almunia (Arsenal) - 5.97

          Minu kriitika Almunia pihta ei ole pelgalt eilse näite ajendil tekkinud, vaid reaalsusest, et ta on see hooaeg olnud väravas üks paras accident waiting to happen, ja neid juhtumisi on olnud teisigi. Ideealis sooviks meeskonda ju väravavahti, kes meeskonda rasketest olukordadest välja tooks, mitte vastupidi.

          Jutt venis nüüd jube pikale ja mõtted vajusid veidi sorakile aga missateed.

          Egas nüüd midagi, kui kannatame kõik veel mõned päevad seda ''barcas under the bed'' sündroomi ja vaatame kolmapäeval, mis juhtuma hakkab.

          Kommentaar


            et siis pikka juttu resümeerides - järgmine aasta on teie aasta?


            hea post muidu.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              ja kui järgmine pole, siis ülejärgmine on kindlasti.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                et siis pikka juttu resümeerides - järgmine aasta on teie aasta?


                hea post muidu.
                Järgmine aasta on liverpooli aasta!

                aga tegelikult vara veel maha kanda noorukeid, siiski neil tunduvamalt kergemad mängud ees liidritega võrreldes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas supermario Vaata postitust
                  Su kasutajanimi on Zlatan, selle alla on kirjutatud "Punased Kuradid" ja sa oled kõigele lisaks ARSENALI FÄNN? okei..
                  BTW Sk Tääksi logo ka, aga ma olen ka Real Madridi ja Arsenali fänn samal ajal + Everton pakub ka huvi.

                  Arsenel mingi noor käpp ikka Prantsusmaalt võtta on ju sinna väravasse vms..

                  Kommentaar


                    Praegu pole veel kaugeltki kõik läbi, järgmine nv mängivad Chelsea ja Manu omavahel, samalajal kui Arsenal vöörustab Wolves'i . Tottenhamiga on jäänud veel kõigil kolmel mängida, niiet võib veel kõike juhtuda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas coco Vaata postitust
                      Seega päev edasi, mõru tablett taaskord alla neelatud, vaatame tulevikku. Iga eskpert, arvamusliider, kaasprofessionaal kirjutab Arsenali taaskord maha, sedapuhku ma pean nendega nõustuma. Olgem realistid, lõpuni on 6 mängu, Arsenalil on vaja, et Chelsea kaotaks vähemalt 4, ManU vähemalt 5 punkti, seda eeldusel, et ise võetakse maksimumpunktid. Ma ei näe seda juhtumas, isegi kui mingi ime läbi peaks toimuma konkurentidel mõlemal mingi kollaps, siis kahjuks Arsenali kollaps oli eile.
                      Hädasti oleks vaja, et Utd vs Chelsea lõppeb järgmine nädal viigiga. City võib alistada Utd-i ning Liverpool Chelsea ja ongi su mainitud punktid kaotatud. Pluss veel kõik 3 tiimi peavad Spursiga mängima, mis ei ole sugugi lihtne ülesanne.

                      Ma olen kindel, et Utd ja Chelsea kaotavad veel punkte. Aga iseasi on see, et kas Arsenal suudab kõik mängud võita. Loodame parimat. Püssi pole igatahes põõsasse veel mõtet visata.

                      Btw, Arsenal 1-0 Barcelona. No worries .

                      Kommentaar


                        ha-ha-ha-ha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas supermario Vaata postitust
                          Indeed. Goal.com rules! Ainult seda saab sellise asja peale öelda.

                          Aga tõsistel ja tõekspidavatel teemadel ka siis, nimelt Andres Iniesta meie vastu esimeses mängus ei mängi kindlalt ja ka teine mäng on kahtluse all kuna sai viimases mängus kergelt viga.

                          Kommentaar


                            Gallas mänguks Barca vastu üles antud, Cesci osalemine 40 prossu. Nasri ja Arshavin on vähemalt korras ning kuna Diabyst pole juttu, siis võib eeldada, et ka tema on mängukõlbulik. Fabregas sai Birminghami vastu mehise sinika, seega eemalolek pole pikk ja loodetavasti saab homme siiski süstide abil mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                              Gallas mänguks Barca vastu üles antud, Cesci osalemine 40 prossu. Nasri ja Arshavin on ka korras ning kuna Diabyst pole juttu, siis võib eeldada, et ka tema on mängukõlbulik. Fabregas sai Birminghami vastu mehise sinika, seega eemalolek pole pikk ja tõenäoliselt saab homme siiski süstide abil mängida.
                              loodame siiralt kaptenit siiski näha ning Diabyst rääkides, siis piltidel mis asetsesid Arsenali kodukal oli mees täitsa olemas.

                              Kommentaar




                                tänane mäng on kunst mitte jalgpall, v nu jalgpall ongi kunst.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X