320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga korralik mäng, mõlemad meeskonnad austasid üksteist, lihtsalt hea vaadata sellist mängu. 2 Maailma parimat meeskonda, pole midagi öelda, lõpus nägime isegi kuidas barca surve all oli

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      ei, mulle üldjoontes ei meeldi sellised poolkõvad penaltid. väljendasin pettumust ka manu teemas mingi aeg kui valencia olematu penalti teenis.
      Sa oled puudega või? Jalgpallist üldse tead midagi? Kindel penalt/punane kaart.

      Mõlemad Barca väravad tulid nii, et Song magas Zlatani jooksu maha. Aga mis teha, Song ei ole ju keskkaitsja. Pluss esimese värava puhul tuli Almunia arusaamatult väravast välja. Aga see-eest päästis ta esimesel poolajal Arsenali mitu mitu korda.

      Vigastustest tahaks küll lähemalt nüüd kuulda.

      Kommentaar


        Barcelona on tõesti hetkel maailma parim,sest nad võitsid n.ö "klubide MMi".Mille järgi sa Arsenali sinna asetad jääb hetkel arusaamatuks.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Barcelona on tõesti hetkel maailma parim,sest nad võitsid n.ö "klubide MMi".Mille järgi sa Arsenali sinna asetad jääb hetkel arusaamatuks.
          pole sinu asi

          Kommentaar


            ah, enne teen puuoksale selgeks kui mõnele siin. aga noh, partyparty koduviigi üle
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              ah, enne teen puuoksale selgeks kui mõnele siin.
              Parem mine peksa jah oma puuokstest sõpradele segast.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                kuna mul õnnestus viimast poolt tundi mängust näha, siis sattusin segadusse, et mis valemiga barca need väravad lõi - omati päris korralikult.
                Kuni 60. minutini oli mäng nii kindlalt Barca oma kui see veel olla saab. Barca tegi mida tahtis ja esimese poolajaga oleks juba võinud mingi 3 tükki vähemalt ära lüüa.

                Kommentaar


                  noh võib vast arvata, et selles paaris asjad ka barcas 0-0 ei jää. ometi on soosiku koorem siiski barca kanda kergelt, aga põnev saab olema.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                    ah, enne teen puuoksale selgeks kui mõnele siin. aga noh, partyparty koduviigi üle
                    et kui on äktsion, siis on äge, et kui jalga ei murta, siis pole viga, et kui teistest paremini ei tribla oled kodja ine ?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      ei, mulle üldjoontes ei meeldi sellised poolkõvad penaltid. väljendasin pettumust ka manu teemas mingi aeg kui valencia olematu penalti teenis.
                      Ma saan aru kui sa ütled, et see punane ei olnud, aga pennu oli ikka üsnagi selge. Pealegi oli teid terve mäng ninnu-nännutatud. Need osad kollased olid naeruväärsed. Eboue esimene viga = kollane, Cesc lööb palli minema = kollane. Busquets oli ka ikka vastik crybaby seal väljakul. btw miks ta üldse mängis? Yaya ju 10 korda parem.
                      Esimene poolaeg oli jube. Alles peale teist väravat hakati mängima korralikult oma mängu ja lühikese sööduga. Vahepeal peksti ainult pikka palli. Jäi juba mulje, et passiks miskit Chelsea või Sp*rsi mängu. 2-2 seisuga peab rahule jääma nii kehva mänguga.

                      Meie meeskonnast siis:
                      Almunia oli esimesel poolajal nagu noor jumal ning siis teise algul selline viga. Muidu võib vast rahule jääda. Clichy kaotas suht palju palle, aga rünnakule läks alati ilusti kaasa. Verma oli nagu verma ikka. Gallas kaua mängida ei saanud seega ei kommentaariks. Sagna oli algul meeskonna parim väljakumängija, aga mingi hetk lihtsalt enam ei jaksanud vist. Songi kohtunik lihtsalt tahtis vist kiusata, muidu enam vähem . Cesc oli algul nähtamatu aga mida mäng edasi seda rohkem oli teda näha (kuigi söödud olid suht imelikud tal, oli selge et polnud trenni teinud). Nasri võitles üsna palju, selle eest kiidusõnad, aga ega eriti miskit välja ei tulnud. Arshavini mängu peale ütlesin juba 10 minutil, et võtke ta kurat välja kui ta ei võitle, aga tema vabanduseks võib siis vigastuse tuua. Bendtner tegi mis suutis sellise kehva palliga toitmise peale. Denilson oli minu silmis lõppkokkuvõtvalt meie parim mängija (see vist ütleb ära kui kehvalt meie meeskond mängis), ainukesena suutis esimesel poolajal sööta. Walcott oli üsna hea ja terav, tore et ta ikka selline speedy on. Eboue oli ikka ka minu jaoks mannetu.
                      Nüüd aga jõudsingi Diaby juurde. Täna oli ta nagu hunnik sitta. Vabandust ta oli nagu hunnik sitta mis oli välja ropsitud, siis uuesti ära söödud ja veelkord välja situtud. Nii jubedat mängu ei ole võimalik lihtsalt teha. Tavaline post oleks ka kasulikum olnud, ehk oleks temaga vahepeal saanud ka söötu teha. Diaby aga täna kaotas pea iga pallipuutega selle Barca mängijale ära.

                      Wenger võiks peksa anda enamustele neile tüüpidele. Ehk siis Nou Campil otsustavad natuke mängida ka.

                      Kommentaar


                        üks asi on kastis maha raiumine, teine asi on kui ründaja jalg löögihetkel sinu jalgade vahele satub ja saad punase. või kui puyol tahtiski nii siis jah, palun vabandust ja tõmban oma puuokstega nahhui. üldiselt, päris sitt pennal.


                        ja Busq mängis niisama.
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          kulla-kulla inimene. juhul kui sa tähele pole pannud, siis tähestikus on ka muid tähti pealt F ja U
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            hästi, boob

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              kulla-kulla inimene. juhul kui sa tähele pole pannud, siis tähestikus on ka muid tähti pealt F ja U
                              hästi diskuteerid vähemasti
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                seevastu "kes vaidleb on tont" on mõistagi argumentatsiooni meistriklass, eks.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X