320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Optimist Wenger.

    Kommentaar


      Algselt postitas Converse Vaata postitust
      Vaata, on selline tava et avalikult musta pesu ei pesta. Managerid ei lähe kunagi ja ei nimeta peale mängu kedagi halvaks või ebaõnnestunuks jne. Alati (99% ajast) jäädakse diplomaatiliseks ja öeldakse stampvastuseid et "jäi natuke puudu" "vastane oli natuke parem".
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Nii ta on, ma loodan, et kõik peasüüdlased ja tegelikult terve meeskond sai korraliku peapesu, loodetavasti tegi Wenger ka endale korraliku peapesu, Persie 70ndal sisse ja me väga suure tõenäosusega räägiks millestki muust siin teemas praegu.

        Veidi lugemist fänni seisukohast:



        Need laused said öeldud peale White Hart Lane'i mängu:

        "The future of our team lies in how well we can respond to big disappointments and that's a good opportunity on Sunday to show that. Our season will be assessed on how many points we made and how we finish. That of course depends on our result at Wigan," noted Wenger.

        "Of course, the morale is down because we lost a game we could not afford to lose. Our job is to focus on the next game and finish the season as well as we can and with as many points as we can. That is our target. "We just want to show that we can respond. Our season will be judged how well we finish and that is why we play a vital game on Sunday.

        Amüsantne.

        Kommentaar


          Ükski mängija pole tiimist suurem, esiteks. Kui keegi tahab minna, mingu.

          Teiseks, hooaja kokkuvõttes tulemuseks on loodetavasti kolmas koht, sealjuures pole matemaatiline võimalus kadunud 3 vooru enne lõppu. Mina oleks sügisel küll sellise pakkumise vastu võtnud. See on märkimisväärselt parem tulemus kui kevadel 2009. Ja võib ju põhimõtteliselt spekuleerida, et täistabamusest jääb ehk puudu valed vigastused õigel ajal või õiged vigastused valel ajal. Või siis mõned räiged kalad. Mis otseselt ei anna veel alust treenerivahetuseks.

          Kolmandaks, küll muutub suvel asju. Eeldan, et Almunia ja Arshavini (ning ka Gallase?) vigastused on välja mõeldud selleks, et nad oma uue klubi juures ikkagi arstliku kontrolli läbiksid.

          Küllap tuuakse mängijaid ka sisse (lisaks tervenevatele ja sellele marokolasele), seda neljandaks. Aga suure raha kulutamisest - mida oleks suvel siis suure raha eest pidanud ostma? £30M eest Berbatovi? Wenger on ju ka proovinud. Reyes. Jeffers, Wright - you name it.

          Viiendaks või tegelikult esimeseks tuleks tegeleda ehk suhtumisega. Fair play arvestuse esikoht näitab selget probleemi - Arsenal võitis liiga ajal, kui punaseid kaarte lehvitati paar korda kuus. Selle hooaja ainuke oli ka pealegi kohtuniku väärhinnang. Võimalik, et lahenduseks on tubade tuulutamine - Sagna, Clichy, Rosicky, Bendtner, Diaby, Denilson - eelkõige vaatan teie suunas. Tulemused on hüpanud sel hooajal teie osalt ootuste lati alt läbi.

          Kuuendaks - eile alustas Arsenal mängu kolme inglasega koosseisus. Mida sealt siis oodata üldse oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Alati (99% ajast) jäädakse diplomaatiliseks ja öeldakse stampvastuseid et "jäi natuke puudu" "vastane oli natuke parem".
            Whinger ei suuda vist küll kunagi tunnistada, et vastane parem oli. Ikka ja jälle jäävad ette kohtunikud ja vigastused ja vastaste üüratult suur rahakott. Ja oma taktikalisi võssapanekuid on ju ka alati hea nende samade stampvastustega ilusti kellegi teise kraesse ajada

            Kommentaar


              Miks peaks Aršavin ära minema?

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Teiseks, hooaja kokkuvõttes tulemuseks on loodetavasti kolmas koht, sealjuures pole matemaatiline võimalus kadunud 3 vooru enne lõppu. Mina oleks sügisel küll sellise pakkumise vastu võtnud. See on märkimisväärselt parem tulemus kui kevadel 2009.
                Selgelt nõus, 3-koht on antud olukorras väga hea tulemus. Kui vaadata siinsamas foorumis juulis-augustis tehtud hooajaennustusi, siis esikolmikukohta ennustasid Arsenalile ikka väga-väga vähesed.

                Algselt postitas ;11708SleepWalking70
                Viiendaks või tegelikult esimeseks tuleks tegeleda ehk suhtumisega. Fair play arvestuse esikoht näitab selget probleemi - Arsenal võitis liiga ajal, kui punaseid kaarte lehvitati paar korda kuus. Selle hooaja ainuke oli ka pealegi kohtuniku väärhinnang. Võimalik, et lahenduseks on tubade tuulutamine - Sagna, Clichy, Rosicky, Bendtner, Diaby, Denilson - eelkõige vaatan teie suunas. Tulemused on hüpanud sel hooajal teie osalt ootuste lati alt läbi.
                Sagnat ilmselt ei tuulutata, paremkaitse positsioon on selleks liiga hõre hetkel. Kahjuks on aga Diaby minu jaoks end ammendanud. Saan aru, et tasemehüpe võib tekkida lambist nagu Flaminil, aga ta on liiga õrn ja ebastabiilne siiski.


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Kolmandaks, küll muutub suvel asju. Eeldan, et Almunia ja Arshavini (ning ka Gallase?) vigastused on välja mõeldud selleks, et nad oma uue klubi juures ikkagi arstliku kontrolli läbiksid.
                Gallase vigastus mitte, tema eest ei saa pennigi. Teda oleks mängitatud nagu Meridatki. Pole vaja hoida ja ei hoitudki. Pigem läheb sinna kategooriasse Cesc. Üldiselt aga nõus.

                Kommentaar


                  Suht nõus sinuga Sleep. Võib olla Sagnale teed natuke liiga kuna ta on tegelikult stabiilselt kindel, lihtsalt ta pole otseselt väga säranud jah. Kaitsepoolepealt samas ei kurdaks, aga rünnaku toetamisel jäi nagu puudu küll. Clichy saavutas ka korralikuma vormi alles viimasel ajal aga tema pealt tuleb alati väga palju individuaalseid eksimusi ja läbilaskmisi. Oleks Kibbs terve olnud, oleks ilmselt Clichy küll vahepeal pingile ilmselt istutatud - eriti katastroofiline aeg oli see Chelski-ManU kaotuste kandis tal kus pidevalt tema äärelt tuli. Rosicky, Diaby, Eduardo, Denilson on jah sellised kellel halbade mängude saldo ületas ehk heade mängude oma ning neile tuleks kas leida asendusi või panna neile väiksem vastutusekoorem (ehk vähem mänguaega).

                  Arshavini vigastuse leiutamisse ma niiväga ei usu. Ta ju ikkagi vahetati Barca mängust välja mingi murega. Küll aga on ta selline "lapsesuu" kes on päris palju rääkinud et oleks vaja täiendusi jne. Mitmes sellises avalduses jäi küll mulje et päris rahul ta nagu pole - samas tuleb alati iga sellist avaldus eraldi kontrollida, tihti on jutu point ja mõte "lost in translation". Lisaks oli tal hooaja lõpufaasis kindlalt kas liigne väsimus, vigastus või mentaalne probleem. Väga ei sooviks et ta lahkuks - saab end suvel korda ravida ja puhata.

                  Manageri on küll lihtne mängida ja oma soovunelmaid kokku kirjutada aga minu isiklik ennustus on et Manuel lahkub, Tweety lahkub, Gallas lahkub ja võib olla ka siiski Eduardole üritatakse leida mingi diil et mees karjääri tagasi rööpasse saaks. Keskväljale pole ka nagu nii palju keskpäraseid allapoole taset mängivaid mehi vaja - mingi uus tuul peaks ehk ka seal puhuma. Rosicky lahkumine oleks kõige tõenäolisem ja äkki Wilshere saab tema rolli omale?

                  Pigem on küsimus et kes võiks olla sellised väga korraliku tasemega kaitsja keda Vermuga paaritada ja kes oleks kraad kõvema tasemega kaskväljamees Diabyt asendama.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Kas me hindame hooaega hooajaeelsete ennustuste põhjal?

                    On tõsiasi, et Arsenali hooaeg on üles alla kõikumistega. Alustati väga hästi, ebaõnn ja individuaalsed eksimused ManU, ManC ja West Ham'i mängudes panid meid väga halba olukorda jõuludeks. Tulime kenasti tiitlivõistlusesse tagasi, meeskond hakkas lõpuks näitama seda, mida on neile pidevalt ette heidetud, karakterit, võistlusvaimu. Kuni tuli kollaps, ma ei tea kas Barca ülemvõim või tobe viimase minuti viigivärav Birminghamis aga fakt on see, et meeskonna eneseusk jäi emba-kumba nendest kohtadest maha. Ja lõpuks tõestati ikkagi, et see meeskond ei ole valmis mingeid tiitleid veel võitma.

                    3s koht on ok(väikeste tähtedega) aga arvestades meie seisu Aprilli alguses ja seda viisi kuidas noored miljonärid endale vee peale tõmbasid on veidi tülgastav. Ma saan aru, et Arsenali hetkeolukord(viimased 4-5 aastat) -meeskonna tase, piiratus mängijateturul, vigastuste tihedus viimastel hooaegadel ja paljude muude negatiivsete faktorite mõju on ka väga paljud Arsenali fännid paisanud vastuvõtmatusse keskpärasusse. Mina leian, et ükski Arsenaliga seotud inimene, treener, mängija, pallipoiss, fänn, siinkõneleja ei tohiks näidata üles rahulolu 3nda koha üle. Seda eeldusel et see koht saadakse.

                    Mis puudutab mängijateturgu siis on ju arusaadav, et iga üleminek ei saa olla kümnesse. Reyes, Jeffers ja Wright on kahtlemata nimed, mis kuuluvad sinna floppide kategooriasse aga Wengeri rajarekord turul on siiski selles vallas parim, mis kellelgi ette näidata on. Keegi ei väida, et Arsenal peaks järsku superstaare ostma hakkama aga nagu ma aru saan, siis rahakuhi, mis on treenerile suveks ette nähtud, peaks lubama olulisi Wengeri-stiilis täiendusi. Ma mõtlen mängijaid kuskilt Saksamaa, Prantsusmaa, Hollandi liigadest ja mis iganes kuradi Zagrebi taolistest kohtadest. Meeskonda on vaja värskendust, ilmselt tuulutatakse tõesti natuke tube, aga põhisoov oleks näha mängijaid, kes lisaks rasvasele palgatsekile näitavad ka tõsist ja professionaalset huvi ülesse mängida Arsenalis. Siit leiab ka vastuse see eelkõneleja, kes küsis mis on Arshavinil viga.

                    Palju me viimaste hooaegadega mängijaturul oleme kasumit teeninud? Mul poleks midagi selle vastu, kui me vahelduseks mängijate sisse-välja osas hetkeks ka negatiivsele poolele vajuks.

                    Mis puudutab Gallas't, siis on ta hetkel tehniliselt vabaagent, Arsenal üritab teda küll uuesti endale saada. Kõik on lahtine.

                    Ja sweartogod, kui Arsenal augustis avamängus palli lahti mängib, siis see mees ootab neilt kindlasti paremat kui kolmas koht.

                    Kommentaar


                      Mängin ka siis veits manageri. Minu arvates oleks hädasti vaja ühte korralikku DM-i. Kui jätkata mängimist 4-3-3 formatsioonis, siis need keskmised 3 võiks olla Fabregas, Song ja uus DM. Diaby ja Denilson on liiga ründavad mängijad. Kontrarünnakute puhul on seda pidevalt näha, et nad ei jõua piisavalt kiiresti tagasi. Samuti on nad nagu liiga nõrgad ja pehmed, et keskväljal täiega lammutada ja jõuliselt mängida. Kui vaadata Utd või Chelsea line-upe, siis neil on pidevalt 2 kaitsvat mängijat keskväljal korraga platsil. Näiteks Mikel ja Ballack ning Scholes ja Fletcher.

                      Teisena oleks vaja uut keskkaitsjat. Gallas on pidevalt vigastatud ja pole ta enam oma endise taseme lähedalgi. Kui ta on nõus back-up olema, siis pikendagu lepingut aga Vermaeleni kõrvale algkoosseisu oleks uut verd vaja.

                      Kolmandana oleks vaja uut väravavahti, esiväravavahti. Kvaliteeti on vaja, Almunia kahjuks seda ei ole. Kui kvaliteedil on kõrge hinnasilt küljes, siis pole midagi teha ja tuleb maksta see summa. Almuniaga jätkata ei saa.

                      Keegi siin mainis, et Eduardo ja Rosicky ei ole suutnud peale vigastusi enam samal tasemel mängida. Olen nõus sellega. Mul poleks midagi selle vastu kui nad mõlemad sel suvel müüginimekirja satuks.

                      Viskan siia ka esimesena pähe tulevad nimed, kelle võiks siis osta (pmst kõigi nendega on Arsenali ka varem mingil tasemel seostatud):

                      DM - Felipe Melo
                      CB - Per Mertesacker
                      GK - Igor Akinfeev
                      ST - Marouane Chamakh
                      LW/RW - Hatem Ben Arfa

                      Kommentaar


                        Arsene on oma varasemates väljaütlemistes öelnud, et rohkem, kui 3 uut meest rikub team chemistry ära. Nii, et üle kolme mängija pole siit väga mõtet oodata.

                        Kommentaar


                          Ei saa ikkagi aru sellest arsavini tampimisest. Sellise tasemega mängijaid lihtsalt minema lasta, kuna ta jonnib? ju siis ma vaatan valesid mänge, aga teda võib küll kahtlustada isetsemises, kuid suhtumises läbi mõningate goal.comide ja the sun intekate? Ja Arsenal vajab lisandusi, seda tunnistavad ka siinsed foorumlased, seega venelane räägib küll õiget asja, kuid valel ajal ja vales kohas? Ei näe mina küll meest, keda sinna asemele tuua, Ashley young Astonist? Keegi Hispaaniast, kus nagu ääri hetkel päris häid? Hispaanlastele, vähemalt valmis mängijatele (Torrese erandiga) pole Inglise liiga väga istunud... Selgelt mees lihtsalt polegi seda tüüpi, et suudaks nädalast nädalasse kahte mängu mängida, aga ta minema peksta ja loota jälle mõne poisi peale? Gamble...
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Silvaga ikka ja jälle seostatakse sealt hispaaniast, aga isiklikult sooviks küll Arshavini jäämist vähemalt aastaks veel. Salaunelm oleks muidugi Ribery

                            Kaitsesse oleks vaja ühte väga korralikku Gallase masti meest aga natuke nooremat ja mitte nii kergesti purunevat. Kui Gallas tahaks back-up olla aastakese siis võiks ta samuti jääda. Djorou peale ei julgeks ju peale eemal oldud aastat kohe kuidagi loota. Sol võiks jääda 5. kaitsjaks kes pigem on rohkem moraalseks toeks ja piitsutab poisse trennis ja näitab õigest suhtumist.

                            Seda nimemängu võibki jääda mängima. Ben Arfa ja Melo ei oleks oluline upgrade just üle praeguste niiet thanks but no thanks. Harti ja Llorisi tahaks ka ennem kui Akinfeevit. Chamakh in - Edu out?

                            Muidu täna just Skys räägiti numbritest, et palju Wenger võrreldes Alexi ja teistega siis kulutanud on ning see number oli meeletult all Emiratesidele kolimisest saadik. Kuid see aasta olevat tal sama paks rahakott kui Chelseal ja Manul ning seekord tundub et ta on ka ise valmis 2-3 korraliku tasemega värskendust tooma. Aga nimedele meie siin loomulikult pihta ei saa. Kes oskas eelmine kevad arvata midagi Vermaelenist? Ometi oskas Wenger mehe talenti näha.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Ei saa ikkagi aru sellest arsavini tampimisest. Sellise tasemega mängijaid lihtsalt minema lasta, kuna ta jonnib?
                              kui ta iga oma rakuga ükskõiksust üles ei näitaks - laseks ma esimesena endale otsmikule 'oru kodu' kõrvale andrjuša tätoveerida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Silvaga ikka ja jälle seostatakse sealt hispaaniast, aga isiklikult sooviks küll Arshavini jäämist vähemalt aastaks veel. Salaunelm oleks muidugi Ribery
                                Ribery on vist kõigi Arsenali fännide salaunelm . Kui ta veel Marseilles mängis, siis ikka lootsin, et Wenger võtab ära aga tol ajal jäi see lüke kahjuks tegemata ning nüüd on ta hind vist 3 korda suurem.

                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Seda nimemängu võibki jääda mängima. Ben Arfa ja Melo ei oleks oluline upgrade just üle praeguste niiet thanks but no thanks. Harti ja Llorisi tahaks ka ennem kui Akinfeevit. Chamakh in - Edu out?
                                Neid nimesid on jah nii palju Arsenaliga seoses läbi käinud. Nagu ma manisin, et loopisin need nimed siia suht suvaliselt. Ben Arfat ja Melot pole ma see hooaeg klubivutti mängimas näinudki. Aga Brasiilia koondise eest on minu arvates Melo küll väga hästi mänginud ja arvestades, et peale Songi meil ühtegi DM-i ei olegi, siis oleks väga korralik upgrade. Rosicky - Ben Arfa võib-olla jah ei oleks, ma ei oska seda kommenteerida. Kui üks neist välja pakutud keeperitest (Hart, Lloris, Akinfeev) tuleks, siis ma oleks ülirahul.

                                Mulle tundub, et Edurdole see 4-3-3 formatsioon ei sobi. Tipuründajaks on ta liiga lühike ja nõrk. Mingi eriline winger ta ka ei ole. Nii et polegi sobivat positsiooni talle. Kui veel 4-4-2 süsteemi mängiti ja ta Adega ees oli, siis laksis super hästi. Või on asi ikka selles vigastuses. Who knows.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X