320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
    Kui mälu ei peta, siis vaid Arsenali toetajad pakkusid meile kohta esikolmikus.
    Seega uuel hooajal tuleb pakkuda esikohta.
    Minu kokkuvõte, mille võiksin iga meeskonna teemasse kirjutada: tabel ei valeta. Just selline, 10+ punkti oligi vahe, mis meid esikohast lahutas. Selline oli ta hooaja jooksul mitu korda.

    Progress võrreldes eelmise aastaga? Väike, aga vähemalt progress.
    Supplies!

    Kommentaar


      Ma tõesti ei tea, kas me saame mingist olulisest progressist rääkida.

      Postitan siia järgmiselt viimaste hooaegade lõpliku statistika:
      07/08 3s koht Arsenal 38 24 11 3 74 31 +43 83
      08/09 4s koht Arsenal 38 20 12 6 68 37 +31 72
      09/10 3s koht Arsenal 38 23 6 9 83 41 +42 75

      9 kaotust see hooaeg, kolmaasta halvim kaitse?! Me olime küll kenasti selle 83 punkti graafikus enne meie hooajalõpu kollapsi aga see pinnapealne statistika juba suudab ilmekalt demonstreerida meie hooaja vajakajäämisi. Meie päeval me pühime põrandat tabeli keskosa ja alumise poole meeskondadega. Halval päeval läheb keskosadega juba raskeks, tabeli tippude vastu on meie sellehooaja rekord olnud kohutav. See ka põhjuseks, miks me mitu korda juba enne viimast spurti tiitlivõistlusest välja kukkusime, lisaks naeruväärsed punktikaotused Sunderlandile ja West Hamile hooaja esimeses pooles.

      Kahtlemata on premieri hetke tase vimaste aegade ühtlaseim, ManU jäi nõrgemaks, Chelsea vanemaks, Liverpool nõrgemaks, meie samaks, tabeli keskosas aga toimus oluline tugevnemine.

      Ma ennustan järgmiseks hooajaks veelgi tasasemat premieri, Everton, Spurs, Villa, Liverpool...miks mitte ka Fulham hakkavad kõik seda top4 jahtima ja hetkel polekeegi millegi eest kaitstud. Eks hooaja algul saab muidugi uued ja pädevamad hinnangud anda.

      4:0 on täpselt selline tulemus, mida eeldaks praeguses vormis Arsenalilt viimases mängus koduväljakul, kui on end veidi tõestada vaja, eriti vastasmeeskonna reservida vastu. Arsenal on nüüdseks 8 aastat järjest hooaja viimase mängu võitnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        Just. S praznikom!

        Järgmise hooaja suhtes võiks korraldada nii, et saaks aastal 2010 suurt püha kaks korda tähistada.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          millise pildiotsingu tagajärjel sellise tulemuseni jõuti, kui tohib küsida?

          Kommentaar


            google:

            nude man flowers -sleepwalking
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              mitte, et ma paha pärast, aga see pilt karjus mulle Arsenal lihtsalt näkku.

              Kommentaar


                Algselt postitas elevant Vaata postitust
                mitte, et ma paha pärast, aga see pilt karjus mulle Arsenal lihtsalt näkku.

                Mis selles nii erlilist on? Cashly sai seda trofeed ka Arsenali särgis katsuda.

                Kommentaar


                  Noortel on jällegi võimalus ennast tõestada, eelmine aasta tuli ära, äkki ka see aasta:

                  The Premier Academy League final will be between Arsenal and Nottingham Forest.

                  Kommentaar


                    Hill-Wood jätab avalikult Willyga hüvasti?

                    Hill-Wood told the Daily Star: "His demands are quite extravagant and I don't think we are prepared to go along with it. We would very much like him to stay, but I think for one year, and not on the money he wants. He is good player, but you have got to draw the line somewhere.

                    "If he can get the money somewhere else, good luck to him. We still hope he will sign, but if he doesn't, he doesn't. It is not that we are being bloody-minded for the hell of it. We have got to look forward and the cost of players isn't just in transfers, it is in the salaries as well. And we analyse these quite carefully, because we don't want to go bankrupt."

                    Samas - miks kommenteerib neid asju H-W? Ja miks ta peaks neid asju kommenteerima Daily Starile? Ja miks neid asju üldse kommenteerida? Mitte, et ma ei teaks vastuseid neile küsimustele.

                    Kommentaar


                      Ahjaa, endine Arsenali kapten ja tulevane juhendaja Tony Adams on saanud leidnud uue töökoha legendaarse FC Gabala juures.

                      Kommentaar


                        Jälle :

                        Kommentaar


                          "If I leave Arsenal it will be to play at Barcelona."
                          "I am very happy at Arsenal and I am in no hurry to leave."

                          No vittu, aru ma ei saa, kus kurat need idiootsed spekulatsioonid tulevad? Fabregas ei lähe enne oma lepingu lõppu mitte kuhugi. Mõttetu on selliseid asju siia foorumisse kopeerida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Joks Vaata postitust
                            Fabregas ei lähe enne oma lepingu lõppu mitte kuhugi.
                            see oleks vast katastroof, kui Fabregasi-sugune klubist alles lepingu l6ppedes tasuta lahkuks
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Arsenali transfer ruumorid hakkavad ilmuma arsenal.com-is . Väga imelik minu arvates. http://www.arsenal.com/news/transfer...-phil-jagielka
                              Phil Jagielka toomine lahendaks ju kõik kaitseprobleemid, lisaks on veel siis ju Djorou ja Nordveit, kui teda laenule ei saadeta just.

                              Kommentaar


                                Barca close on Villa & Cesc

                                No kurat, järjest rohkem sellist juttu hakkab tulema. Loodame et kapten ikka jääb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X