320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karta oli, et Wigani vastu karvaseks läheb ja läkski. Endal õnnestus ainult esimest kolmandikku mängust näha. Arshavini kaitseks võiks nii palju öelda ainult, et kui ühelt ründavalt mängijalt tuleb värav ja väravasööt, siis peaks nagu rahule jääma juba. Ning meeskond peaks kaitsmisega hakkama saama, aga no võta näpust, kuid jah muidu on lodev küll..


    Algselt postitas pedeolen
    Just selline käsk neile antigi ja nad tulid sellega edukalt toime!
    VÕTKE VÄLJA KONNAD!
    Ja no nahhui sa provotseerid siin?

    Kommentaar


      Per Mertesacker oleks ülihea ost Arsenali lekkivasse keskkaitsesse.

      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Üks torn lisaks oleks muidugi hea, aga ta ei olnud just kõige kiirem mees kui ma õigesti mäletan. Aga ei tea kui tõsiselt tasub seda võtta. Minu meelest on juba ca poolteist aastat spekuleeritud, et Arsenal teeb ta eest pakkumise

        Kommentaar




          Pole just päris kaks tilka vett, kui võrrelda Fabregase käega Tottenhami vastu. MOTD hailaitide ja selle foto järgi tundub vähemalt mulle selgelt instinktiivse liigutusena näo kaitsmiseks.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            See pilt on ka ju muidugi kenake siin. Ütleks et see on tehtud paar hetke enne palliga pihta saamist, sest need käed kerkisid ikka üksjagu kõrgemale. Kordusest oli ilusti näha kuidas käed kerkisid korralikult üle pea ning seetõttu tuli ka blokk.

            Kommentaar


              No palun, vaata videot ~13.30 paiku on see intsident:



              Ma ütleks küll, et on ikka väga ebavajalikult kõrgele pandud see käsi ja näopiirkonna kaitsmisest on asi sama kaugel kui n'gogi/cesci puhul.

              Sama lugu on penaltiga, ei Diaby ega Kos puutunud insomniat, kohtunik on väga korralikus positsioonis ja põmm - penalt kuna ahvil läks põlv nõrgaks.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                arsenal siis andis Nordtveiti ära, mida asjast härrad arvavad?

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  arsenal siis andis Nordtveiti ära, mida asjast härrad arvavad?
                  linki? Kodukalt ei hakkanud silma..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    linki? Kodukalt ei hakkanud silma..

                    Kommentaar


                      Jah, tundub et tõesti lahkus. Mönchengladbachi kodukal ka uudis üleval.

                      Kahju. Ise ma teda mängimas ei näinud, aga tundus selline asjalik 5 viies valik olevat, kes oskas paljudel kohtadel mängida.

                      Kommentaar


                        See neetud mäng lõppeb 1-1, kas pole?

                        Kommentaar


                          See lõppeb 0-3, välkott (2)
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Essa!

                            Head uut, ning loodetavasti edukat aastat meile, Arsenali fännidele!

                            Meie kõigi lemmik naljanina Eboue on väidetavalt juba mitu kuud tagasi lepingupikendusele alla kirjutanud, kuid sellest teatati ametlikult alles nüüd! http://www.arsenal.com/news/news-archive/eboue-contract

                            Lisaks on hetkel juba poolajale jõudnud mäng Birminghamiga. Koosseis:

                            Fabianski, Clichy, Koscielny, Djourou, Sagna, Song, Wilshere, Fabregas, Nasri, Walcott, Van Persie

                            Mängu eel oli ESPN'is intervjuu Alex Hlebiga, ning kuna ma kahjuks alles lõpetasin City-Blackpooli mängu vaatamist ja seda algusest peale ei näinud siis intervjuu lõpus oli Hleb erakordselt ja üllatavalt aus ning tunnistas, et ideaalses maailmas oleks ta ikka oma sõprade juures Arsenalis kui Birminghamis ning siis viskas veel nö. "off camera" jutu lõpetuseks veel nalja et "vahetage seljataga olev Birminghami särk Arsenali vastu". Igatahes selle inteka peaks ja tahaks kohe kuskilt netist üles leida ja vaadata kui võimalik. Tundub, et mees ikka jubedalt kahetseb oma otsust lahkuda.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Bowyer on päris jõhker lõhkuja ma vaatasin, kummaline et teda varem pesema ei saadetud. Negatiivsena tuleks välja tuua meie realiseerimise, no seis võinuks vabalt 5:0 või enamgi. Siiski tuleb mängupildiga rahule jääda ning suutsime hoida värava puhtana. Head uut!

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X