320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    minge te ka perse sellise mänguga
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      aga point on selles, et väravavahtidele ei anta ju kunagi nö. ajaviivitamise eest teist kollast kaarti. see peale vilet mängimine on väga erinevalt võetav reegel ikka. see oli ilmselgelt vale punane.

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
        selle üle võib ju vaielda. Fakt on, et ta eksis ja sellise teo eest on ette nähtud kollane. sekund jalgpallisituatsioonis pikk aeg reageerimiseks. minu mälu järgi on Persie seda varemgi teinud. ilmselt kohtunik pani otsad kokku.

        jättes selle kõrvale, siis kas tahate tõesti väita, et Arsenal on täna vääriline vastane olnud? mina ei näinud seda esimesel poolajal, rääkimata teisest.
        Njha peale vilet pallilöömine on tõesti karistatav,aga mitte antud olukorras mehel kellel on kollane all,kus sul on 90000 pealtvaatajat jne +Barca kaitse mängis edasi,julge otsus,samas tähendas automaatelt Barca edasisaamist, mängupöörang koduvõistkonna kasuks.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Laske Villa rolli palun nii kiiresti kui võimalik.. no 20 tiiru tuli ikka ära ja ilma kokkupuudeta Koscielnyga ka paluks
          MAKE US CREAM

          Kommentaar


            Algselt postitas kaitz Vaata postitust
            Njha peale vilet pallilöömine on tõesti karistatav,aga mitte antud olukorras mehel kellel on kollane all,kus sul on 90000 pealtvaatajat jne +Barca kaitse mängis edasi,julge otsus,samas tähendas automaatelt Barca edasisaamist, mängupöörang koduvõistkonna kasuks.
            mis argument on eksimuse puhul asukoht? või emotsionaalne tähendus? kohtunik peab neist piiranguist vaba olema.

            Kommentaar


              Esimesel poolajal lõi keegi Barca meestest palli pärast vilet eemale ja Abidal ei saanud oma kõrihaarde eest ka mitte midagi. Mõlemad olid kohtunikule päevselgelt nähtavad olukorrad, mõlemad on reeglite järgi kaarti väärt, nõus? Iseasi, kas peab alati andma. Eriti retarded on veel väita, et kui mängija on varem midagi sellist teinud, siis ongi kohtunikul õigus "panna otsad kokku". Misasja noh.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mängu vaadetes jäi küll selline mulje, et Barca mängis reservide vastu.

                Kommentaar


                  Ei tõesti, teenitud kaotus - iga mees nägi kes oli parem täna. Aga nii lolli juttu kui meesmuiste annab leiutada.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    MoM - referee Massimo Busacca , congratulation. Eks natuke RvP ise ka loll oli aga kohtunik tegi mängu ära, kahju. Minu meelest jäi Wenger vahetustega samuti natuke hiljaks. Almunialt korralik mäng väravas, äkki kindlustab endale jälle põhiväravavahi koha?

                    Kommentaar


                      Kaotus on õigustatud. Võitis parem meeskond.
                      Tore, et ka meesmuiste on liitunud trollidega.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Selline porr võtab ikka pikaks ajaks jalgpalli vaatamise isu ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Ei tõesti, teenitud kaotus - iga mees nägi kes oli parem täna. Aga nii lolli juttu kui meesmuiste annab leiutada.
                          paluks täpsemalt. erinevalt sinust ma oma väiteid põhjendan.

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Esimesel poolajal lõi keegi Barca meestest palli pärast vilet eemale ja Abidal ei saanud oma kõrihaarde eest ka mitte midagi. Mõlemad olid kohtunikule päevselgelt nähtavad olukorrad, mõlemad on reeglite järgi kaarti väärt. Iseasi, kas peab alati andma. Eriti retarded on veel väita, et kui mängija on varem midagi sellist teinud, siis ongi kohtunikul õigus "panna otsad kokku". Misasja noh.
                          vince
                          kindlasti ei antud seda sellepärast, et van Persie midagisarnast varem teinud. see oleks jaburdus. ent kohtunikud teevad väga põhjalikult eeltööd. seega kui erinevad detailid peas kiirelt üheks saavd ehk faktid varasema emotsionaalse sidemega, siis tuleb ka vile.

                          vince
                          kas oled kindel et kohtunik nägi? kui nägi siis kui löödigi peale, siis kas väravale või lihtsalt palli eemale (ma nii täpselt reeglerid ei tea, kuid üldjuhul siis vilistatakse seda, kui tegu tahtlikult ja demonstratiivse löögiga). oled kindel et vile kõlas piisavalt palju varem? mul see kõri asi kohe ette ei hüppa, aga et väidetavalt nimme ei vilistatud ära?

                          kas te väidate, et kohtunik vilistas tahtlikult Barca kasuks? kui teate midagi andke vastavatele organisatsioonidele teada.

                          kas tahate siiralt väita, et Arsenalist ei sõidetud klassiga üle? 1. poolaeg tühi koht, kui oldi veel täis rivistuses.

                          kui Arsenal oleks edasi saanud, siis kas julgeksite tõsimeeli väita, et parem sai edasi?

                          Kommentaar


                            Olime kehvad, väga kehvad. Tänane meie poolne mängupilt oli jube. Värav ka kingiti lihtsalt meile. Lisaks oli mingi suvaline vend tõmmanud endale Cesc'i kostüümi selga ning jooksis niisama platsil seal ringi. Nasri ja Wilshere punnitasid küll, aga ülejäänud poolkaitse liin ei olnud piisavalt toeks (Diaby, Cesc ja Rosicky oli kõik üsna mannetud)
                            Alumina oli tubli.
                            Aga sellegi eest palju õnne Massimo Busacca'le "suurepärase" vile eest mis ei muutnud mängu mitte grammivõrdki. 1-1 seisult anda punane sellise asja eest sellises mängus on geniaalsuse tipp. Eurosport vist oli öelnud ka, et vile ja RvP löögi vahel oli aega 1 sekund.
                            Tsiteerides "Apparently the time between Van Persie's shot and the referee's whistle was a second. That is a disgraceful decision. Arsenal have a right to feel hard done by."
                            11 vs 11 seisult oleks suutnud vast seisu hoida, aga lõpuks 10kesi väsiti ikka liiga ära.
                            Midagi muud pole öelda, kahjuks oli Barca täna parem.
                            Ei tea kas Platini on pannud mingi preemia välja selle eest kui mõni kohtunik aitab mõne Inglise klubi välja süüa võistlusest? Head naistepäeva talle.

                            Kommentaar


                              Arsenali poolt oligi Almunia parim vast. Kiitus ka Nasrile kes ikka hingega oli asja juures ja koguaeg üritas ning kaitses.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Kaotus on õigustatud. Võitis parem meeskond.
                                Kahjuks ei saa sinuga jälle täielikult nõustuda. Seekord küll Arsenali kasuks, sest tänu sellele RvP tobedusele võeti teil ikka kõvasti vunki vähemaks. Koos RvPga olnuks kõik veel vägagi võimalik.

                                Kahju, muidu oli ju igati meelelahutuslik kohtumine va umbes viimased neli minutit, kus Arsenali poistel oli kas kops täiesti läbi või andsid lihtsalt alla va Wilshere, kes pani ikka lõpuni iga palli eest.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X