320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Keda AW müünud on, kes meid peaks praegu ideeliselt mehed olema? Ainuke kes viimaste aastate jooksul lahkunud, kes võiks praegu ikka veel meil mängida (ha-ha) on Kolo Toure. Ülejäänud on kõik lahkunud kas omal soovil, või selle tõttu, et nad lõhkusid meeskonna sisekliimat.
    Flamini?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
      no aga kui on tuleviku meeskond, siis miks praegu olevikus nutta? ma saan aru, et tegelikult on see ju vaid väike lohutus. Jääme ootama. 5 aastat pole midagi võitnud, näis mis järgmise 5-ga tuleb.
      Vaat, siin ongi ju point, et me tegelt ei nuta. Mina küll ei nuta, et me Barcalt ära saime - loosimise hetkel oli ju selge, et tõenäosus edasi pääseda on väiksem Arsenalil. Oleks võitnud oleks elu ilus olnud, aga kui ei siis ei. Tuleb edasi minna ja õppida sellest kaotusest.

      Ning tundub, et selle van Persie asjus sinuga ühele nõule ei ole võimalik jõuda ratsionaalselt arutledes. Aga ma korra veel proovin - "by the book" olid need teod 2 kollast = punane. Kui tihti aga me reaalselt näeme sellise kahe asja eest punast? Peaaegu, et ei näegi kuna kohtunikel on soovitus hoida mäng 11v11, ning teise kollase puhul peab olema viga palju selgemalt pahatahtlik/sihilik. van Persie pealelöök oli selgelt vähem pahatahtlik ja sihilik kui esimene kollane.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Mäng oli siiski 11vs12 ju?! Ning hiljem kui Barca 12's mees märkas, et 1-1 on kaotus siis otsustas ta ühe mehe kõrvaldada.. seega võiks õelda, et 10vs12 oli mäng.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Flamini?
          Lahkus omal soovil-initsiatiivil.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Lahkus omal soovil.
            Ja Wengeri puhul oli arukas nii tasemel mees tasuta loovutada?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Ja Wengeri puhul oli arukas nii tasemel mees tasuta loovutada?
              Ok, tegelt Flamini ja Toure oli sarnased omal-soovil-rohkem-raha-teenima minna. Ning Hleb võiks ka sinna alla käia. Adebayor ja Gallas pidid lahkuma kuna nad olid meeskonna kliimale halvad.

              Tark kui selline see otsus loomulikult pole müüa, kuid meelega kinni hoida ja aasta hiljem kui leping on lõppemas või lõppenud tasuta või tujulangusest kehvemate esituste tõttu madalamat hinda saada meeste eest ei ole ka hea.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ahjaa, Rein, alles hiljuti oli miski intervjuu Wengeriga kus ta tunnistas, et tegelikult tema plaane meeskonna ülesehitamisel keeras kõvasti vussi nende 5-6 mainitud mehe lahkumine-sundlahkumine. Aga natukene mõeldes kui raske on ühe suure klubi juhtimine kus sul on majandada 20-30 erineva sotsiaalse tausta, kultuurilise tausta ja kõige muu virr-varr siis kindlasti ma ei süüdista Wengerit ning olen nõus ekstra aasta-kaks ilma trofeeta olema kuniks nende meeste asendajad (Song, Bendtner, Nasri, Djourou jne.) ise meheks kasvavad.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Mäng oli siiski 11vs12 ju?! Ning hiljem kui Barca 12's mees märkas, et 1-1 on kaotus siis otsustas ta ühe mehe kõrvaldada.. seega võiks õelda, et 10vs12 oli mäng.
                  Elades ise selle jalgpalli sees siin albionil päevast päeva, siis ikka täielik müstika, mida meie Eestis võib näha. Tottenhami fänn kaitsmas Arsenali! Andke padruneid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Ning tundub, et selle van Persie asjus sinuga ühele nõule ei ole võimalik jõuda ratsionaalselt arutledes. Aga ma korra veel proovin - "by the book" olid need teod 2 kollast = punane. Kui tihti aga me reaalselt näeme sellise kahe asja eest punast? Peaaegu, et ei näegi kuna kohtunikel on soovitus hoida mäng 11v11, ning teise kollase puhul peab olema viga palju selgemalt pahatahtlik/sihilik. van Persie pealelöök oli selgelt vähem pahatahtlik ja sihilik kui esimene kollane.
                    no offence, aga mulle tundub, et sina oled see kes räägib emotsiooni pealt, jättes ratsionaalsuse kõrvale.

                    täna üks hää spordiga tihedalt seotud tuttav tõi võrdluseks ühe kunagise kossumatši. oli Balti Liiga final four Tartus. mängu otsustavatel, pingelistel hetkedel läks üks mees (ilmselt eestlane) palli päästma, astudes väga vähe joonele (peaaegu, et õrnalt riivas). mängu mõistev kohtunik poleks seda vilistanud, kuna otsustavad hetked jne. vile siiski kõlas, sest mida öelda vastaspoolele, kes ütleb, et palli peaks välja lugema ja meile andma, sest nii on reeglites kirjas? eestlaste poolehoidjana poleks muidugi tohtinud vilistada... aga... täpselt selline "no win" situatsioon.

                    ja rääkida, et kohtunik oli Barca poolehoidja ja vilistas nende kasuks, on ikka absurd.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      ning olen nõus ekstra aasta-kaks ilma trofeeta olema kuniks nende meeste asendajad (Song, Bendtner, Nasri, Djourou jne.) ise meheks kasvavad.
                      Aga kui Song, Bendtner, Nasri ja Djourou saavad mingi hetk pakkumise mõnelt suuremalt ja kuulsamat? Ning ka kahekordse palganumbri? Siis oleksid nõus uuesti ootama, et uued poisid peale tuleksid? Ja kes ütleks, et nendegagi sama lugu ei juhtu?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Aga kui Song, Bendtner, Nasri ja Djourou saavad mingi hetk pakkumise mõnelt suuremalt ja kuulsamat? Ning ka kahekordse palganumbri? Siis oleksid nõus uuesti ootama, et uued poisid peale tuleksid? Ja kes ütleks, et nendegagi sama lugu ei juhtu?
                        Heh, kas see küsimuse esimene pool oli miski nali? Mismõttes ma olema ei peaks siis? Mida ma teen siis, saadan klubi fännamise pikalt kuna mõnel noorel kukel katus ära sõidab? Ning tegelikult ei ütlegi, et nendega sama ei või juhtuda - aga ma olen kindel, et Wenger teeb oma parima.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          no offence, aga mulle tundub, et sina oled see kes räägib emotsiooni pealt, jättes ratsionaalsuse kõrvale.

                          täna üks hää spordiga tihedalt seotud tuttav tõi võrdluseks ühe kunagise kossumatši. oli Balti Liiga final four Tartus. mängu otsustavatel, pingelistel hetkedel läks üks mees (ilmselt eestlane) palli päästma, astudes väga vähe joonele (peaaegu, et õrnalt riivas). mängu mõistev kohtunik poleks seda vilistanud, kuna otsustavad hetked jne. vile siiski kõlas, sest mida öelda vastaspoolele, kes ütleb, et palli peaks välja lugema ja meile andma, sest nii on reeglites kirjas? eestlaste poolehoidjana poleks muidugi tohtinud vilistada... aga... täpselt selline "no win" situatsioon.

                          ja rääkida, et kohtunik oli Barca poolehoidja ja vilistas nende kasuks, on ikka absurd.
                          Mina räägin selle ühtse liini pealt mida tavaliselt soovitatakse hoida ja hoitakse. See oli väga ebastandartne otsus, anda teine kollane nii kerge rikkumise eest, millest igakord ei saa ka esimest.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            Elades ise selle jalgpalli sees siin albionil päevast päeva, siis ikka täielik müstika, mida meie Eestis võib näha. Tottenhami fänn kaitsmas Arsenali! Andke padruneid.
                            Köhi verd konn. See on lihtsalt fakt. Ei meeldi Arsenal kohe üldse ega hakkagi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Köhi verd konn. See on lihtsalt fakt. Ei meeldi Arsenal kohe üldse ega hakkagi.
                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Arsenali poolt oligi Almunia parim vast. Kiitus ka Nasrile kes ikka hingega oli asja juures ja koguaeg üritas ning kaitses.
                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Türa mis võimalus.. täiesti perses.
                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Mis siin ikka enam.. topelt lennuk värava ette parkida ja vastu pidada.

                              Nojah.......Olgu siis nii. Ei ütlegi midagi halvasti su kohta. Lihtsalt mõnes Põhja-Londoni lillywhite´si pubis saaksid sa selliste kommentaaride eest korralikult naha peale

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Mina aga tahaks meenutada kõigile niisama knee-jerkijatele, et Arsenali põhikoosseisus on kaks mängijat üle 25 aasta vanad - Sagna, van Persie (mõl. 27). Barcelonal seevastu oli 3 meest alla 25 (Messi, Pedro mõl 23, Sergio 22). See on tulevikumeeskond, võite teha siin oma "mentaalselt" nõrga nalju ja meeste-poiste nalju aga tõsiasi on see, et need poisid on kohe kohe meesteks saamas. Võite ilkuda, et iga aasta on "järgmine aasta on meie" - aga need on faktid. Läheb võib olla see aasta kui juhtub et me ei saanud napilt Carlingut, või jääme tiitliheitluses teiseks aga aasta või kahe pärast võivad jõuvahekorrad vägagi teistpidi olla.
                                Wenger voiks Barcasse tulla akadeemiat ja Barca B-d juhendama. seal saab poisse meesteks treenida. siis ei peaks ka poisse teistest klubidest suure karaga ule tooma. kokkuvottes- koik oleks rahul.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X