320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    Seda ma arvasin, et Henry situatsiooni mainid. Samas, ka teie värav polnud minu nägemist mööda sellest patust puhas.
    Supplies!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by vandersell


      Seda ma arvasin, et Henry situatsiooni mainid. Samas, ka teie värav polnud minu nägemist mööda sellest patust puhas.
      Ei oska kommenteerida jäin mängule 10 minutit hiljaks...
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        Tough luck, tõesti :P Aga noh, seal oli omajagu õnne ja deflection´i enne kui pall Andetroni jalale maandus.
        Supplies!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Originally posted by vello99
          Teiseks oli H*nry u. pool meetrit suluseisus, kui ta sai selle viigiväravani viinud läbisöödu.
          unista edasi! lae alla see värav, seal näha ilusasti, et titi oli onside.

          samas oli tõesti keane olukord, kus polnud tegelt sulgu.

          Kommentaar


            Arsenal the Best!!! Olex siuke kysimus et kas Arsenali on tulemas uued mängijad(olen kuulnud et Arsenali tuleb Kluiver ).Kas see on tõsi?Olen väga tänulik kui vastate minu kysimusele!!!
            VJK Tapa

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Vaadake mu kallid sõbrad! Kahjurõõm on ikka see kõige suurem rõõm! irw
              If u know what i mean!

              P.S. Vex - kas sa oled tõesti 16-aastane või lihtsalt kõrgelt maha kukkunud???

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by Vex


                Arsenal the Best!!! Olex siuke kysimus et kas Arsenali on tulemas uued mängijad(olen kuulnud et Arsenali tuleb Kluiver ).Kas see on tõsi?Olen väga tänulik kui vastate minu kysimusele!!!
                how the fuck should we know??

                Kommentaar


                  What a ¤¤¤¤ Antz Sa oled vict ise kuskilt maha kukkund!!!Sinu jutt on ausalt õeldes kama-kax sest sa nagu nii jalkast ei tia midagi(mine tegele parem aeroobikaga irw
                  VJK Tapa

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by Vex
                    What a ¤¤¤¤ Antz Sa oled vict ise kuskilt maha kukkund!!!Sinu jutt on ausalt õeldes kama-kax sest sa nagu nii jalkast ei tia midagi(mine tegele parem aeroobikaga irw
                    Tubli poiss, elasid ennast korralikult välja!! Ja nüüd arvuti kinni ja hops-hops õppima, homme on ju emakeeles kontrolltöö!!
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by Vex


                      What a ¤¤¤¤ Antz Sa oled vict ise kuskilt maha kukkund!!!Sinu jutt on ausalt õeldes kama-kax sest sa nagu nii jalkast ei tia midagi(mine tegele parem aeroobikaga irw
                      ehk vaatad ennem foorumis natuke ringi, tutvud kasutamistingimustega, etc
                      pole vaja lihtsalt lahmida, eriti veel antud teema all

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Nüüd, kui suurem sahmimine EM valikmängudega on läbi ja kõik Arsenali onud on edukalt (Stepanovs ) lõppenud valiksarja hetkeks unustamas - heidaks korra pilgu nädalavahetusele, kus tuleb võõrsil Birminghamile vastu astuda. Kuna mängukeelud on alanud - ei saa kaasa teha ei Keown, Lauren, Parlour ega Vieira. Paddy vigastuse tõttu puudumisega on seni edukalt toime tuldud, põhiline probleem tekib aga kaitseliinis - kuna Wenger ei ole seni Fulhamist Volz\'i tagasi kutsunud - saab ilmselt kaitseliin olema Toure - Cygan - Campbell - Cole. Keskväli ilma raymondi ja patricuta saab ehk nägema formatsiooni Ljungberg-Gilberto-Edu-Pires, kuigi Gilberto osalemine on pisut ehk ka kahtlane - saabub ta Lõuna-Ameerika valikmängudelt just mängu eelõhtul.

                        Üks meeldiv uudis on lisaks see, et paremaid Arsenali kaitsjaid läbi aastate, Steve Bould on liitunud Arsenali treeneritearmeega ning on nüüdsest vastutav U-17 meeskonna hea käekäigu eest, kus muuhulgas mängivad ka juba põhikoosseisus (Carling Cup\'is) debüüdi teinud Ryan Smith ja Francesc Fabregas.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          see peaks küll minema enam Wycombe teema alla, aga Gilles Grimandi on liitunud Mr. Arsenaliga eelnimetatud meeskonna treeneripingil - peale mõningaid MLSis veedetud aastaid. mälestuvsväärne utility-player, kes vist jõudis mängida peaaegu et kõikidel kaitse ja keskvälja positsioonidel oma Arsenali aastatel. andis alati 100% meeskonna heaks

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Kiiev lõpetab täna võiduga Moskvas Arsenali teekonna meistrite liigas sel hooajal. See ei juhtu muidugi juhul, kui Arsenal suudab Milaanos võita. Kunagine interimees, Kanu on ilmselt algkoosseisus vare ja ka minu rõõmuks. Algkoosseis saab olema umbes selline:

                            lehmann
                            toure campbell cygan cole
                            ljunbgerg edu parlour pires
                            henry kanu

                            Igaljuhul kell 21.45 Viasat Sport kannab kogu selle õuduse otse üle. Loodetavasti suudavad põhjalondonlased mind siiski üllatada.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by SleepWalking


                              Kiiev lõpetab täna võiduga Moskvas Arsenali teekonna meistrite liigas sel hooajal. See ei juhtu muidugi juhul, kui Arsenal suudab Milaanos võita. Kunagine interimees, Kanu on ilmselt algkoosseisus vare ja ka minu rõõmuks. Algkoosseis saab olema umbes selline:

                              lehmann
                              toure campbell cygan cole
                              ljunbgerg edu parlour pires
                              henry kanu

                              Igaljuhul kell 21.45 Viasat Sport kannab kogu selle õuduse otse üle. Loodetavasti suudavad põhjalondonlased mind siiski üllatada.

                              su realistlik-pessimistlik maailmavaade ikka hämmastab tõsiselt. samas ühinen eelkõnelejatega - kanu\'l täna võimalus end maksma panna

                              päikest ja kolm punkti meile ikka.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Lokomotiiv - Dünamo siis 3-2, kaotuse korral eurohooaeg läbi, siiski tuleb loota, et äkki nüüd midagi tuleb!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X