320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    no ei saanud vennad ilusti viiki mängida, oli ikka vaja...
    Kui Arsenal täna võita suudaks teen kõigile välja.
    sigpic

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by Cerny Petr

      Kui Arsenal täna võita suudaks teen kõigile välja.
      Time and place please
      Supplies!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        kui Inter kotis, küll siis näeb.
        sigpic

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          cerny petr, siit me tuleme ... pane õlled valmis.

          muidu sõnatu.

          whadda night to remember ...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            Noooh, seda poleks küll uskunud, aga nüüd tehti Interile ikka jõuga tagasi.... See on ju lausa saun....ässss.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              täiesti uskumatu ! See näitab juba võistkonna iseloomu, täielikud kunstnikud ! Pole lihtsalt sõnu, täna jääb vist küll öö vahele...
              sigpic

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                ma muidu küll Interi pooldaja aga äkki teete mulle ka siis juba välja:P krt tulemus ikka Interi poolt vaadatuna ülimasendav
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  No nüüd räägib tabel juba hoopis tesit keelt, Arsenalile piisaks nüüd viigistki, eeldusel, et Ukrainas ka viiki mängitakse, aga selle hoo pealt pannakse Loko küll kotti, eeldusel, et see hoog ei rauge. Midagi pole öelda, LIHTSALT SUPER!!!!!!!!!!!!!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    HUURRRRAAA Inter -Arse 1-5
                    nüüd tuleb Loko kotti panna ja oleme edasi - edasi Uefa rahapadade suunaas

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      ühesõnaga...loeme ära, meeletu mäng oli

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'



                        Seda ma nüüd küll ei oodanud ausalt öeldes

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Isegi Leeds on Arsenalile tugevam vastane kui mingi Itaalia kolkaklubi :P
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            (kas ma olen varem siin eales vihjanud millegagi kui väga ma teda armastan...)

                            Oot, millal too väljategemine akkas? olen huvitatud.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Allo

                              Komplimendid Arenalile, muud ei oska küll öelda. Kui natuke mängu kommenteerida, siis Inter mägnis ikka ülitujutult eesotsas Vieriga.
                              Aga mis Arsenali puutub, siis kogu selle positiivsuse juures jäi silma suhteliselt õnnetu Lehmann, kes küll pillas palli, ei saanud palli kätte või ei ulatunud pallini. Eriti hea oli üks olukord kus ta kornerist tulnud palli maha pillas ja siis kohtuniku sõimama hakkas. Pärast näitas korduses, et keegi ei puutunudki teda.
                              Aga kokkuvõttes ikkagi super tulemus ja super elamus. Küll Loko ka ahju pannakse.

                              Parimatega
                              Eestlane Finsbury Parkis

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Tulemus ei peegelda päris täpselt mängu pilti! Tegelikult Arsenalilt muidugi väga hea, taktikaliselt küps mäng. Inter, nagu tavaks, üritas mitmel korral provotseerida, ent fritz oli väljakul tasemel. Lõpus tegi mängu ära Materazzi, kes otsustas taas lambist pikali kukkuda (nagu eelmine aasta Newcastle\'i vastu mitmel korral), aga ei läinud trikk läbi. Kurat, suur mees, aga püsti seisab kehvemini kui Emile Heskey. Henry\'lt muidugi superesitus, teistest ei oskagi kedagi esile tõsta, peale Kanu, kellest oleks mu vanaema kah eile parem olnud. Kaitses oli kobamomente, peamiselt tänu Martinsi kiirusele, kuid mitte midagi erilist. Vieri ei viitsinud üldse tööd teha, eks oli selles ka asi. Parlouri keskväljamäng avaldas muljet, ei mingit trikke või nippe, aga palju võitluslikkust ja agressiivsust.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X