320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    ma olen Su vanaemast vaimustatud, sest minumeelest oli kanu eile lausa võrratu

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Seisis paigal, õhuvõitlusest polnud huvitet, mingi kaks korda viitsis vist lausa keskväljal võitlusse sekkuda...
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        ma ei tea, kas me vaatasime erinevat mängu või kas punavalged prillid segasid mu objektiivset nägemist sedavõrd - aga minumeelest oli kanu väga efektiivne. keskväljalt palli ülestoomine oli oluline panus aga kõige olulisem vast palli hoidmine rünnakul ja mis pani eriti imestama - tackling - kanu keskväljal võitluses palli järel ja seda mitte kord või kaks.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          Henry on ikka äss, midagi pole teha. Esimesel poolajal oli tüüp nagu tõeline \"staar\" (halvas mõttes) - läks vastaseid palliga üle mängima veidi üleolevalt ja lahkus duellidest kaotajana... kuni väravani Kes teab, võib-olla ei olnud tal lihtsalt kõige parem enesetunne ja välja vahetati ta ju ka kerge reielihase venituse pärast. Hea ründaja tunnus - lööb mitte kõige paremal päeval ka enda värava ära. Teine poolaeg oli mehe poolt hoopis teine mäng - vana hea Henry - jipikajee.
          Go Gunners!!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            On siin ka teisi huvitatuid, aega mõtlemiseks on esmaspäevani!

            Minu mõtted liiguvad igaljuhul sellise võimaluse peal!! Kahtlustan, et seekord peab minema....

            1. detsembril peab Estonian Air oma 12. sünnipäeva. Rõõmsa sündmuse puhul pakume vaid sel päeval kõigisse Estonian Airi kaheteistkümnesse sihtkohta pileteid sünnipäevahinnaga.Ühe suuna hind vaid 600 krooni, edasi-tagasi 1200 krooni! Hinnale lisanduvad lennujaamamaksud. Hind kehtib sõiduks jaanuaris-veebruaris. London on reisusiht!

            Kodu põnevuslahinguid suurtega just ei ole, samas on ka üks derby. Chelsea mäng oleks ka lahendus, aga kui minna siis ikka juba vanale heale Highburyle ma arvan

            February F A
            Sun 1 H MAN CITY SKY 16.05
            Tue 10 H SOUTHAMPTON 19.45
            Sat 21 A CHELSEA 15.00
            Sat 28 H CHARLTON ATH. 15.00

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Originally posted by Martin


              Isegi Leeds on Arsenalile tugevam vastane kui mingi Itaalia kolkaklubi :P

              Irw ... õieti ütlesid
              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Originally posted by Glazza

                On siin ka teisi huvitatuid, aega mõtlemiseks on esmaspäevani!

                February F A
                Sun 1 H MAN CITY SKY 16.05
                Tue 10 H SOUTHAMPTON 19.45
                Sat 21 A CHELSEA 15.00
                Sat 28 H CHARLTON ATH. 15.00
                Nii. 3 inimest on nüüdseks tõsist soovi avaldanud. Mina, Chazlor ja üks Tartu poeg.
                Ilmselt oleks minek Teisipäevasele 10. veebruari mängule, aga see pole veel sugugi kindel. Aega pole enam palju... esmaspäeval läheb piletite ostmiseks. Nii et 2000 eest Londonisse mängule

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  enne lennupiletite ostmist tuleks siiski ka mängupiletite kohta aru pärida, et kas teil on üldse shanssi pileteid saada. aga jah teisipäevane mäng on ilmselt ainus kuhu õnnestuks saada pileteid.. aga ma ei oleks selles kindel sest highbury on vist igaks mänguks välja müüdud.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Thierry Henry on valitud kolme parima mängija hulka, kellest siis omakorda valitakse FIFA\'s World Player of the Year. Auhinnale kandideerivad veel tiitli 3 korda võitnud Ronaldo ja 2 korda maailma parimaks tunnistatud Zinedine Zidane. Auhinna võitja saab teatavaks 15ndal detsembril ning see on 142 riigi rahvusmeeskondade treenerite valik.

                    Teile ei ole vist tarvis öelda, kes peaks selle auhinna võitma

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      Originally posted by SleepWalking
                      Teile ei ole vist tarvis öelda, kes peaks selle auhinna võitma
                      Ronaldo!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        vist ikka siis on vaja öelda ...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          Rääkige Londonisse mineku plaanist lähemalt, palun. Kus ööbimine ja kas on mingi konkreetne plaan piletite saamiseks?
                          Vastuse eest ette tänades,
                          asjast huvitatu,
                          Ott
                          Go Gunners!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Allo

                            Nüüd siis uurisin natuke lennuaegu ja ühendusi lennujaamade ja staadionide vahel. Kuna Londonisse jõutakse 17:15, siis arvestades Gatwicki üldise aeglusega võib arvestada, et Victoriasse ei jõua enne seitset. 45 minutiga jõuab sealt Highburyle küll.
                            See on ka ainuke mäng, mida saaks vaatama minna ühe öö Londonis ööbides. Sest tagasi lendab lennuk 18:00, mis tähendab et 15:00 algavalt mängult ei jõuaks sinna ka \"lennates\" mitte :P

                            Ühesõnaga mõte selles, et kõige odavam ja parem variant (reaalsem ka piletite kohapealt) on just Arsenal vs. Southampton 10.02.2004. Mis algab 19:45.
                            Odavuse koha pealt veel niipalju, et lennujaama maksud 665, pilet minimaalselt 625, ühistransport Gatwickist Highburyle: Gatwick-Victoria edasi tagasi - 525 krooni, Victoria - Kings Cross (või mõni muu ühendav jaam) - Highbury 250 krooni edasi tagasi + söök/jook/ööbimine = 3315 + ... ehk kokku siuke mõnus 4-5k reis
                            Aga ikkagi seda väärt

                            Jaanuaris/ veebruaris oleks Londonis üldse veel mõeldavad siuksed mängud

                            Fulham vs Aston Villa 11.02 19:45
                            Charlton vs Tottenham 11.02 19:45

                            Sunderlandi oleks võimalik Londonis vaadata 17. jaanuaril vs Milwall, see mäng hakkab 15:00. Mis tähendaks kahe öö Londonis veetmist.


                            Muuseas olen igati nõus, et just Henry peab selle aasta parimaks jalgpalluriks saama. Ainus oht oli Arsenali kesine esinemine CLis, kuid viimane Interi mäng peaks siin juba midagi näitama. Huvitav kas valik on juba tehtud või alles tehakse pärast alagrupi mängude lõpu, mis on ju täpselt enne avalikustamist.

                            Parimatega
                            Eestlane Finsbury Parkis

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Originally posted by Chazlor
                              Huvitav kas valik on juba tehtud või alles tehakse pärast alagrupi mängude lõpu, mis on ju täpselt enne avalikustamist.
                              valik on juba tehtud ja fifal teada - avaldavad selle aga 15ndal. samas - thierry väärib seda kogu aasta eest, mitte vaid viimaste mängude põhjal. loodetavasti said need 142 riigi treenerid ka sellest aru.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Minu arusaamise kohaselt ööbimist ei toimuks. Lendaks sinna ja õhtusega lennukiga tagasi.
                                Lennuplaani vaatsid? Vaata - reisi.net

                                Vist peate ikka ööbima ka :-) Selleks aga sobivad hostelid imeheasti.
                                Näiteks - Piccadilly Backpackers Hotel vöi International Students House

                                ...mitte, et ma koos Teiega reisima hakkaksin

                                Kommentaar

                                Working...
                                X