320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Kas kellelegi tundus veel, et Jenkinson ei tõttanud absoluutselt paremalt äärelt üles nagu tavapäraselt?
    Mängides oma positsioonil Gareth Bale vastu on kogemusteta mängijal äärel üles liikumine enesetapp!

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Kas kellelegi tundus veel, et Jenkinson ei tõttanud absoluutselt paremalt äärelt üles nagu tavapäraselt?

      sest ta vastas oli bale. pole mõtet kiirrongile edumaad anda. mitte, et sellel oleks olulist vahet olnud. ikka sai kotid sappa.

      edit: keegi jõudis ette.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        Ma mõtlesingi, et kui juba 2-1 seis oli siis võinuks ikka ette ka minna. Ta tsenderdused pole sugugi halvad olnud siiamaani.

        Kommentaar


          Algselt postitas coco Vaata postitust
          Ja kui päris aus siis Chesney kummagi värava puhul just ennast kuulsusesega ei kata. Samuti ei tee seda kohtunikebrigaad, Vdv võttis palli ilmselgelt käega maha, siin ei ole küsimustki, glenn hoddle võib märatuppe suunduda. Seejärel tormas kollane all fännide sekka tähistama, kohunikel oli kaks võimalust hollandlane minema saata ja mõlemal korral pigistasid silma kinni. Sagna muidugi magas vdv jooksu korralikult maha ja Sack oli jäetud kahe mehe vastu.
          Lõpetage ära nüüd, ausalt. Esiteks ei olnud mingit kuradi kätt vaid õlg. Isegi kogu teie kaitseliini peale oli Per ainukene, kes käele apelleeris, oleks käsi olnud, oleks viis goonerit kohtunikul ühe ja viis teise jala küljes rippunud pisarad silmis.
          Teiseks, kui RVP sai Barca vastu pärast vilet palli puutumise eest teise kollase, siis nutsid kõik Scumi fännid verepisaraid ja nüüd ootavad, et VDV oleks umbes sama "räige" vea eest antud teine kollane. Tule taevas appi !

          Puurivaht oli teil siiski MoM, Per oli ka üsna kindel. Kui suvel tekitas Gervinhoga lepingu sõlmimine kadedust, siis tänase mängu puhul... you can keep him.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Poolakas tahtis ühes olukorras kättpidi kallale minna Mertesackerile sest kohmakamat ja aeglasemat meest annab tervest euroopast otsida!
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Liikuv pilt käest ka juurde

                Kommentaar


                  Algselt postitas jukss Vaata postitust
                  Sõltub täiesti pildistamise nurgast, kui VDV võttis palli õlaga maha ja see tema õlast eemale põrkus ja fotograaf õige nurga alt klõpsu tegi, võiks ilmselt näha isegi seda, kuidas pall VDV pöidla peal seisab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Isegi kogu teie kaitseliini peale oli Per ainukene, kes käele apelleeris, oleks käsi olnud, oleks viis goonerit kohtunikul ühe ja viis teise jala küljes rippunud pisarad silmis.
                    Skysportsi kommentaatorid leidsid just vastupidi, et Arsenali üks probleeme on see, et ei joosta karjaga kohtunike poole ja ei hakata seal vinguma. Sihuke ühtne kohtuniku töötlemine võib vilja kanda, nt nagu barca ja muude satside puhul toimib üsna hästi.
                    Mitte, et ma seda asja kuidagi heaks kiidaks.

                    Pole mõtet selle käe üle rohkem vinguda, seda olukorda poleks tohtinud lasta üldse tekkidagi. Saime pähe ikkagi sellepärast, et olime sitad. Kaitse lekkis nagunii liiga palju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jukss Vaata postitust
                      pilt
                      See nurk näitab nagu mees oleks terve biitsepsiga palli maha võtnud, posu kordusi teiselt poolt näitasid,et õlast kaugemale asi pmst ei läinud. I give you that, et see on küsitav olukord, aga mitte sellise kindlusega nagu siin osad sõbrad väidavad.
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Sõltub täiesti pildistamise nurgast, kui VDV võttis palli õlaga maha ja see tema õlast eemale põrkus ja fotograaf õige nurga alt klõpsu tegi, võiks ilmselt näha isegi seda, kuidas pall VDV pöidla peal seisab.
                        Õige, panid just sellise nurga alt pildi. Proovi uuesti arsehole

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Lõpetage ära nüüd, ausalt. Esiteks ei olnud mingit kuradi kätt vaid õlg. Isegi kogu teie kaitseliini peale oli Per ainukene, kes käele apelleeris, oleks käsi olnud, oleks viis goonerit kohtunikul ühe ja viis teise jala küljes rippunud pisarad silmis.
                          Teiseks, kui RVP sai Barca vastu pärast vilet palli puutumise eest teise kollase, siis nutsid kõik Scumi fännid verepisaraid ja nüüd ootavad, et VDV oleks umbes sama "räige" vea eest antud teine kollane. Tule taevas appi !
                          Ok, käe juttu ei viitsi ajada, see on teada et isegi kui pildimaterjaliga saab ära tõestada selle, siis ühed jäävad ikka väitma et ei olnud ja teised et oli. Aga see teise kollase jutt on küll ikka väga naljakas. Suluseisu vilistamise ja Robini pallipuute vaheline aeg oli mingine sekund, ehk see oli inertsist tingitud tegu mida tuleb ette väga tihti ja pea kunagi kohtunikud selle eest kaarti ei anna. Eriti veel teist kollast. VdV aga täiesti teadlikult ju siirdus publikusse tähistama kuigi see on reeglitega keelatud. Ma arvan, et Rileyl olid lihtsalt munad koju jäänud ja kaardistamata jäi ta sellepärast, et tegu oleks olnud teise kollasega.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Ma arvan, et Rileyl olid lihtsalt munad koju jäänud ja kaardistamata jäi ta sellepärast, et tegu oleks olnud teise kollasega.
                            Mike Dean.
                            Aga no loomulikult oli käsi. Mis kaitselise asetuse sittust siiski kuidagi ei vabanda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Ok, käe juttu ei viitsi ajada, see on teada et isegi kui pildimaterjaliga saab ära tõestada selle, siis ühed jäävad ikka väitma et ei olnud ja teised et oli. Aga see teise kollase jutt on küll ikka väga naljakas. Suluseisu vilistamise ja Robini pallipuute vaheline aeg oli mingine sekund, ehk see oli inertsist tingitud tegu mida tuleb ette väga tihti ja pea kunagi kohtunikud selle eest kaarti ei anna. Eriti veel teist kollast. VdV aga täiesti teadlikult ju siirdus publikusse tähistama kuigi see on reeglitega keelatud. Ma arvan, et Rileyl olid lihtsalt munad koju jäänud ja kaardistamata jäi ta sellepärast, et tegu oleks olnud teise kollasega.
                              Vabandust, aga mina ei mäleta, millal oleks fännide juurde jooksmine kollasega karistatud. Särgi seljast võtmise eest jagatakse kollaseid ohtralt, seda küll, aga publikusse jooksmise eest...
                              Ja mis ta ikka väga naljakas on, reeglite järgi oli RVP punane ju õigustatud. Ma ei ütle, et see mulle meeldis, või see oleks õiglane olnud, aga publikusse jooksmise eest teine kollane olnuks umbes sama absurdne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Tule taevas appi !
                                Vaata see kaunis paik kuhu ma palusin Hoddleil suunduda?! Olen kindel et sulle on seal ka ruumi ja viitsid ole kutt ja võta see teine kloun ka kaasa kes siin enne midagi põrkas.

                                Mul pole mingit huvi siin spursi fännidega vdv olukorra üle üritada konsensuseni jõuda. Olukord on täpselt nagu Sky stuudios täna, Hoddle ikka raius kuidas võttis õlaga maha ja kuidas ikka Bale jõudis vdv ära tõmmata just ÕIGEL hetkel. Kontrastina hoddle bsile oli neutraalne stuudiokommentaator ikka 100% seda meelt et käega võttis ja oleks võinud emma-kumma eest platsilt minema saata. Raiuge oma bs edasi, ega kedagi väga ei huvitagi, ma olen kindel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X