320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bale ja co jooksid VdV kohe ära ka sikutama ja kui nüüd väga tähte norida siis ta üldse väljaku piiridest ei lahkunudki. Kaarte oleks pidanud tulema mõlemale poole aga ei tulnud. Te nutate siis taga ainult neid mida spursi omad ei saanud. Seda ei mäleta keegi et teile oleks ka pidanud mitu kaarti jagatama. Pindu teise käes näed aga palki enda silmis ei näe või kuidas see vanasõna oli.

    Kommentaar


      Vinguge jah.. 2 palli võtsite ikka välja. See on fakt ning noh.. muu ei omagi tähtsust.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Vabandust, aga mina ei mäleta, millal oleks fännide juurde jooksmine kollasega karistatud. Särgi seljast võtmise eest jagatakse kollaseid ohtralt, seda küll, aga publikusse jooksmise eest...
        Ja mis ta ikka väga naljakas on, reeglite järgi oli RVP punane ju õigustatud. Ma ei ütle, et see mulle meeldis, või see oleks õiglane olnud, aga publikusse jooksmise eest teine kollane olnuks umbes sama absurdne.
        Ilmselgelt vaatad liiga vähe jalgpalli siis.

        EDIT: Ning ma ei vingu, et ta ei saanud. Lihtsalt ütlesin, et mõni munadega kohtunik oleks võinud anda küll.

        SW: Tänud! Dean jah, kaks kõhna kiilanevat Mike'i sassi puterdasin.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
          Ilmselgelt vaatad liiga vähe jalgpalli siis.

          EDIT: Ning ma ei vingu, et ta ei saanud. Lihtsalt ütlesin, et mõni munadega kohtunik oleks võinud anda küll.

          SW: Tänud! Dean jah, suurest nõrdimusest kaks kõhna kiilanevat Mike'i sassi puterdasin.
          Jah, ilmselgelt on ka muud teha, ei jõua iga päev tõesti mitut mängu vaadata.
          Aga Sa võiksid mind siis valgustada, kellele ja mis mängus anti sellises olukorras teine kollane kaart viimati ka ?
          Coco - kui ma ütlen, et "tule taevas appi" siis ei ole jutt kuhugile minekust. Lihtsalt teadmiseks. Ja kui ise ütled, et võib nii ja naa võtta, miks vaidled siis üldse ?

          Kommentaar


            Tsiteerides klassikuid...

            Kommentaar


              Vahel on abiks reegleid ka lugeda, enne kui saag vinguma tõmmata.

              http://www.fifa.com/mm/document/affe...g_en_55753.pdf, lk 115

              A player must be cautioned if:

              • in the opinion of the referee, he makes gestures which are provocative, derisory or inflammatory
              he climbs on to a perimeter fence to celebrate a goal being scored
              • he removes his shirt or covers his head with his shirt.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Sagna kolm kuud väljas. Taaskord fantastiline komplekteeritus ja koosseisu sügavus tasuvad ennast ära - Jenkinson nüüdsest ainuke mängukõlbulik paberitega paremkaitsja klubis. Ega nüüd ongi ainult RvP vigastus puudu täismängu võiduks!
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Juhhei!
                  esimene post.

                  Ramsey ajas närvi, Walcott oli tühi koht. Samas mitte kedagi pole asemele panna - fuck it.
                  Sagna sai vigastada - Super! Tüüpiline Arsenal.
                  Kõik teised peale Coqi, Gibbsi ja RvP(kel polnud jälle midagi teha kui ise looma hakata) ,kes mängisid võiks öelda hästi, olid keskpäraselt(ja alla selle), oleks saanud paremini. Samas ka mitte palju paremini, Arsenal näitas siiski enam-vähem rahuldavat mängu ja antud olukorras perfektsust oodata ei saagi. Mäng oli võidetav ja spurs nüüd midagi erilist õnneks ei olnud(samas natuke igatsen Gomest).
                  Viimastel minutitel kadus vist isu võidelda. Ja väravaid ei oska Arsenal tähistada. Ja siit ka tõdemus, et meeskonnal puudub hing või vaim või mingi mõtteline boner. Ei kanta meeskonna vappi auga. Aga väga raske ongi kanda, kui selline run(ka tänane mäng) seljataga. Kogu see saaga alates Carlingust on viga teinud just meeskonna hingele. Aga ehk saab üle. Ja ma arvan, et Arsene vallandamine on viimane asi, mis asjad praegu joonde viiks.

                  Nagu öeldud, siis spurs muljet ei avaldanud ja nad oleksid vabalt võinud kaotada. Adebayor oli hea, aga noh see, et see mees seal mängib on ikka väga irooniline ja minupärast mängigu edasi. http://www.youtube.com/watch?v=a46NpLiOGdc&noredirect=1
                  Vaatan, et siin foorumis ka paras paar kibestunud fänne, õnneks tundub, et käivad nemad meil, mitte meie neil end maha tegemas.

                  Lugesin siin natuke furoori RvP ümber ja minu arvamus sellest on järgmine. Ma arvan, et hetkel pole mõtet muretseda, sest kui ta läheb, siis ta läheb ja midagi ei saa talle ette heita, pigem saaks siis rõõmu tunda. Ta ei ole nagu cunt Nasri, kes arenes välja Arsenalis(ilmselt isegi mitte oma tippu), oli siis pool hooaega tasemel ja jooksis raha peale minema. RvP arenes Arsenalis välja, mängis siin aastaid veel, ja nüüd kui ta on oma parimates aastates, siis ei saa me talle ette heita, et ta tiitleid tahab. Tal on piisavalt talenti, et neid saada ning kui meeskond seda ei võimalda, siis on arusaadav kui ta läheb. Ja mina elan talle kaasa, kui ta kuskil mujal tiitli eest võitleb(jätame äärmuslikud spekulatsioonid välja). Midagi pole teha, kui Arsenal end kokku ei suuda võtta ja CLi ei saa. Ma arvan, et jaanuari transfer window on selles küsimuses määrav. Minu silmis perfektne stsenaarium oleks järgmine - Dortmund ei saa playoffi, põrub liigas ja Göetzele tehakse pakkumine, mida ei saa tagasi lükata(Hazardist ka muidugi ära ei ütleks). Ja siis tuleb leida kaitsesse mingisugune hübriid, kes vigastusi asendab(keda reaalsues pole olemas) .

                  Kommentaar


                    Tüüpiline Arsenal...

                    Walcott ja Ramsey suckisid, aga samas pole kedagi asemele panna ka. Nüüd RBga sama lugu vast. Suurem enamus teamist keskpärased(kui sedagi), vähemalt Coq säras ja Gibbsil ja RvPl polnud viga.

                    Spurs midagi erilist ei olnud, Arsenalil oli võimalust küll. Ja spursi fännidele ei soovita siia siunama tulla, tuletaks teile ühte videot meelde: http://www.youtube.com/watch?v=a46NpLiOGdc . Iroonilisemalt ja madalamalt ei saagi käituda.

                    Rvp furoor on mõttetu - sest kui Arsenal nüüd aasta otsa suckib, siis mees läheb ja hea, et läheb. Kui suudetakse jaanuaris paar ostu teha, siis võiks ikka CLi saada ja kriistist välja tulla. Alates Carlingust on väga palju Arsenali meeskonnavaim viga saanud - see väljendub väheses võitlusvaimus mängu lõpus ja ka näiteks tähistamises(ei ole seda hingebonerit kui värav lüüakse).

                    Kommentaar


                      The Arsenal fans chanted that they wished their former striker(Adebayor) had been killed in the armed ambush of the Togo team bus in January of last year, leaving Redknapp to describe the abuse as "disgusting". Guardian

                      Näitasite oma taset.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Eks ilmselt tasub tõesti viie mängu järel kirves kaevu visata. Mis saaks meeskonna moraalile paremini mõjuda, tõepoolest.
                        Hoopis seitsme mängu järel (?):

                        "To say we will win the league is not realistic," Wenger said. "We are 12 points behind Manchester United and City. That's not realistic to say we will win the league. We have to set ourselves realistic targets."

                        (Retooriline küsimus.)

                        Kommentaar


                          Retooriline-shmetooriline.

                          Ma ikka nagu ei saa aru, mis siis variandid on? Usk ei ole ju kadunud aga matemaatiliselt muutub varsti keeruliseks. Tiitel, top4 - mis seal sisulist vahet eesmärgistamise mõttes täna on? Mõlemas on liigaseisu vaadates ambitsiooni. Vaja on ju, et iga võidu järel ei läheks jälle rong rajalt maha. Vaja on saada enesekindlust, vaja on saada punkte. Stabiilselt. Mis see hooaja lõpuks toob, see selgub siis. Ma ei näe mingit paradigma muutust siin.

                          Kommentaar


                            Taset???
                            Ja no kõige idiootsem on ikkagi see, et spursi ja chelsea fännid siin hüppavad. Kahjurõõm... Mis kuradi kahjurõõm? Kas mõni Arsenali fänn käib teil foorumis ilkumas?Nagu Inglismaal juba, mingid 3. põlve töölisklasssi 'haritlased' koos siin. Mark my words - Spurs võib näidata üle pika aja head jalkat, kuid ma kahtlen isegi nende selle hooaja jätkusuutlikusest, rääkimata long runist. Ja te ise ka teate seda ja ikka käitute nagu alaväärsuskompleksidega posikesed 7. klassis.
                            Ja muide üks asi on mängijast vihaga laulda, kui ta on su teamist lahkunud. Ja teine asi on mängijat vihata, laulda temast rassistlikus võtmes ja siis omale teami tunnistada. Ja siis tulla veel ilkuma ka. Madal ja irooniline.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Retooriline-shmetooriline.

                              Ma ikka nagu ei saa aru, mis siis variandid on? Usk ei ole ju kadunud aga matemaatiliselt muutub varsti keeruliseks. Tiitel, top4 - mis seal sisulist vahet eesmärgistamise mõttes täna on? Mõlemas on liigaseisu vaadates ambitsiooni. Vaja on ju, et iga võidu järel ei läheks jälle rong rajalt maha. Vaja on saada enesekindlust, vaja on saada punkte. Stabiilselt. Mis see hooaja lõpuks toob, see selgub siis. Ma ei näe mingit paradigma muutust siin.
                              Seepärast oligi ju retooriline

                              Arsenali järgmisest 10st mängust erinevates sarjades mängitakse 7 Emiratesil. Selle seeria sees peaks küll enesekindluse taastama (ehkki kaks võõrsil mängu Marseille ja Chelsea vastu tunduvad eos natukene kõvemad pähklid olevat).

                              Kommentaar


                                Nasfali "süvaanalüüsi" kõrvale ka midagi positiivset. Joel Campbelli lõi nädalavahetusel oma esimese värava Lorient` eest 2:0 võidumängus Valenciennes`i vastu.

                                Värav alates 1:30-nest: http://www.101greatgoals.com/videodi...ennes-15494185

                                Kommentaar

                                Working...
                                X