320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wenger said that he was afraid to bring on a sub and unbalance the side defensively, as it takes time for players to catch the gameflow.

    Kommentaar


      Mängu oli raske.jõulupeo saatel jälgida aga eks kõige rohkem tegidki tuska need valesöödud, aeglane mäng (eks siin peab vast Moud tänama) ja kiilaka kohtuniku ilmselge saamatus (tõsiselt ka Mike, viska ketsid varna!). Tarvis taaskord võidulainele saada järgmistes mängudes.

      Kommentaar


        Mulle jällegi jäi Giroud paaril korral kaitsefaasis tublisti silma ja hold-up play on tal endiselt tasemel, et täiesti kasutuks tema mängitamist ei pea. Tõsi, selline mittemillestki midagi ründaja ta ei ole. Kuid eilse nüri esituse kivi viskaks loovurite ja Wengeri kapsaaeda, kes tundub, et on mõningaid mehi ülemängitanud. Samas vahetuste mittetegemine näitab, et ega sealt pingilt väga midagi võtta polnudki. Cazorla on sel hooajal olnud üsna kahvatu, Podolski ilmselt veel roostes ja Flamini lõhkumisest polnuks erilist kasu, kuna eesmärk oli siiski palli kiigutada ja teravusi luua. See, et Flamini enab algkoosseisu ei mahu on samas pisut kummastav, sest kui mälu ei peta, siis mõned selle hooaja parimad esitused on tulnud just neis mängudes, kus prantslane keskväljal röögib ja kossi sõidab.

        Kommentaar


          Counti mindgamesid on samal "tasemel" nagu Mourinho omad. Kuskil algkoolis jäi toppama värk.

          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          See korduste superaegluubis kerimine on naeruväärne. Niimoodi võid filmilindilt mida iganes välja imeda. Kohtunikul õnneks sellist luksust pole.
          Samas kohtunik on proffessionaal kes võikski osata selliseid olukordi täiskiirusel õigesti hinnata. Tema töö ja värk.

          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Mourinho üritas kaotust vältida ja parkis bussi jms. Kumb tiim see latti lõigi?
          No aga üritas ju. Miks proovida musta valgeks rääkida? See, et Arsenalil mitte midagi välja ei tulnud selle taktika vastu ei tähenda, et see poleks plaan olnud. Või sa ei ole Mourinho mänguplaanidest aastate jooksul siiani aru saanud kuidas ta meeskondi üles sätib?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Samas kohtunik on proffessionaal kes võikski osata selliseid olukordi täiskiirusel õigesti hinnata. Tema töö ja värk.
            Noh, aga mida te siis mölisete? Midagi kardinaalselt valesti ta ju ei teinud. Ja ma ei taha tegelikult kohtunikust üldse rääkida, sest "õige valik" on pededele. Tegelikuses peaksite te enda auru suunama nii oma, kui ka vastasmängijate liikumiste analüüsimise peale - sellest oleks midagi kasu ja huvitav ja värki.
            olegtoivo märkis ära minu mõtte, et mõned vennad vajavad teil puhkust. Õige oleks vast öelda, et vajasid puhkust, sest uued mängud on teil juba suht-koht puhkus (võrreldes kahe-kolme eelnevaga).
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Mis teema teil selle "liiga palju mänge nädalas" on? Te räägite pidevalt, et mehed on tühjaks pigistatud. Nalja teete v? Tegemist siiski elukutseliste sportlastega.
              Gunner since 97

              Kommentaar


                Ei ole kõik mehed. Giroud ja Özil just. Kui ikka ongi sisuliselt ainult üks ründaja klubis ja teine poolkõva variant sellele kohale (Podolski) on vigastatud pikalt, siis tõmbab tühjaks küll. Üks asi on lihtsalt joosta mööda väljakut ringi, teine asi on teha olukordades see lisapingutus, millest teinekord sõltubki mängu tulemus. Punases olles on keeruline teha seda lisa.
                Teine asi on see, et iga mehe füüsis on individuaalne. Özil ei ole Suarez, kes võib mänge ja mänge järjest joosta nagu segane. Keegi millagil ütles, et Realis vahetati teda päris tihti seal 70. minuti kandis välja. Arsenalis on teda vahetatud üksikud korrad.
                Füüsist võid ju treenida, aga kui osadel on antud looduse poolt võhma rohkem, siis pole midagi teha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas manni Vaata postitust
                  Mis teema teil selle "liiga palju mänge nädalas" on? Te räägite pidevalt, et mehed on tühjaks pigistatud. Nalja teete v? Tegemist siiski elukutseliste sportlastega.
                  Kas elukutseline sportlane ei väsi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Noh, aga mida te siis mölisete? Midagi kardinaalselt valesti ta ju ei teinud. Ja ma ei taha tegelikult kohtunikust üldse rääkida, sest "õige valik" on pededele. Tegelikuses peaksite te enda auru suunama nii oma, kui ka vastasmängijate liikumiste analüüsimise peale - sellest oleks midagi kasu ja huvitav ja värki.
                    olegtoivo märkis ära minu mõtte, et mõned vennad vajavad teil puhkust. Õige oleks vast öelda, et vajasid puhkust, sest uued mängud on teil juba suht-koht puhkus (võrreldes kahe-kolme eelnevaga).
                    No miks keskenduda ainult sellele ühele aspektile kui ma mitu korda spetsiaalselt rõhutasin, et kõikide asjade koosmõjul tuli halb tulemus? Sai analüüsitud nii kohtunikku, Wengerit, mängjaid kui vastaseid aga ikka tahetakse tekitada tunne nagu "aur läheks valesse kohta".
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      No eks ju raske itaalia liiga poistel, kuna neil endal ei toimu seal mitte midagi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                        Kas elukutseline sportlane ei väsi?
                        Kindlasti väsib. Samas kui vaatad kuidas mehed elavad, toituvad ja treenivad siis pigem panem imestama, miks ei peaks suutma kahte mängu nädalas mängima ja seda iga nädal. Ega siis nemad nagu meie (noh, kes mingil määral spordiga siin tegeleb aga arvan, et enamus siin ei tegelegi vist)ei ole, et peale mängu üks seapraad, suits (või e sigar sest see ju ei riku tervist), õlle. Õhtul suana ja siis veel jooma
                        Gunner since 97

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust

                          (ei mõista statistika kustutamise alust, bannime kõik maailma liigade tabeliseisud ära?)
                          Liigutati "offtopic" mujale: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...ke-tuba!/page2

                          Häid jõule!
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            No miks keskenduda ainult sellele ühele aspektile kui ma mitu korda spetsiaalselt rõhutasin, et kõikide asjade koosmõjul tuli halb tulemus? Sai analüüsitud nii kohtunikku, Wengerit, mängjaid kui vastaseid aga ikka tahetakse tekitada tunne nagu "aur läheks valesse kohta".
                            jalgpallis on kõige tähtsam mängijate liikumine, eks? sa võid olla palliga osav, kui aga auke ei tekita, siis pole kuhugi liikuda, sööta jne. kas te panite tähele, kui vähe (efektiivselt) näiteks kasutati Vermaelenit rünnakute alustamisel (ta spurtis auku, kuid ei saanud söötu)? kas Ozil peab tõesti olema see, kes kaitseliinist palli üles toob? kas vihmase ilmaga ei peaks äkki kauglöökidele keskenduma?
                            need on nüüd mõned küsimused. ma arvan, et mingit heat map'i vaadates tekib neid veel ja ma tõesti ei näe ühtegi küsimust, kus sees oleks "kohtunik" - ma leian, et mida vähem kohtuniku tööd mängu edu/ebaeduga siduda, seda parem kõigile. Dean ei teinud midagi shokeerivat ning tegelikult kisub silme eest mustaks, kui kohtuniku ebaedu puhul isegi mainitakse.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              No miks keskenduda ainult sellele ühele aspektile kui ma mitu korda spetsiaalselt rõhutasin, et kõikide asjade koosmõjul tuli halb tulemus? Sai analüüsitud nii kohtunikku, Wengerit, mängjaid kui vastaseid aga ikka tahetakse tekitada tunne nagu "aur läheks valesse kohta".
                              Viik Chelseaga kõlab tõesti nagu halb tulemus....
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                jalgpallis on kõige tähtsam mängijate liikumine, eks? sa võid olla palliga osav, kui aga auke ei tekita, siis pole kuhugi liikuda, sööta jne. kas te panite tähele, kui vähe (efektiivselt) näiteks kasutati Vermaelenit rünnakute alustamisel (ta spurtis auku, kuid ei saanud söötu)? kas Ozil peab tõesti olema see, kes kaitseliinist palli üles toob? kas vihmase ilmaga ei peaks äkki kauglöökidele keskenduma?
                                need on nüüd mõned küsimused. ma arvan, et mingit heat map'i vaadates tekib neid veel ja ma tõesti ei näe ühtegi küsimust, kus sees oleks "kohtunik" - ma leian, et mida vähem kohtuniku tööd mängu edu/ebaeduga siduda, seda parem kõigile. Dean ei teinud midagi shokeerivat ning tegelikult kisub silme eest mustaks, kui kohtuniku ebaedu puhul isegi mainitakse.
                                oot oot, aga keegi ei olegi süüdistanud kohtuniku kaotuses ju, või väidad sa, et kui ka kohtunik sitta keerab, siis seda mainida ei tohi mitte? ka nagu veider suhtumine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X