320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arsenal ei vaja kaitsjaid..
    The One and Only

    Kommentaar


      Järgmine mäng on releka battle Norwichiga! Kas on oodata punktiarve avamist? Nõrgemaid vastaseid igatahes enam ei tule.

      Kommentaar


        Ei ole Arsenali fänn, pole kunagi sellest klubist ega nende fännidest midagi arvanud, aga see eilne tegi kurvaks. City suguse värdsuse käest nii julmalt saada....
        Kes rohkem jälgib Arsenali võiks tausta laiemalt avada. Kroenke on munn, seda olen kuulnud.
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          Ei ole Arsenali fänn, pole kunagi sellest klubist ega nende fännidest midagi arvanud, aga see eilne tegi kurvaks. City suguse värdsuse käest nii julmalt saada....
          Kes rohkem jälgib Arsenali võiks tausta laiemalt avada. Kroenke on munn, seda olen kuulnud.
          kuna Ole on väidetavalt kehka õps ja Arteta jumal, siis tema eksimusi ei tunnistata. ilmselgelt on kõik ostud ja taktika läinud juba aastaid mööda. kahtlustaks, et siin varem muutust ei tule kui uus füürer tuuakse.
          '
          aga norwichiga tuleb vinge mäng, mõlemad said hiljuti citylt 5:0 kusjuures norwich mängis IMO paremini.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            kuna Ole on väidetavalt kehka õps ja Arteta jumal, siis tema eksimusi ei tunnistata.
            1. Mis su probleem on?
            2. Mida kurat Ole ja Manu siia üldse puutub?
            3. Ma ei teaks, et Artetale kuju püstitatud oleks
            4. Never go Full R*tard!

            Kommentaar


              Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
              1. Mis su probleem on?
              2. Mida kurat Ole ja Manu siia üldse puutub?
              3. Ma ei teaks, et Artetale kuju püstitatud oleks
              4. Never go Full R*tard!
              kui punditeid jälgiksid, siis teaksid millest räägin. arteta mingi püha seisuses miskipärast nende arust ja eks see võrdlus olega neil tekkinud ongi. aga nüüd vist vaikselt hakkab asi muutuma.

              aga annan andeks, ma oleks ka psühh kui arsenali fänn praegu oleks.
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                kui punditeid jälgiksid, siis teaksid millest räägin. arteta mingi püha seisuses miskipärast nende arust ja eks see võrdlus olega neil tekkinud ongi. aga nüüd vist vaikselt hakkab asi muutuma.

                aga annan andeks, ma oleks ka psühh kui arsenali fänn praegu oleks.
                Psühhid olete ikka teie ,et tütarlapse meeskonda tõite

                Kommentaar


                  Algselt postitas Haron Vaata postitust
                  Psühhid olete ikka teie ,et tütarlapse meeskonda tõite
                  Kalli kalli
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kalli kalli
                    Ära hakka meelitama, libekeel!

                    Kommentaar


                      "Willian has walked away from £20.5m and terminated his Arsenal contract as his move to Brazilian side Corinthians nears.

                      Willian had two years left on his £240,000-a-week Arsenal contract but instead of staying at the Emirates or asking for a pay-off, he has decided to tear up his contract."


                      Skysports. Kas tõesti tuli mees klubile vastu ning jalutab minema niisama?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Järgmised mängud:

                        Norwich - lahe, tuju üles ja puuri vähemalt 2
                        Burnley - ropp mäng, heal juhul viik 0-0
                        AFC Wimbledon - jälle lahe, oleme tugevad
                        Tottenham Hotspur - feil, sest enam pole Mou meeskond ja Arsenali kaitse ei pea
                        Brighton - ei lähe hästi, äkki viik
                        Crystal Palace - pigem kaotus, aga mine tea
                        Aston Villa - kindel kaotus neile ja Arteta king on tõsiasi

                        Olen negatiivne, sry.

                        Kommentaar


                          Arsenal working to close a deal for Japanese 22-year-old RB (can also play CB) Takehiro Tomiyasu today. Fee likely to be around the £19million mark. He has 23 caps for Japan.

                          The focus will instead be on outgoings, with Hector Bellerin hoping to move back to Spain. Real Betis are the front-runners for the 26 year-old but any move is expected to be a loan rather than a permanent deal.

                          The future of Ainsley Maitland-Niles also needs sorting. Arsenal have told him they want him to stay, amid loan interest from Everton, but he has made it publicly clear that he wants to go

                          Willian ka läinud, et kuidagi väga lahjaks jääb see koosseis sellisel pilgu läbi, et kindlalt releka suunas? Aga eks näis, mis õhtu veel toob.

                          Kommentaar


                            Laka järgmine suvi free agent? kannatab vast ära, aubal ka vist kuhugi minna pole. oleks 31 august natuke pikem ma expectiks küll, et hakkavad välja pressima. kahju.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Sky Sports’ Paul Merson:

                                “My only problem with Arsenal is that they buy players, but they never beat anyone to a player. No one else is after those players.

                                “With the lad from Bologna, the first thing that comes into my head is that he’s a right-back, €23m, so why are Juventus, Inter Milan, AC Milan not buying him? I don’t get that.

                                “Arsenal are desperate for a right-back so hopefully he will be a hit. €23m isn’t going to break the bank for Arsenal and he might be a corker, he might be brilliant.

                                “But at the same time, he’s going to be coming into a struggling defence that is leaking goals left, right and centre. Let’s wait and see.”

                                Jumalast aus jutt.
                                Need asiaadid on üpris aia taha läinud teil ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X