320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Arsenal\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas Martin


    Algselt postitas eston#21


    Algselt postitas Martin

    Ja peale selle pole projekt \"Nädala lõpuks 3000\" eriti kerge!
    ma teadsin, et sel spämmil oli mingi konks..
    Eitan, seda ei kirjutanud mina, vaid SW, kes on minu kolmas ego Martini ja RK kõrval!
    Appi, ma ei saa enam üldse aru, kelle nime all ma olen sisse logitud ning mida ma kuhugi kirjutan?!
    Maa kaa maa kaa! Kusjuures, kas pole huvitav, et me oleme nii üheaegselt sees
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Arsenal\'

      2255+2967+711..

      nädala lõpuks 6000 pigem nimeks siis projektil..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Arsenal\'

        Algselt postitas SleepWalking


        Algselt postitas Martin
        Maa kaa maa kaa! Kusjuures, kas pole huvitav, et me oleme nii üheaegselt sees
        Samas McN postitusterekord on tänaseks ajalugu, kolme profiili summa on ca 5000. Kuna seda oligi tarvis tõestada, palun administraatoritel minu topeltego-kontod \"Martin\" ja \"rohelineKonn\" kustutada :P
        Nõustun! Lisaks nõuan endale uut nime Martini-SleepWalkingu-ja-rohelineKonn-ego.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Arsenal\'

          Arsenali lahendus kaitseprobleemidele - osta kaitsja meeskonnast, kellele on hiljuti Euroopas 2 mängu jooksul taotud 11 väravat (Beveren kaotas viimase mängu Zagrebile 1-6). Tegelikult tahtsin öelda, et Sol lendas ka Hollandisse. Kas mängima saab on muidugi iseasi, kuid tõenäoline on et mängib. Ja nelonen näitab.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Arsenal\'

            sol pidavat väheamalt mängima.. aga ex näeb varsti!
            How does Freddy Kruger wipe his butt?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Arsenal\'

              jee arsenal ruulib

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Arsenal\'

                Algselt postitas karlas


                jee arsenal ruulib
                Kuule väike sõber. Istu paar päeva tasa, ja kõik laabub. Käi koolis, aita ema, tee sporti
                onju, teeme nii

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Arsenal\'

                  Algselt postitas karlas


                  jee arsenal ruulib
                  Mis mõttega sa kirjutad igasse teemasse et nt jee arsenal ruulib või siis jee Manu ruulib?? se on väga Mõtetu parem räägi midagi asjalikku

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Arsenal\'

                    Dear Referee, Are You Mike Riley in disguise???

                    Aga noh, õnneks on kõik viimases voorus enda kätes. Ja siis ilmselt viigist ei piisa, kuna PSV\'l pole suurt pointi Ateenas pingutada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Arsenal\'

                      Algselt postitas 10


                      Algselt postitas SleepWalking


                      Dear Referee, Are You Mike Riley in disguise???
                      suht asja eest siiski sai need teised kollased antud.
                      pigem mõtlesin seda ebaühtlust vilepartiis. van bommel oli ka väärt vähemalt ühte kaarti ning vieira esimene oli natuke liiga kergelt antud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Arsenal\'

                        van piersiga on nüüd siis vist tuksis mõneks ajaks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Arsenal\'

                          kohtunik tundus veits naljakas.. ma loodan, et ainult mulle ei tundunud nii - vile oli arsenali kahjuks ja need kaardid van bommel oli tõesti vähemalt yhe kaarti väärt, kutt täiega lõhkus seal. muud vennad nagu eriti vigu ei teinduki PSV poolelt! mulle endale tundus, et see kutt kellele vieira sisse sõitis, veits pingutas yle! ma ei tea tundus, et nagu ta olex palli mänginud.
                          iagatahes hea, et mäng niigi lõppes:P 11-nst 9
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Arsenal\'

                            Mängu ma ei näinud, nägin ainult highlights\'e ja nii Laureni kui Vieira teised kollased olid 100% õiglased. Siin ei ole midagi vaielda.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Arsenal\'

                              Kuulujutud, et jaanuaris uus väravavaht ostetakse - on viimasel ajal tihenenud. Iseenesest on ju hoolimata vigastustest 2 täiesti arvestatavat varianti olemas - Almunia ja Taylor, kuid paistab, et õiget võimalust ei saa kumbki. Spekuleeritakse (nagu vist ka kunagi varem brassi) Marcose nimega. Kuna Jens on hetkel accident waiting to happen, mida eile oli väga ilmekalt näha nurgalöökide puhul - siis ei tasu nende juttude üle väga ka imestada. Ahjaa, viimasest clean-sheet\'ist on möödas 11 mängu.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Arsenal\'

                                Wengeri ja väravavahtide suhtest ei ole ma siiani aru saanud. Noori ei usalda, sisse toob aga üle kolmekümneseid kes varsti jälle usalduse kaotavad.

                                Eilse mängu kohta pole suurt midagi lisada, kõik on juba mainitud.

                                Ah jaa, 100 lehekülge sai täis
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X