320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Xhaka vajutas kaunilt! Ei pidanud pettuma. Tervitused brünole, jube halb pallur.

    Kommentaar


      Ei tea kas Mõnu on jälle jooma hakanud?
      Täna igatahes teise Arsenali värava puhul korrutas korduvalt, et värava lõi Martinelli.
      Lisaks ütles, et Xhaka on suvel lahkumas. Huvitav kuhu? 9 kuud tagasi alles pikendas lepingut aastani 2024.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Jah, Mõnul on muidu päris okei vibe alati aga teiseks mänguks oli kett natuke maas. West Hami nimed läksid ka sassi paari korda. Xhaka lahkumisjutt pani ennast ka imestama - vbla ma olen lihtsalt nii osavalt vältinud kollesemat klubiga seonduvat ja Hr. Mõnu on näinudd uudisnupukesi mida mina mitte aga pigem praegu kuu mängija tiitli valguses ja kerge renessansi hõngu pealt on just pikemaks jäämise jutt olnud.

        Igatahes poisid, 4 mängu minna ja kõik on oma kätes! Katsume nüüd ise rooli sirge hoida, laseme tiitlile võitleval Liverpoolil oma teha järgmine nv ja lets see how it goes.

        Leedsil on ka nina verine ja ohutuled peal. Ärme palun komista!!!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ka mind häiris kommentaatori töö eile. Härra kommentaator mainis nurgalöögi ajal kuidas Arsenal on standardite kaitsmisel nõrk. Arsenal on ainukene tiim, kes 0 väravat nurgalöökidest see hoaeg lasknud, 156 nurgalööki vastastel olnud. Jah, mõni üksik on tulnud karistuslöögi standarditest, aga siiski huvitav asi mida öelda.

          Xhaka andis eile intervjuu kus ütles et on valmis kapteni paela jälle vastu võtma, kommentaator väidab et ta on suvel lahkumas. Ning lisaks kõik need sassi aetud mängijad mõlema meeskonna poolelt. Aga ma mõistan, et ei ole kerge olla ekspert iga tiimi koha pealt ning nagu eelnevalt öeldi, siis kaks mängu järjest pole ilmselt lihtne kommenteerida.

          Kommentaar


            Heh sada aastat pole käinud ja nii vaikseks kõik jäänud

            Kommentaar


              ootusärevus
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Mida te teete??

                Kommentaar


                  Korralik lagunemine. Potentsiaali tiimil kahe-kolme hooaja pärast maa ja ilm, aga praegune Spursi mäng näitab kätte, mida kogemus suurtes matšides tähendab
                  .Holdingult muidgui klassikaline ogre performance.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas malagar Vaata postitust
                    Heh sada aastat pole käinud ja nii vaikseks kõik jäänud
                    Ära enne kahte järgmist mängu palun postita
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Arsenal vist ei soovi ikka Meistrite liigas mängida.

                      Kommentaar


                        Mustvalged mängivad lustivalt ja teisele tuleb see palliveeretus väga raskelt. Mõnede mängijate individuaalne tase on kurvavõitu.

                        Kommentaar


                          Sellise mänguga pole Meistrite Liigas midagi peale hakata ka.

                          Kommentaar


                            Teine poolaeg totaalselt kuulunud Njuukale.

                            Kommentaar


                              Ega ei teagi, kas Bayernilt viiekas saada oleks kurvem olnud kui Rennesilt näiteks kolm. See selleks, järgmine aasta igatahes nõnda kandikul ei pakuta. Ma mingeid pudrumägesid küll tuleviku osas ei näe.
                              "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                              Kommentaar


                                Newcastle, Southampton, Brighton, Cristal Palace.
                                Millest me räägime? Kui sa selliseid punte ei võida, siis CLis ei olegi midagi teha.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X