320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Parem sita mänguga kolm punkti kui ilusa mänguga null. Oleks mängukäik vastupidine olnud, poleks ülalpool kommenteerinud härrased Wigani kohta ühtki paha sõna öelnud.

    Ning öelge Lehmanno kohta mis tahate, ta on sellegipoolest tippklassi väravavaht. Aga ei saa ju hampelmannile au anda kuigi ainult eilse mängu põhjal oli selleks mitu korda põhjust.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      kvaliteetset analüüsi on alati meeldiv lugeda.
      mis siin valesti oli?
      MU FCUK

      Kommentaar


        Kirklandi venitamine oli täiesti tavaline, kümned väravavahid on seda eduseisus olles teinud ja teevad edaspidigi, sh Lehmann ise. Samas hakata palli demonstratiivselt vastu reklaamide tagakülge loopima ja värava taga publikule vehkima, no ma ei tea, lollimat kaarti annab ise võtta endale. Eriti veel, kui see sul viies on. Seda, et ta mängulises mõttes üks maailma parimaid vahte on, pole minu meelest siin keegi vaidlustanud, lihtsalt need muud lollused hakkavad ära tüütama.

        Jewell leiab aga samal ajal, et Dowd on neile potentsiaalselt 50 milli sees
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Samas hakata palli demonstratiivselt vastu reklaamide tagakülge loopima ja värava taga publikule vehkima, no ma ei tea, lollimat kaarti annab ise võtta endale. Eriti veel, kui see sul viies on.
          Loll. Jah, nii võib ju öelda, eriti kui viies. Aga kui me vaatame järgnevaid mänge, siis mis võistlussarjas Arsenal need peab? FA ja Carling Cupis, kus nii või teisiti on Almunia postide vahel. Vana rebane, mitte loll jõmpsikas.
          Supplies!

          Kommentaar



            The Reward is Cheese.

            Kommentaar


              Algselt postitas ZhiT Vaata postitust

              Puhas penalti. Niimoodi ikka kuklasse rünnata! Nagu ka hr. Henry kunagi ütles pärast Barcelona mängu "mina ei ole diver". Või oli see MM-ilt kui ta poolsurnuks löödi (Portugal? Ei mäleta üldse enam asju)...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                See oli sama palju penalti kui ´boro värav nädalapäevad tagasi. Viga väljaspool trahvikasti. Lihtsalt Henry kukkus väga mannetult.

                Aga saan aru, kui oma mansa on Readingust 10 punga maas, siis peab ju kusagilt kommenteerimisega lohutust otsima.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Algselt postitas avfc Vaata postitust
                  vaidleks vastu, Lehmannil pidevalt selliseid imenippe varukast võtta, ennegi hiilanud nendega
                  muidugi on tal neid nippe varnas aga antu djuhul oli puhtalt tegemist saksa huumoriga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kirklandi venitamine oli täiesti tavaline, kümned väravavahid on seda eduseisus olles teinud ja teevad edaspidigi, sh Lehmann ise. Samas hakata palli demonstratiivselt vastu reklaamide tagakülge loopima ja värava taga publikule vehkima, no ma ei tea, lollimat kaarti annab ise võtta endale. Eriti veel, kui see sul viies on. Seda, et ta mängulises mõttes üks maailma parimaid vahte on, pole minu meelest siin keegi vaidlustanud, lihtsalt need muud lollused hakkavad ära tüütama.

                    Jewell leiab aga samal ajal, et Dowd on neile potentsiaalselt 50 milli sees
                    ajastus on hea - vahele jääb carling cup kus ta niikuinii ei mängiks. Seega on isegi tegu niiöelda taktikalise kollasega

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Puhas penalti. Niimoodi ikka kuklasse rünnata! Nagu ka hr. Henry kunagi ütles pärast Barcelona mängu "mina ei ole diver". Või oli see MM-ilt kui ta poolsurnuks löödi (Portugal? Ei mäleta üldse enam asju)...
                      Enamik mängijaid ikka divivad aegajalt - mõni veidie rohkem mõni veidie vähem lihtsalt. Tegemist ülgise tendentsiga mängus praegu, mille vastu aitaksid ehk videokordused ja kasvõi mängujärgsed karistused. Paar karmi ristilöömist ära teha ja jääks ehk rahvas rohkem püsti.
                      Heskey filmis eile pätris ilusti Flamini vastu - oih see väike prantsuse poiss puudutas mind - kohe kukkun pikali ja ajan kanni õieli stiilis.

                      Kommentaar


                        no võrrelda siin Henry üliselget ja häbiväärset daivi ja Heskey pisut kergekäelist kukkumist on ikka väga kohatu...
                        Pärnu JK Poseidon

                        Kommentaar


                          jah kuna üks oli kuskil x kohas väljakul ja tiene karistusalas selge eesmägiga penaltit teenida. Heskey dive oli dive ja räme dive 100 kilose mehe poolt

                          Kommentaar


                            Malagar vabandaks vist Arsenali mehe poolt sooritatud tahtliku tapmise ka mingi väitega välja.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Enamik siin vabandaks ka sarivägistamise endise või veel hullem praeguse inglise koondislase poolt välja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas malagar Vaata postitust
                                Enamik siin vabandaks ka sarivägistamise endise või veel hullem praeguse inglise koondislase poolt välja.
                                Aaaa, kui keegi teine tapab, siis võin mina tappa loogika. Lahe. Way to go!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X