320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Shearer oli ikka samuti klassikaline niggling-****. Tema pühaduse tase oli muidugi veel tsipa teisest mastist, kui monsenjöör Henry'l.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Viasat Sport 2 17.15 (+1h) Fotboll: Bolton Wanderers-Arsenal

      Vaatame siis rahulikult ja selge pilguga üle... Kuuldavasti olnud põnev mäng.
      Supplies!

      Kommentaar


        Mõned mehed harjutavad täna ilmselt pendlaid.
        Aga mängust endast niipalju, et kui Denilsoni ja Diaby areng jätkub samas taktis ning välditakse raskeid vigastusi, on lähitulevik päris helge.

        Ivan Campo on ka armas.

        Kommentaar


          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
          Ivan Campo on ka armas.
          härrat ajas ennastki naerma.

          Kommentaar


            Klassikaline ****, selles mõttes van Persie kunagise dive'iga erinevus selles et Rosciski õnneks jättis ta oma jala ca. 10 cm tahapoole.

            Ah jaa, see ka. Kes nurises, et ma Lehm*nni saksa tärnideks kutsusin.Absoluutne klassika 1 (ühest) mängust...

            http://www.youtube.com/watch?v=x5KbB...related&search=
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Klassikaline ****, selles mõttes van Persie kunagise dive'iga erinevus selles et Rosciski õnneks jättis ta oma jala ca. 10 cm tahapoole.

              Ah jaa, see ka. Kes nurises, et ma Lehm*nni saksa tärnideks kutsusin.Absoluutne klassika 1 (ühest) mängust...

              http://www.youtube.com/watch?v=x5KbB...related&search=
              Hr Campo ei jätnud mitte oma jala 10 cm tahapoole, vaid sirutas niipalju kui võimalik Rosicky poole, kel õnneks kiire reaktsioon. Mis puutub sinu tärnidesse ja linkidesse, siis postita aga palun edasi, mulle pakub see järjest rohkem lõbu
              Ahjaa, kui juba klassikast rääkida, siis Lawro kommentaar Campo tegevusele oli lahe: "You gotta try, haven´t you"
              Supplies!

              Kommentaar


                Vello, sa avasid mu silmad. Ilma sinuta jäänuksid kõik need Lehmanni alatused kindlasti tähelepanuta.
                Pea samaväärne olnuks postitada nt Madridi teemasse pilte Zidanest. Stiilis - näe vaadake mees on kiilakas ... oot-oot mul on üks jõle hea pilt veel, ei ole juukseid noh!!

                Ons keegi Arsenali toetajatest Jensi idiootsusi õigustanud? Ise ka ei poolda seda (jättes välja huumorifaktori), arsenalivastasena on sinu viha ilmselt suuremgi. Aga seni kuni ta teeb supertõrjeid ja lapib kaitse pläkke ning tolamängimine on teisejärguline, mind see oluliselt ei häiri. Tundub õigustusena jah? Pigem on see paratamatus. Mida kanni ma saan teha, et väravavaht selline on, klubiline eelistus sellest ei muutu. Hea, et ta veel poolele väljakule oma vennale molli kütma ei lähe, nagu keegi kaasfoorumlane millalgi Jensi Dortmundi aegu meenutas.
                Aga see, et sa siin korduvalt ilkumas käid on lihtsalt nõme.

                Kommentaar


                  Palun südamest vabandust oleg (või toivo). Valentinipäeval siis sulle palun:

                  Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Turn the volume up for the last ever game at Highbury. A dramatic day ends with Arsenal clinching the final coverted Champions league spot from neighbours an...

                    espetsiaalselt vellole

                    Kommentaar


                      Haa-haa, kas see oli eelmine hooaeg? Kui tähistasite 4-t kohta kui karikavõitu. Are you watchging, are you watching, me oleme neljandad... Nõrk näide. Proovi uuesti.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        tegelikult oli rohkem mõeldud - are you watching - you will never get even here.

                        Kommentaar



                          muidugi kui sa vello vaatad veidi , sisi seal sarnane, kuigi tõsi pisut parema kvaliteediga vastupidise temaatikaga üllitis ka liikvel

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Palun südamest vabandust oleg (või toivo). Valentinipäeval siis sulle palun:

                            http://www.youtube.com/watch?v=bS5g3IwXU80
                            Päris perv video, ise tegid?

                            Ja südamest vabandada pole vaja. Lihtsalt võiks aru saada kui puine see Londonisisese rivaliteedi pidev raiumine on.

                            Kommentaar


                              ToivoOlegSõnajalg, ära pahanda, minu meelest on Vello666 nunnu, ilma temata oleks antud teema niisama Arsenali ülistamine ja pimesi kiitmine. No umbes nagu Pooli teema ilma Smuti kommentaarideta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                                ToivoOlegSõnajalg, ära pahanda, minu meelest on Vello666 nunnu, ilma temata oleks antud teema niisama Arsenali ülistamine ja pimesi kiitmine. No umbes nagu Pooli teema ilma Smuti kommentaarideta.
                                minu arust etendab noorpensionär mcnamara 'pooli fänniks olemist küll piisavalt heitliku ja masendava alatooniga, et ülistamisest pole seal haisugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X