320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    ja üks voor varem drogheda united fc vastu 4:3!

    aga muidugi, 10 punkti on piisav alagrupist edasisaamiseks. ja wenger teab seda.
    Lihtsalt. Mölisemise pärast. Alati ei ole 10 punkti piisav.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      ja üks voor varem drogheda united fc vastu 4:3!

      aga muidugi, 10 punkti on piisav alagrupist edasisaamiseks. ja wenger teab seda.
      Järjest enam arvan ma, et Wenger ei tea kottigi.
      Miks oli vaja lasta Flaminil ja Hlebil minna? Müstika.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Miks oli vaja lasta Flaminil ja Hlebil minna? Müstika.
        Flamini tahtis liiga palju palka ja ei saanud tekitada olukorda, kus klubisiseselt üks mees saab ühe hea hooaja järel sama palju palka, kui parimad. Hleb- heh, lehva-lehva, Nasri näol on hea asendaja olemas.
        Supplies!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Järjest enam arvan ma, et Wenger ei tea kottigi.
          Miks oli vaja lasta Flaminil ja Hlebil minna? Müstika.
          on seda platsil ka näha, et otsus vale oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            on seda platsil ka näha, et otsus vale oli?
            On jah.
            Kaotus Hulludele ja viik Dünamomeestele.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Hullud maamajamehed Londonist?
              Supplies!

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                penalti arusaamatu, songa väljavahetus arusaamatu, gallase värav suluseisust, mäng kole, tulemus ok.
                Gallas polnud suluseisus ei Walcoti tsenderduse ajal ega ka Adeka pallipuute ajal. Mul arvutis suht hea nurga all olev video kust vaadates ma täiesti kindlalt suluseisu välistan. Adeka pallisuunamise hetkel on värava teises postis valges särgis neeger.

                Kommentaar


                  Penalti koha pealt ei anna vinguda väga. Geniaalne daiv oli.

                  E: Kroenke joins Arsenal's Board of Directors

                  Õige otsus.

                  Kommentaar


                    Tulemused väga tugevad, samas võlg on kasvanud ja seda eelkõige kinnisvaraprojekti tehtud investeeringute tõttu. Teisalt ei tohiks need riskid isegi langeval turul liiga suurt mõju avaldada klubi igapäevatoimetustele edaspidi.

                    Group turnover increased to £223.0 million (2007 - £200.8 million) reflecting growth in revenues in the core football business but a reduced level of property activity in the year.

                    Broadcasting income up to £68.4 million (2007 - £44.3 million) from new Premier League domestic and overseas TV deals but match day income £94.6 million (2007 - £90.6 million) remained the most important component of the Group’s income.

                    Improvement and extension of key player / management contracts resulted in total wage costs increasing to £101.3 million (2007 - £89.7 million).

                    Profit before tax of £36.7 million (2007 - £26.9 million excluding exceptional costs) confirms success of Emirates Stadium move and strength of Group’s financial position.

                    Group’s net debt of £318.1 million (2007 - £268.2 million) includes £133.5 million (2007 - £62.9 million) of bank loans used to fund investment in the Highbury Square redevelopment works.

                    A significant level of property sales activity is anticipated for 2008/09, with a large number of Highbury Square apartments scheduled to be completed and released for sale which is expected to result in a reduction in bank debt. Legal completions from the first phase of 65 apartments released at the end of July have so far generated sales proceeds of £18.7 million. The Group remains mindful of the current conditions in the property and mortgage markets.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      Tulemused väga tugevad, samas võlg on kasvanud ja seda eelkõige kinnisvaraprojekti tehtud investeeringute tõttu. Teisalt ei tohiks need riskid isegi langeval turul liiga suurt mõju avaldada klubi igapäevatoimetustele edaspidi.
                      Jah, eks seda arvata oligi ju, et kui mängijaid müüd ja sisse väga tuua ei taha( vähemalt juba ennast tõestanud mängijaid), siis väga miinustes ju olla ei saagi. Arvestades veel seda, et noortele niipalju nutsu maksma ei pea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        On jah.
                        Kaotus Hulludele ja viik Dünamomeestele.
                        Tundub, et SleepFucking peab neid tulemusi normaalseteks.
                        Miks muidu ta vaikib.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          On jah.
                          Kaotus Hulludele ja viik Dünamomeestele.
                          Tundub, et SleepFucking peab neid tulemusi normaalseteks.
                          Miks muidu ta vaikib.

                          When theres no-one else in sight
                          In the crowded lonely night
                          Well I wait so long
                          For my love vibration
                          And I'm dancing with myself

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Tundub, et SleepFucking peab neid tulemusi normaalseteks.
                            Miks muidu ta vaikib.
                            It's too bad that stupidity isn't painful.
                            __________________

                            Kommentaar


                              Robert Pires' intervjuu.

                              Guillem: Have you seen Arsenal play lately?

                              Pires : I watch their games all the time, never miss a match.


                              Guillem: Are they in transition?

                              Pires: I think they have moved up a level. I believe that this will be their year. The players are much stronger, they are a young side that has gained a lot of experience. I don't know, I just have a very good feeling about Arsenal this year. I don't know whether it will be the Premiership, or the Champions League, but I believe they will win at least one title this season.

                              Kommentaar


                                Ma ise Kiiveri ja Arsenali mängu ei näinud aga kommentaaridest lugedes tundus ,et Walcotti taheti sootuks katki teha.

                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                On jah.
                                Kaotus Hulludele ja viik Dünamomeestele.
                                Hullude all mõtled Fulhami?
                                Nende vastu mängiti lihtsalt tujutult ja Kiieviga läks nagu läks. Ülejäänud mängudes on päris häid esitusi tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X