320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premier League 11/12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei hakka oma ennustust siia postitama, panin täiesti ja totaalselt mööda. Kui ehk Evertoni taas tublisse tulemusse uskumine välja arvata.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas zelee Vaata postitust
      Whoscored valis hooaja sümboolse koosseisu.
      Kui midagi, siis vahetaks välja Zabaleta - Walker.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
        Kui midagi, siis vahetaks välja Zabaleta - Walker.
        Ainuke mõte oli endalgi selline. Vorm <-> Hart on ka loomulikult variant, aga las olla luikede kiiper. Tal ei olnud nii võimsat meeskonda ees toetamas ka.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Whoscored valis hooaja sümboolse koosseisu.

          Valencia, Arteta, Zabaleta ja Wtf Vorm siin teeb, ikka väga kole tabel. Vorm ja sitaks hea, võibolla üks paremaid imetõrjete tegijaid, aga suur prohmakasõber, Hart oli kindlalt parim, ja Krul varuks. Okei Ülejäänud minu nimetatud veel võivad olla,sest võrdväärseid neile leidub, aga nendele positsioonidele kedagi väga esile pole tõsta ka. Yaya Arteta asemel kindlasti.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Vorm
            suur prohmakasõber
            misasja?
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Evra?
              Inter - ausaim klubi Itaalias.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                misasja?
                Ok väljendasin valesti, ta teeb lihtsatel tõrjetel rohkem vigu kui Hart ja Krul.
                Chelsea vrs City jne Hart võibolla Silva kõrval üks City tähtsamaid tiitli arhitekte, ehk Harti mitte parimaks valimine tundub väga halb otsus.

                Kommentaar


                  Sa ikka lugesid ka miks valiti Vorm mitte Hart? Viidatud kirjatükis ilusasti ära põhjendatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Sa ikka lugesid ka miks valiti Vorm mitte Hart? Viidatud kirjatükis ilusasti ära põhjendatud.
                    Pole veel lugenud, aga sain aru, et see ikka PARIMA koosseisu valimine, või seal mingi teema, et ühest klubist üle 3. ei tohi olla või mingi muu teema.

                    Ok lugesin ja ok, see mingi suvaline valimine, lamp.

                    Reaalne top 10 neutraalsel valija poolt.

                    1. Hart - Silva ja Agüero kõrval üks peamisi tiitili koju toojaid, elu parim hooaeg. Miks parim? sest mõni mäng tüüp ei pidanud tegema praktiliselt ühtegi super tõrjet, aga järgmine mäng peab tegema elu parima mängu, et võit kätte saada. VÄhemalt üks positsioon Inglismaal kindel.
                    2. Krul - Super hooaeg ja Em. võiks esiväravavaht olla.
                    3. Vorm - Jaa on ülihea väravavaht, aga eelnevad kaks siiski olid paremad natuke, Hollandil ikka väga head ajad väravavahtidega.
                    4. Cech - päästis päris mitu korda meeskonna halvimast, üppriski stabiilne.
                    5. De Gea - Hooaja teine pool oli super, üks liiga paremaid raskete löökide tõrjujaid, aga standardolukorrad jätavad soovida.
                    6. Friedel - Äge hooaeg
                    7. Al-Habsi - parim aasia väravavaht
                    8. Howard - Lõi värava.
                    9. See Poola väravavaht Arsenalis, kohati väga võimas, aga tihtilugu tuli ka rumalaid eksimusi sisse, nt viimane mäng.
                    10. Ülejäänud enamvähem võrdsed
                    Fülop, Sörensen olid kõige sitemad (Fülop vist ainult ühe mängu tegigi ja loodetavasti premmis enam ei mängi)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Pole veel lugenud, aga sain aru, et see ikka PARIMA koosseisu valimine, või seal mingi teema, et ühest klubist üle 3. ei tohi olla või mingi muu teema.

                      Ok lugesin ja ok, see mingi suvaline valimine, lamp.

                      Reaalne top 10 neutraalsel valija poolt.

                      1. Hart - Silva ja Agüero kõrval üks peamisi tiitili koju toojaid, elu parim hooaeg. Miks parim? sest mõni mäng tüüp ei pidanud tegema praktiliselt ühtegi super tõrjet, aga järgmine mäng peab tegema elu parima mängu, et võit kätte saada. VÄhemalt üks positsioon Inglismaal kindel.
                      2. Krul - Super hooaeg ja Em. võiks esiväravavaht olla.
                      3. Vorm - Jaa on ülihea väravavaht, aga eelnevad kaks siiski olid paremad natuke, Hollandil ikka väga head ajad väravavahtidega.
                      4. Cech - päästis päris mitu korda meeskonna halvimast, üppriski stabiilne.
                      5. De Gea - Hooaja teine pool oli super, üks liiga paremaid raskete löökide tõrjujaid, aga standardolukorrad jätavad soovida.
                      6. Friedel - Äge hooaeg
                      7. Al-Habsi - parim aasia väravavaht
                      8. Howard - Lõi värava.
                      9. See Poola väravavaht Arsenalis, kohati väga võimas, aga tihtilugu tuli ka rumalaid eksimusi sisse, nt viimane mäng.
                      10. Ülejäänud enamvähem võrdsed
                      Fülop, Sörensen olid kõige sitemad (Fülop vist ainult ühe mängu tegigi ja loodetavasti premmis enam ei mängi)
                      Sinu "neutraalse valija top 10" baseerub põhiliselt viimastel mängudel. Mulle küll ei meenu, et Hart oleks nüüd imelisi tõrjeid teinud. Nagu sa ise ütlesid, oli mänge kus Hart ei pidanud midagi tegema, samas Krul'il ja Vorm'il oli iga mäng vaja oma oskusi näidata ja neid ei toetanud selline kaitsepaar nagu Kompany-Lescott.

                      Veelgi enam, Cech oli see hooaeg parem kui DDG (Okei, tema esimed paar mängu ei olnud tõesti maailmaklassist) ja poolakas? No anna abi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                        Veelgi enam, Cech oli see hooaeg parem kui DDG (Okei, tema esimed paar mängu ei olnud tõesti maailmaklassist) ja poolakas? No anna abi
                        Eee..kõik nad kobistasid paar korda (Cech nt wigani vastu ainuisikuliselt vastutav värava eest, kodus arsenali vastu pidi ka vast paar tükki ära võtma), kõik hoidsid oma tiimi korduvalt vee peal. Kas Cech on nii noor, potentsiaalikas ja flashy kui teised 2? Nope. Aga ma ei ütleks ka, et just päris ''anna abi'' keiss on. Aga mina olen prillidega poiss ka.

                        Täienduseks olgu öeldud, et antud vaidlust ei võtaks mina ise enam aastaid üles (noh, a la pärast 2007ndat või nii), sest Peetril on paar parajat paska hooaega vahel küll old. A imo viimased 2 on soliidsed olnud, jällegi see point, et nii spectacular nurgast ära tõmbamisi ta kindlasti ei teind kui DDG kas või Chelsea vastu

                        Teise täiendusena on see tegelt üldse irrelevantne point, Krul ja Vorm on minugi poolest top2 suvalises järjestuses.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Eee..kõik nad kobistasid paar korda (Cech nt wigani vastu ainuisikuliselt vastutav värava eest, kodus arsenali vastu pidi ka vast paar tükki ära võtma), kõik hoidsid oma tiimi korduvalt vee peal. Kas Cech on nii noor, potentsiaalikas ja flashy kui teised 2? Nope. Aga ma ei ütleks ka, et just päris ''anna abi'' keiss on. Aga mina olen prillidega poiss ka.
                          Ma ei tahtnudki väita, et ta palju halvem kui teised kaks. Eks tegelikult nad kõik mingil määral ühe pulga peal. Lihtsalt mulle endale tundub, et poolakas ja DDG tegid nii mõningaid tähtsaid tõrjeid, samas Cech puhul nagu eriti midagi meelde ei tulegi, välja arvatud see Barca mäng.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X