320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FantaCalcio Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Magasin esimese vooru maha. On mul mõtet veel liituda?
    Ei ole.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Mis teema seal nende skooridega on? ühel saab Jovetic 2 kolli eest 16p, minul aga 12p, mõnel üldse 10.

      Kommentaar


        92 sündinud mehepoeg võiks juba reegleid ise tähele panna.

        Edit: Dannari tungival soovil otsustasin, et üleminekuakna lõppedes teeme ka FantaCalcio. Siis jääb ligi kaks nädalat, et meeskonda kokku panna koondisemängude ajal. Suuruse veel otsustan, aga kindlasti mitte 20 tiimi (ei saagi enam). Maksimum 16.
        Last edited by Tanel; 26.08.12, 13:11.
        sigpic

        Kommentaar


          Iseenda tähelepanematus.

          Kommentaar


            Tore, et pingile jäänud 7 meest teenisid praktiliselt sama palju punkte, kui algkoosseisu 11.
            sigpic

            Kommentaar


              Kes see siis Hamsiku ja Cavani pingile panevad. See oli küll äärmiselt vale lüke sinu poolt.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Vot sellele poindile ma küll pihta pole saanud, et kuidas selles krdi mängus neid punkte toovaid vahetusmehi saab põhimeeskonda liigutada või mis tolku neist üldse on.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Vot sellele poindile ma küll pihta pole saanud, et kuidas selles krdi mängus neid punkte toovaid vahetusmehi saab põhimeeskonda liigutada või mis tolku neist üldse on.
                  et pead vist ise jälgima enne vooru ja enne vooru paned 11 meest paika, kes punkte toovad?

                  tra, miks ma Aquilani söödu eest puntke ei saanud.

                  Kommentaar


                    Võib rahul olla, kapteni valikuga panin puusse natuke aga ma poleks öösiti magada saanud kui ma poleks Tottile kaptenipeale esimses mängus usaldanud.

                    See Aquilani teema huvitaks mind ennastki, kuigi mul oli ta õnneks vahetuses.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Vot sellele poindile ma küll pihta pole saanud, et kuidas selles krdi mängus neid punkte toovaid vahetusmehi saab põhimeeskonda liigutada või mis tolku neist üldse on.
                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      et pead vist ise jälgima enne vooru ja enne vooru paned 11 meest paika, kes punkte toovad?

                      .
                      Seal saab iga voor teha vaid ühe ülemineku.
                      Võimalik, et sama kehtib ka vahetuste kohta, aga ma ei leia kohta, kus saaks mehi liigutada.
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                        Seal saab iga voor teha vaid ühe ülemineku.
                        Võimalik, et sama kehtib ka vahetuste kohta, aga ma ei leia kohta, kus saaks mehi liigutada.
                        vahetused. tiimi leht on ees (http://www.fantasyseriea.com/en/myteam.php), vajutad väljavahetatav mehe juures risti ja pingilt tood samapositsiooni mehe sisse. pole raketiteadus.

                        Kommentaar


                          Veidi erinev vist UEFA fantasy'test. Seal sai keset vooru neid mehi mängu tuua, kes polnud veel oma mängu teinud.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Ja prem fäntasis tuleb esimene vahetusmees automaatselt sisse kui põhimees ei mängi.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              vahetused. tiimi leht on ees (http://www.fantasyseriea.com/en/myteam.php), vajutad väljavahetatav mehe juures risti ja pingilt tood samapositsiooni mehe sisse. pole raketiteadus.
                              Mulle jäi mulje, et see ristike on mehe eemaldamiseks tiimist, seega ei riskinud vajutada
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Hea voor, skoor peaaegu miinustes.
                                FORZA IMMOBILE!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X