320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    AS Roma

    Palju õnne Stadio Olimpico! 59!

    So self aware so full of shit

    #2
    Jasper, Eika, Cannu, Tanel liigutage see post palun sinna ühispeldikusse, ma jätaks hea meelega AS Roma teema alustuse F.Tottile. Aitäh.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      #3
      Suur au oleks muidugi teha uus teema,kuid see oleks liiga lihtne lahendus kõigile, põhimõtteliselt see on sama kui ma laseks omale takkaluuki keerata, me ei saa lasta endaga mängida nii kergelt ja koduvalt.Vaja on vana nostalgia taastada, sest ilma selleta ei ole midagi. Miks peame meie kannatama ühe idioodi lapsikuste pärast, jah ma tean, et ta on tunnistatud süüdimatuks, kuid siiski.
      sigpic

      Kommentaar


        #4
        Treeneririndel jätkuvalt muutusteta, Gagot tahetakse välja osta.
        Pilti kah.

        pikalt mõtlesin, et kas Djoko on gloryhunter aga siis tuli meelde, et Bojan on ju poolserblane.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          #5
          Päris haige värk. Täitsa nullist pihta AS Roma. Kogu see postitus ajalugu on minema pühitud. Kas asi oli siis tõesti seda väärt? Foorumis ju võetaksegi teiste tiimide kallal, et näidata kuidas enda oma 101% toetatakse. Nüüd peab ise ka jälgima, mida öelda ja kus....
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Suur au oleks muidugi teha uus teema,kuid see oleks liiga lihtne lahendus kõigile, põhimõtteliselt see on sama kui ma laseks omale takkaluuki keerata, me ei saa lasta endaga mängida nii kergelt ja koduvalt.Vaja on vana nostalgia taastada, sest ilma selleta ei ole midagi. Miks peame meie kannatama ühe idioodi lapsikuste pärast, jah ma tean, et ta on tunnistatud süüdimatuks, kuid siiski.
            Vana foorumi pole enam võimalik sellisel kujul taastada. Niiet, Maaarek :
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              #7
              Jätame selle teema ainult AS Roma uudiste jms jaoks, kõik muu pask võiks sinna ühisteemasse minna, aitäh.
              Algselt postitas Iceman
              Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

              Kommentaar


                #8
                Kohtusid Tennise nr. 1 ja jalgpalli nr. 1

                Federer: "Met the soccer legend Francesco Totti of Rome yesterday before my match late last night!"

                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Football-Italia väidab, et Montella olevat Catanias juba hüvasti jätnud oma meeskonnaga. Ja et ta võib juba täna lennukile hüpata ja Roomasse sõita. Väga loodan seda. Minu südames on ta juba ca aastast 2000 ja sellepärast oleks ta minu silmis kõige õigem mees Roma eesotsas. Forza l'Aeroplano!

                  http://football-italia.net/18957/montella-gone-wind

                  Räägitakse ka Roma huvist Palermo Matias Silvestre vastu. Minu arust üks kindlamaid mehi kaitsesse nendest keda veel meile on pakutud.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Football-Italia väidab, et Montella olevat Catanias juba hüvasti jätnud oma meeskonnaga. Ja et ta võib juba täna lennukile hüpata ja Roomasse sõita. Väga loodan seda. Minu südames on ta juba ca aastast 2000 ja sellepärast oleks ta minu silmis kõige õigem mees Roma eesotsas. Forza l'Aeroplano!

                    http://football-italia.net/18957/montella-gone-wind

                    Räägitakse ka Roma huvist Palermo Matias Silvestre vastu. Minu arust üks kindlamaid mehi kaitsesse nendest keda veel meile on pakutud.
                    Ega Te üksi Matias Silvestret taha...me oleksime ka huvitatud!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      Kui nüüd goal.com i uskuda siis on 'personal terms agreed' Montellaga Ja jutud on, et võtab kaasa endaga Spolli, Alejandro Gomezi ja Bergessio.

                      http://www.goal.com/en/news/596/excl...year-72m-deal#
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        #12
                        7.2 miljonit :O
                        Macdonaldsil ikka läheb päris hästi. Kahju noorest treenerist, kes oma karjäärile nii kiiresti vee peale tõmbab.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          #13
                          Roma itaalia lehtedel sisuliselt muud juttu enam polegi kui Montellast, väidetavalt on mees kohe kohe lepingut tegemas jne, juba räägitakse kuidas ta kedagi Cataniast tahab kaasatuua, samas ka juba käivad jutud, keda mees "väidetavalt" oma nn uude roma tiimi tahab allesjätta ja keda peaks Sabatini juurdeostma, ehk siis ilmselt paljas "ITAALIA" ajakirjanike leib kuubis!Lihtsalt liiga haiged on need jutud, mees kes on Cataniaga lepingus räägib siis juba kuidas ta ehitab hoopis teist konkurent tiimi

                          Suhteliselt arusaamatud on ka Catania bossu Pulvirenti sõnavõtud, kus kord räägib, et ta ei saa ei suuda Montellat kinnihoida ja Montella on mineku peal ja tema ei saa ka tuule ja loodusjõududele vastu, samas on järgmine päev artikkel, kus mees raiub nagu kivi, et Montellal on leping ja ta peab seda austama ja Montella ei liigu kuhugile.

                          Lisaks veel igasugused artiklid Catania kui Roma endistest mängijatest, kes Montellat hindavad ja kiidavad.

                          Viimastel päevadel on võimendunud ka Villas-Boase jutud, ilmselt seoses ka selle Liverpooli treeneriotsingutega.Suure tõenäosusega uus peatreener selgub Montella vs Villas Boas paarist, kuid Villas-Boas ei tundu otsusega just väga kiirustama, kuulab ilmselt nii Roma kui Liverpooli ambitsioonid nn" projektid" ära ja otsustab siis kumb tundub ahvatlevam ja reaalsem, et asi õnnestuks.Tundub, et Villas-Boasel on visiooni, kui mees räägib projektist, ei kavatse ta tulla 1 aasta linnukeseks, vaid ikka pikemat ja süstemaatilisemat tööd tegema.

                          Põhimõtteliselt mulle on arusaamatu, et Roma ajab hetkel Montellat nii hullumeelselt taga, et on nõus kõik lepingud ja asjad väljaostma, pakkuma oma noormängijaid lunastamaks Montella kontraht.Montella oli meil eelmine hooaeg olemas ja täiesti saadaval tasuta seda projekti vedama, samas ilmselt oleks ka Roma leppinud siis väiksemate palganumbritega, suht selline riskitaktika tundub olema Montella peale niipalju kaarte panna, olgugi ta siis endine Roma mängija.Arvestades palju on juhtkond ja mängijad Romas vahetunud, siis ilmselt enamik ei tunneks Montellaga mingit imelisemat sidet kui Enriikega.Sest samas ju oli mehi, kes ilmselt just Enriike pärast romaga liitusid, nagu Jose Angel,Bojan,Osvaldo jne.Sabatini ja Baldini väidavad, et tahavad meeskonda inimest, kes suudaks olla mängijatega ka heades sõprussuhetes ja tunneks kogu seda keskkonda jne....Enriike saavutas ka mängijatega ja kõigega väga hea olustiku, kuid lihtsalt taktikalised ja kogemuselised vajakajäämised kukutasid ta, sama on ka ju tegelikkuses Montellaga, kes on suhteliselt kogenematu, peale Roma noorte,Catania ja tükikese Roma juhendamisest mehel säravad tulemused puuduvad treenerina.

                          Villas-Boase kasuks räägib fakt, et mees on juba midagi võitnud ja millegi suurega hakkama saanud, Portoga Euroopa liiga võita, samas olla oma koduliigas ainsa kaotuseta räägib väga inimlikku keelt, samas oli Villas ju Interis Mou parem käsi, kes analüüsis teisi tiime ja ilmselt rääkis kaasa taktikaliselt ja õppis ühtteist ka Mourinho kõrvalt.Villas-Boas on õppinud treener, seega vaevalt temaga väga mööda panna saab, mees tunneb oma tööd ja tundub olema tasakaalukas.Arvestades, kui Mou ja Villas Interis olid ja kui edukad nad olid, siis ma täitsa julgeks Villas-Boast palgata, ei ole siinne vutt temale võõras.

                          Montella võiks veel aastakese Catanias olla ja siis on ta nagunii lepingust vaba, seega Montellat on meil nii või naa võimalus tulevikus endale meelitada, seega ma ei näe põhjust, miks on vaja hetkel niimoodi hulluda ja kulutada miljoneid dollareid, mille eest võiks hoopis mõne asjaliku mängija osta.

                          Transferidest niipalju, et tundub, et Palacio siiski tahetakse kotti panna.Sabatini viibis vahepeal ka Portugalis, väidetavalt tehti ka pakkumine Rolandole 10 milli väärtuses, kuid kes teab, mis , kus ja kes tegelikult juhtus.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            #14
                            Naised saunas räägivad, et Zeman on päris kindlasti tulemas. Ootame ametlikku kinnitust ja paneme õlled külma.

                            Kommentaar


                              #15
                              No Palermo kaitjad pole küll suurem asi, millega meeskonda tugevdada..rünnak on neil enam-vähem, aga kaitses tuleb kaks korda rohkem tagasi..eelmine hooaeg oli Palermol seria A-s 10mängu (10!) kus neile löödi 3 või rohkem väravat võrku. Romale muidugi oleks see ehk isegi täienduseks ..eks ka Kjaer tuli (kaarega küll aga ikkagi) sealt teile.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X