320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  #91
  Algselt postitas count Vaata postitust
  Täna soovitan kõikidel huntidel teha üks minutiline leinaseisak! Kui Borini müük läbi läheb, on tegemist kõige idiootsema lükkega selle meeskonna poolt mida ma kunagi tean (teisel kohal on Cassano tasuta minema laskmine).
  Võidelda veri välja Borini lepingu eest ja siis ta kuu aega hiljem müüki paisata? Mees kellel on rohkem talenti kui Messil ja Ronaldol kokku. Mees kes alles hakkaks tegusid tegema. Ja kellele teda eelistatakse? Bojunnile ja Lamelale? Ok viimane tegi mõned headm ängud kaja kui ei oleks olnud nii isekas, sisi oelks isegi veel parem olnud. Aga b*tch please. See on nii sürr teema et ma ei oska rohkem kommenteerida. Vaieldamatult parim Itaalia noormängja keda peale Baggio ja Totti nähtud on , ja see lambist leivaraha eest Neverpooli lükata :S wttttfff???
  et nagu mõista kui WTF. siis sama WTF kui see video:
  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
  sigpic

  Kommentaar


   #92
   Algselt postitas cannuman Vaata postitust
   Zeman eelistab teisi ründajaid lihtsalt. Ja Liverpool on sidemete tõttu + treeneri tõttu loogiline variant. Aasta pärast saadetakse Suarez teises suunas
   Pigem aasta pärast on Borini tagasi Itaalia liigas, floppamise täonäosus 90% imo.

   Kommentaar


    #93
    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Pigem aasta pärast on Borini tagasi Itaalia liigas, floppamise täonäosus 90% imo.
    ee, ei.
    Swanseas tegi korraliku laenuhooaja, mis jah tol hetkel ei mänginud premmis. Swansea tahtis teda jätta, aga Borini valis Parma-Rooma. 9 mänguga 6 väravat ei ole sitt tulemus. Paljudes tuli mängu vahetusest. Temast olid heal arvamusel ka Swansea fännid, kes pidasid tema lahkumist kaotuseks klubile. Et ma ei saa aru, kuskohast see floppimise protsent pärit on?

    Kommentaar


     #94
     Möga jah. Protsent superstaariks saada on aga üsnagi kõrge koefitsent.
     "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
     These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

     Kommentaar


      #95
      Algselt postitas Cule Vaata postitust
      Pigem aasta pärast on Borini tagasi Itaalia liigas, floppamise täonäosus 90% imo.
      Lööb poole aastaga rohkem kui 35mil ja 50mil mehed kokku lõid esimesel aastal vastavalt Pooli ja Selsi eest.

      Kommentaar


       #96
       Ega siin ei teagi kas nutta või naerda, ilmselt suure irooniana võiks mõlemit teha.

       Eks Borini lahkumine suht kinnitab seda, et üks ründaja on kohe kindlasti liitumas ja väga ei üllatuks kui see on Destro, kuigi ma ei saa aru, kui Zeman kasutab 4-3-3 taktikaga ründavaid ääri nt, siis on Borini just selline ideaalne mees, wingerdaja ja tõupuhta strikeri vahepeal, et paremat varjanti oleks raske leida, arvestades, et mees tõestas ennast väga hästi meie eest.Kuigi jh hooaja lõpp Borini enam väga ei paugutanud, samas siis tuli ka Oss tagasi ja Borini nihkus veidi teise suunitlusse, seega 10+ kolli oleks võinud vabalt äratulla.

       Kõige kurvem ongi see, et olgugi, et Borini polnud sünnipäraselt Romalane, kuid tema hinges ja võitlejalikkuses oli tunda tõelist Romanistat, selliseid mehi leiab harva, sellest vast ongi enim kahju, oleks võinud teha diili nt: 10 milli+ Aqua tagasi, oleksin rohkem rahul.

       Vaadates Vanust, siis Destroga on mehe põhimõtteliselt samas vanuses, sünnikuupäevadki ei erine suuresti, Destro jh killuke noorem ja peab tunnistama, et jh Destro on paugutanud rohkem minevikus, nii Koondise eest kui klubi eest, sellesmõttes mööda väga temaga panna ei saaks, aga kunagi ei tea.Ma ise pooldaksin pigem Giuseppe Rossi äratoomist Villarealist.

       Aga sellesmõttes, et leinaseisaku jh peab nii või teisiti pidama.
       sigpic

       Kommentaar


        #97
        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        varjanti
        varianti*
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


         #98
         Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
         varianti*
         1 veaga mängib vist 5- välja ?

          
         sigpic

         Kommentaar


          #99
          Väga võimalik algkoosseis järgmiseks hooajaks:

          Lamela-Destro-Osvaldo
          De Rossi-Bradley-Pjanic
          Marquinho-Castan-Burdisso-Taddei
          Stekelenburg

          Üldiselt tahaks ja ootaks juba Tachidise,Destro ja Bradley officiale, kaua nagu võib, kui uusi mehi tuua siis on vaja varakult nad meeskonda sisseelama panna.

          Tglt natuke olen siiski pettunud transferites, pigem just selles, et kaitset siiski reaalselt väga tugevdatud pole.          Tglt väga ikka ei mahu pähe, et Borini tõmbaski Kihnu Saarele ära.

          Tahaks loota, et me Neverpooli tütarklubiks muutumas ei ole.
          sigpic

          Kommentaar


           Liverpooliga seovad meid omanikud. Sellest ka näiteks kuu lõpus olev sõprusmäng. Et nagu ma ütlesin..Suarez Romasse järgmisel suvel!

           Kommentaar


            ja DDR 'pooli.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


             Algselt postitas cannuman Vaata postitust
             Liverpooliga seovad meid omanikud. Sellest ka näiteks kuu lõpus olev sõprusmäng. Et nagu ma ütlesin..Suarez Romasse järgmisel suvel!
             Miks mitte siis juba see suvi
             sigpic

             Kommentaar


              meil pole niipalju pappi + Roma ei ole Euroopas.

              Kommentaar


               Seniste transferitega võib ikka väga mitte rahul olla. Sensi 0 eurose poliitika lõpus olid enamvähem samad üleminekud - tundmatud B liiga mehed. Sellel suvel peaks meil olema kasutada umbes 30 milkut + Borini eest saadud raha + Boriello müügi eest saadav raha. Kokku siis u. 50 milli . Selle eest peaks ju ometigi ühe korraliku kaitseliini püsti panema. Isegi ilma Euroopas osalemiseta. Palju neid ründajaid vaja on, et Serie As ainult osaleda? Erilist Destro vajadust küll peal pole, Bojunn, Lamela, Totti, Osvaldo ja siis veel see hammastega noor vend on juba niigi olemas.
               FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
               sigpic

               Kommentaar


                + Okaka ja Borriello on hetkel meie nimekirjas. Kokku 7 ründajat kui Lamela ründajaks lugeda ja jänkupoiss esimesse tiimi arvata.. Ja no lisaks jänkupoiss Nicole on meil veel noortest Tallo ja Piscitella kes juba Serie A-s platsil käinud.

                Aga milleks meile kaitse, kui hakkame iga mäng 5 väravat lööma?

                Kommentaar

                Working...
                X