320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OH jah !
    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

    Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

    Kommentaar


      Küsimus laiale ringile: kas tuleb see neljas ka ära?

      Kommentaar


        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Krt, kahju, et ma striimi kohe alguses jooksma ei pannud. Mille eest need kaks punast tulid?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Krt, kahju, et ma striimi kohe alguses jooksma ei pannud. Mille eest need kaks punast tulid?
            De Rossi sai selle eest punase, mille eest Chellini I poolajal kollase sai. Castan sai vist käega mängimise eest, ma kordust ei näinud, kui teine punane lehvis, siis ma läksin arvuti tagant minema.

            Kommentaar


              De Rossi lendas Chiellinile sisse ning pool minutit hiljem arvas Castan ekslikult, et ta on väravavaht.

              Kommentaar


                Hea palgaga kohtunikud keeravad Romale kõikide nende kaartidega järgmise mängu ka peesse... How convenient for Rube...
                sigpic

                Kommentaar


                  Ooot mis seis siis on? Roma ikka jälle võidab jah? Totti rääkis ka midagi, et olete ikkagi paremad...usun kuningat...kunn on ju ikkagi üks paras munn.....

                  Mis siin ikka....kevadeks vormi....täna oli selline korralik trenn küll kõhulihastele....like back in the zemunn and iglesias times. Jepppenssssssssss merda riomma!!!!!!!!!
                  Daje!!!
                  1.totti koondisesse.
                  2.Money talks bullshit(totti) walks.
                  3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                  "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                  Kommentaar


                    Roma fännide kokkuvõte: AS Roma valitseks maailma kui kohtunikud oleks õiglased ja maailmas valitseks rahu.

                    Kommentaar


                      Kokkuvõte: Rizzoli 3 , aus jalgpall 0 ( vihje Chiellini vs Pjanic vs DDR vs Chiellini) Ma laseks ennast maha kui ma oleks Juve "fänn" ausalt, soovitus , soe soovitus, put one in da barrel ja tõmmake dõumi, konkreetne pask ja kusi. Mind siin pole mõtet kaua aega tga a otsida, head aega foorum. Tulen tagasi kui aus jalgpall moes on! sfg pange pihku prillid!
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Mind siin pole mõtet kaua aega tga a otsida, head aega foorum. Tulen tagasi kui aus jalgpall moes on! sfg pange pihku prillid!
                        Salvestatud.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Montag Vaata postitust
                          De Rossi sai selle eest punase, mille eest Chellini I poolajal kollase sai. Castan sai vist käega mängimise eest, ma kordust ei näinud, kui teine punane lehvis, siis ma läksin arvuti tagant minema.
                          2 talda ees vs külje pealt spage. Jep samad asjad. Rizzoli vile oli okei, Teveze ja Gervinho kollased olid nii 50-50.

                          Kommentaar


                            Rahunege maha. Conte sõi taktikaliselt mängu ära lihtsalt. Pole midagi öelda, Juve võidab ka ausal teel.

                            Kommentaar


                              Kurb mäng, kurb tulemus Roma poolt vaadates. Pallivaldamisest hoolimata jäädi momentide loomisel hätta ja ideid ei suudetud ellu viia. Teine värav oli üpris kohutav vaatepilt, tagapost vaba, kui karjamaa ja lähim Roma mängija Bonuccile paari nädala kaugusel. Ma väga lootsin, et ma ei pea Dodo nime suhu võtma siis tuleb tunnistada, et tema oli selle käki peaesineja ning ei suuda endiselt algkooseisu mängija muljet jätta. Torosidise tulek oli kergendus.
                              De Rossile juhtus ka jälle üks neist " halbadest päevadest " ja persse see mäng kukkuski.
                              Paistab, et Juvele tänavu liigas tiitlile konkurenti ikkagi pole ja kuna Championsist samuti välja koliseti siis ei näegi muud, kui üsna pingevaba jalutuskäiku karikani. Täna olid nad tõeline meistrite tase.
                              Roma poisid, pea püsti sest jaanuari esimesel nädalavahetusel esimene kaotus saada ( liidrilt ! ) näitab millist ennustamatut vormi ja võimsaid esitusi on seniste võimaluste ( pink võrreldes Napoli ja Juvega on neetult lühike ja mitte ainult - Interil, AC Milanil on samuti nägudega rohkem priisata) juures Itaalia liigas fännidele pakutud. Siit saab minna ainult paremaks ! Champions League spot on endiselt mängus ja 2. koht kokkuvõttes reaalne eesmärk ja igati saavutatav.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Ja, aga kuningas ju ütles, et me oleme paremad?
                                Daje!!!
                                1.totti koondisesse.
                                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                                Kommentaar

                                Working...
                                X