320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vitt.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Kumb oli, kas käsi või viga?
      sigpic

      Kommentaar


        aga roma ju võitis, sest roma võidab kõik mängud, ka need kus kaotab, roma võidab ju ka kõik liigad, ka need kus ei osale!

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Mänguks valmis.

          Kui sa panid kõigile 12 panusele sama summa ja ma õigesti arvutasin siis jäi saldoks täpselt 0.

          Kommentaar


            Mängupildil iseenesest väga viga polnudki kuni kõik kolossaalselt p*tsi läks. Juventus lõi kaks sellist, millised on teised sellel hooajal meie vastu löömata jätnud.

            Selle asamel, et mingi järjekordne brass kaitsesse osta, oleks vaja ühte korralikku ründajat, kes suudaks kasti riputatud pallide eest ka võidelda.

            Kommentaar


              Päris kusine värk!

              Loodetavasti ei kordu eelmine hooaeg, kus aasta lõpetasime korraliku esitusega ja uuel aastal algas täielik vegeteerimine pihta ja kõigil oli äkitselt mänguisu kadunud.

              Tänane mäng oli kyll ausalt üsna nõrk, peale juve väravat üritati korralikult, kuid siis tundus, et kõva tempo tõmbas nagu rihma kinni ja teravus kadus.Poolaeg ei toonud seekord ka mingit positiivset muutust ja lõpuni läks langevas joones, teisel poolajal vist see Destro teenitud karistuslöök oligi ainuke meetilk tõrvapotis.

              Gervinho oli täielik võõrkeha täna väljakul ja isegi mitte väga ei üritanud ettevõtta, võimalik, et see Chiellini tackle tõmbas mehel virtsa lahti.

              Üldiselt Dodo oli kaitses nõrk ja vahetusest Torusiilis oli veel hullem(mängukindlus ilmselgelt kadunud). Et see positsioon vajaks kõvasti ülevaatamist, Balzaretti tasemest on mõlemad mehed valgusaastate kaugusel.

              Täna läks ühesõnaga kõik nii halvasti kui minna üldse sai, keskväli oli tglt ka ikka üsna kadunud täna, välja arvatud siis esimese poolaja 35 minutit.

              Selline tunne, et meestel oli aastavahetus alles jalgades.

              Eks need kaardid ja kõik see äravajumine tuletas üsna eredalt meie viimaseid hooaegasid meelde.

              Ausalt öeldes arvestades meie esimest 10-et mängu ja seda meeskonna vaimu mida ma näinud olen selle hooaja jooksul, olen väga hämmastunud selle collapsi üle mida täna nägin.

              Kohtunik kohtunikuks, aga täna kärises ikka igaltpoolt.
              sigpic

              Kommentaar


                maa peal tagasi?

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Päris kusine värk!

                    Täna läks ühesõnaga kõik nii halvasti kui minna üldse sai, keskväli oli tglt ka ikka üsna kadunud täna, välja arvatud siis esimese poolaja 35 minutit.
                    Jep, esimest poolaega oli siitpoolt vaadatuna päris hirmus jälgida. Õnneks (vaatenurgast olenevalt, mõistagi) tuli esimesel poolajal Tevez'i moment on brilliance ning teise poolaja alguses teie kaitsja eksimus, mis lubasid juvel kaks väravat saada. Eks see 2-0 kaotuseseis, mis on teile sellel hooajal väga võõras (?) tunne, omas samuti mängu lagunemisel suurt rolli.
                    Aga noh, ka selline kogemus võib kasuks tulla (vt. viola - juve), pool hooaega on veel ees.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Päris kusine värk!

                      Loodetavasti ei kordu eelmine hooaeg, kus aasta lõpetasime korraliku esitusega ja uuel aastal algas täielik vegeteerimine pihta ja kõigil oli äkitselt mänguisu kadunud.

                      Tänane mäng oli kyll ausalt üsna nõrk, peale juve väravat üritati korralikult, kuid siis tundus, et kõva tempo tõmbas nagu rihma kinni ja teravus kadus.Poolaeg ei toonud seekord ka mingit positiivset muutust ja lõpuni läks langevas joones, teisel poolajal vist see Destro teenitud karistuslöök oligi ainuke meetilk tõrvapotis.

                      Gervinho oli täielik võõrkeha täna väljakul ja isegi mitte väga ei üritanud ettevõtta, võimalik, et see Chiellini tackle tõmbas mehel virtsa lahti.

                      Üldiselt Dodo oli kaitses nõrk ja vahetusest Torusiilis oli veel hullem(mängukindlus ilmselgelt kadunud). Et see positsioon vajaks kõvasti ülevaatamist, Balzaretti tasemest on mõlemad mehed valgusaastate kaugusel.

                      Täna läks ühesõnaga kõik nii halvasti kui minna üldse sai, keskväli oli tglt ka ikka üsna kadunud täna, välja arvatud siis esimese poolaja 35 minutit.

                      Selline tunne, et meestel oli aastavahetus alles jalgades.

                      Eks need kaardid ja kõik see äravajumine tuletas üsna eredalt meie viimaseid hooaegasid meelde.

                      Ausalt öeldes arvestades meie esimest 10-et mängu ja seda meeskonna vaimu mida ma näinud olen selle hooaja jooksul, olen väga hämmastunud selle collapsi üle mida täna nägin.

                      Kohtunik kohtunikuks, aga täna kärises ikka igaltpoolt.
                      Peab nõustuma.

                      NB: Kirjutasin sulle privasse vastu ka, vaata äkki sul postkast täis või midagi.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Lõpp läks koledaks ja lollid väravad lasti. Selle mängu peab ruttu unustama ja keskenduma järgmistele, need on mängud mis on kohustus võita, muuga ei saa leppida.

                        NING nagu eelnevalt mainiti, pool hooaega on veel ees.

                        Sempre Forza ROMA!!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE è GIALLOROSSO
                        FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                        Matteo Pessina e Nicolò Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                        Kommentaar


                          Just, pool hooaega on veel ees. ON täitsa võimalik veel brain fartida ja langeda masendavalt madalalale.
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Teine värav oli üpris kohutav vaatepilt, tagapost vaba, kui karjamaa ja lähim Roma mängija Bonuccile paari nädala kaugusel. Ma väga lootsin, et ma ei pea Dodo nime suhu võtma siis tuleb tunnistada, et tema oli selle käki peaesineja ning ei suuda endiselt algkooseisu mängija muljet jätta
                            Pigem oli selle käki (ja üleüldse eilse mängu) peaesineja Castan, kes läks Leo petteliigutuse ohvriks ja mehe totaalselt maha magas. Castanil oli üldse päris pädev päev. Esimese värava puhul ei saanud ta Tevezega hakkama, teise värava puhul magas Bonucci maha ja lõpuks punane+penalt ka otsa.

                            On an individual basis, one against one, we are better than Juve

                            Francesco Totti

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Kokkuvõte: Rizzoli 3 , aus jalgpall 0 ( vihje Chiellini vs Pjanic vs DDR vs Chiellini) Ma laseks ennast maha kui ma oleks Juve "fänn" ausalt, soovitus , soe soovitus, put one in da barrel ja tõmmake dõumi, konkreetne pask ja kusi. Mind siin pole mõtet kaua aega tga a otsida, head aega foorum. Tulen tagasi kui aus jalgpall moes on! sfg pange pihku prillid!
                              eile staadionil

                              Kommentaar


                                respect
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X