320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Montag Vaata postitust
    Kas olete mõelnud kunagi, et võiks olla mingi müstiline meetod, kuidas leida foorumist üles ühe korraga kõik potentsiaalsed Ignore List'i inimesed? Kasutage oma võimalust! Täna õhtul on teie soovidele vastatud.
    Milleks erutuda... täpselt seda ju need "trollid" soovivadki Kuigi jah, trollimine oli "in" oma 3-4 aastat tagasi.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Milleks erutuda... täpselt seda ju need "trollid" soovivadki Kuigi jah, trollimine oli "in" oma 3-4 aastat tagasi.
      Põlvkonna vahetus
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        7 - 1

        Kommentaar


          Poisid peavad rohkem metsajooksu tegema. Ka City vastu oli kumm 20-30 minti enne lõppu tühi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Üldiselt väga ei trolli, aga see on lihtsalt epic. Tuleb suur meeskond vastu ning kuningas koos jüngritega laseb ennast momentaalselt täis. Hindamatu!
            Enne veel, kui see post üleüldises trollimise ja kahjurõõmu tsunamis kaugustesse kaob küsiks kas see lause sisaldab mingisugust mõtet ka ? Või oli see lihtsalt nagu suusitaks öeldud ? Kes on kuningas ? Garcia ? Totti ? Kas too " kuningas " on üksi väljakul ja kas mänguplaan, taktikad ja nende elluviiimine on ainuisikuliselt " kuninga " ülesanneteks ?

            Editeerides : 1-7, kas tõesti jälle see seis
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Kui keegi must puudust tundma hakkab, siis ma olen Markku peldikus, aku tyhi kohe ja uks on lukus. Tsau.

              Ahjaa, Bayerni fännid on kõik homod ikka, Silver jookse päästma neid.
              So self aware so full of shit

              Kommentaar








                Kommentaar


                  Nonii, teine poolaeg algas isegi lubavalt ja hea õnne korral oleks võinud kohe mõne ära lüüa. Au ja kiitus Neuerile kes tegi ikka ulme tõrjeid.
                  Peale kolme mängu oleme tabelis ikkagi teised, nii et see tulemus tuleb kiirelt unustada ja valmistuda eelseisvateks mängudeks. Grupist edasipääs on ju enam kui tõenäoline!

                  Forza Roma!

                  e. Ahjaa, seda yanga mbiwa viivat enam platsil näha ei tahaks, vähemalt mitte CL-is.
                  "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jr Vaata postitust






                    samal ajal AS roma mängijad väljakul:
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      Sooviks Roma fännide arvamust teada: Kumb 1-7 valusam oli - kas ManU-lt või Bayernilt? Teine kord peaks teoreetiliselt vähem valus olema, aga mine tea, ega te Bayernit vist väga ei sallinud ka enne tänast.

                      Kommentaar


                        Ma arvan, et seni kuni Laziolt 7-1 ei saa.. pole vist väga hullu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                          Kui keegi must puudust tundma hakkab, siis ma olen Markku peldikus, aku tyhi kohe ja uks on lukus. Tsau.

                          Ahjaa, Bayerni fännid on kõik homod ikka, Silver jookse päästma neid.
                          Süsti veel
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                            samal ajal AS roma mängijad väljakul:
                            Katsu ise ennast kiirelt 3-0 taha jäädes platsil liigutada, paralleele võib tõmmata Saksa - Brasiilia mänguga.
                            "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

                            Kommentaar


                              Las ma arvan, süüdi on kohtunikud, peded, juudid ja Juventus.

                              Kommentaar


                                Ma ei saa täpselt aru millest see arvamus, et AS Roma fännid on nagu kõik teised kusikud kes peale suurt kaotust endale vagiinast liiva välja kaapima lähevad? Me ei ole mingid glooryhunterid kes ei vaata isegi oma enda fännatud meeskonna kohtumisi. Me ei ole glooryhunterid, kes on endale soccernetti konto teinud et kuskile lihtsalt kuuluda ja mingit suvalist lippu lehvitada. AS Roma tähendab midagi muud! See et nüüd üks päev ükski asi välja ei tulnud ja teisel poolel kõik tuli, ei tähenda minu jaoks küll mitte m*nnigi!

                                Igatahes aus võit Bayernile. Eelistan selliseid kaotuseid iga kell 2-3 kohtunike ära ostetud "kaotustele" või siis viimase sekundi nokkaut väravast saadud kaotusele. Vähemalt oli 30ndal minutil selge mis saama hakkab ja rohkem üllatusi ei sündinud.

                                Siit mängust sündis nii mõnigi pluss.

                                * Saime teada kui sitt Mbiwa Liiva Vagiina päriselt on
                                * Saime teada miks Cole sellise palga langetusega nõus oli ja õnneks ta enam selle meeskonna särki kandma ei hakka
                                * Meeskondade vastu , kes armastavavad ise palli hoida, pole mõtet nii rängalt ründama minna
                                * Teises kohtumises Buyerni vastu ei saa enam midagi hullemaks minna ja sealt saab sündida ainult positiivsem tulemus
                                * Edasipääs CL on täiesti elus ja oleme võidukalt teisel kohal , sealhulgas CSKA hävitamine (millega pole ei Buyern ega Shitty hakkama saanud) ja võõrsil Shitty vastu teenitud väärtuslik punkt.

                                Ühesõnaga sitt tulemus sitt päev aga meeskond on ikka see sama, maailma parim, ja aega seda tõestada jagub veel küllaga. ootame et Castan, Astori ja Strootman terveks saavad ja siis on ka teised jutud.

                                FORZA ROMA!!!

                                e:

                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X