320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No teil on tõesti kerge...pole te see hooaeg kunagi millegi suure suunas liikunud... olete üks katkine, pasane prill-laud kogu see aeg olnud. Lazio oli kuni 2013ni lootust täis.......päris ausalt, oleks Inter finaalis vastas ei kotiks see trastanud naljakarikas enam üldse. Aga kuna vastas olete teie siis tõesti loodan, et Pedekovic(loe:kunagi oli Petkovic) suudab finaali võita. Karikas on täiesti sekundaarne.


    FUCK RIOMMA SHIT!!!!!
    SEMPRE FORZA LAZIO!!!
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
      No teil on tõesti kerge...pole te see hooaeg kunagi millegi suure suunas liikunud... olete üks katkine, pasane prill-laud kogu see aeg olnud. Lazio oli kuni 2013ni lootust täis.......päris ausalt, oleks Inter finaalis vastas ei kotiks see trastanud naljakarikas enam üldse. Aga kuna vastas olete teie siis tõesti loodan, et Pedekovic(loe:kunagi oli Petkovic) suudab finaali võita. Karikas on täiesti sekundaarne.


      FUCK RIOMMA SHIT!!!!!
      SEMPRE FORZA LAZIO!!!
      öööääää...

      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar




        Totti koondisse! Prandelli seebiks!

        Kommentaar


          Roma esimest korda sel hooajal Laziost eespool tabelis?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust

            Totti koondisse! Prandelli seebiks!
            Totti oli parim mees platsil järjekordselt. Lõpus vist üksi mängiski

            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            Roma esimest korda sel hooajal Laziost eespool tabelis?
            Ei. Millalgi varem oli ka minu meelest

            Kommentaar


              Kas keegi luges kokku kui palju penalteid jäi Rooma kasuks andmata? Kohtunike tase on ikka märgatavalt alla igasuguse arvestuse. Rohkem ei kommenteeri. a , 36 minuti De Rossi brainfart oli ka "lahe"
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                4-5 vaideldavat olukorda oli vist. Millest paar kindlasti oleksin mina andmata jätnud ja 1-2 andnud. Ühele olukorrale vist ei tulnudki head kordust.

                Esitus oli täiesti ok, lihtsalt ära ei löödud.

                Kommentaar


                  Tabeli viimase vastu, kes on viimased 8 mängu kõigilt tala saanud, närune viik teha on ikka andestamatu. Oma kodus, kodupubliku toel ja kaaselamisel on ikka päris häbiväärne.Päris ausalt ma ka ei mõista, mis selles tiimis valesti on, aga ei toimi asjad nii nagu peaks.Kui ikka Pescara suudab sisuliselt kogu meie kaitseliini tillitada vähemalt 3 üsna reaalse väravavõimalusega, siis nii on raske suurte tiitlite peale mängida.

                  Hetkel ma ei näe põhjust miks peaks järgmine hooaeg sellest etem tulema.

                  Üldiselt vana hea Roma söödukvaliteet on täielikult kadunud ja tõsist praaki toodetakse.

                  Ma ei mõista kuidas Florenzi suudab endiselt nii häda olla olukordade realiseerimisel.

                  Samuti on üllatav , et De Rossi vana kogenud mängijana ei suuda olukordi väravaks lüüa.

                  Mingi mõnus gladiaatoritele omane võitluslikus , mitte kunagi allaandmine on ärakadunud sellest tiimist, alles on jäänud väga emotsionaalselt kõikuv ja väga palju praaki tootev meeskond, kelle tulemused on äärmiselt ebastabiilsed.

                  Vaja on korraliku visiooniga treenerit ja paari korraliku klassiga mängijat, kelle panus meeskonna mängu oleks stabiilselt hea.

                  Pole mõtet järgmine hooaeg taas nalja tegema minna.

                  Ma ei kujuta ette, mis seis meil oleks ilma Tottita ja kui masendav see mängupilt oleks.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Kui midagi head, siis vähemalt pühivad sellised tulemused mõtted, et Andreamisiganes järgmiseks hooajaks pukki jätta. Ei, ta ei ole kehva, aga liiga palju on minu arust nähtud seda #päästan pool hooaega, kuid täishooajal feilin# mehi. Romal on vaja munadega meest, visiooniga meest, kogenud meest.
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Tore et Destro on väravasoone üles leidnud vähemalt.

                      Aga Aurelio ma vahetaks välja ainult kas Vincenzo, Carlo või Luciano vastu, äärmisel juhul ka Mancini, aga seda ainult sellepärast et ta on Itaallane ja tal on stiilne sall.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        äärmisel juhul ka Mancini, aga seda ainult sellepärast et ta on Itaallane ja tal on stiilne sall.
                        + ta teab et Totti on kunn
                        + Ta tegi eelmise hooaja lõpus maailma parima "Fergitime-i" ever (koos Kunnari ja Balo abiga muidugi).

                        Kommentaar


                          Guidolin!

                          Tegelikult ka, kui Roma või üks Milaanodest endale Guidolini ära ei too, siis on jalgpallimaailmas midagi valesti. Sisuliselt on mehel sellel sajandil olnud kaks hooaega, kus tema tiim pole ootusi ületanud (feil korra Palermoga ja Monacoga). Ja Roma oleks veel eriti sobiv, arvestades et Romal on koosseis täis mehi, kes Guidolini 3511 või 3421 taktikasse ideaalselt sobiksid.

                          Guidolin
                          Oskus muuta pensionär-täkkründaja väravamasinaks. check.
                          Oskus vedada tiim järjepidevalt CL kohtade piirimaile. check.
                          Viinud Udinese kaks aasta järjest Romast kõrgemale ja võimalik, et teeb seda ka sel aastal*. check.
                          Oskus panna noored mängima. check.
                          ja nii edasi

                          * Vaadake selle hooaja Udinese koosseisu. Klassi on minimaalselt ja hetkel on see tiim sisuliselt Inter-Roma-Lazioga samal pulgal. Müstika.

                          Kommentaar


                            Guitsi nimi pole vist tegelikult kordagi läbi käinud (vähemalt sel aastal)

                            Kommentaar


                              Ancelotti- endale väga ei sümpatiseeri, paras Milani perselakkuja,jookseb phmt sinna kus on suur raha ja suured võimalused seal on ka Ancelotti. Meie projektile ütles ta 2 aastat tagasi EI, oli võimalus alustada ja ehitada uus "AJASTU" Romas, ilmselt polnud tal julgust ja usku selesse.

                              Mancini- Vaadates palju on Citysse rauda ostetud ja toodud, siis tglt on tulemused ja mängupilt ikkagi kehvakesed olnud, Euroopas on saadud järjepidevalt tappa jne...,eelmise hooaja lõpp oli elujopp ja Interi tiitlid tulid talle samuti üsna kergelt, kuna sel ajal oli Inter ilmselt üks parima,pikima ja mitmekülgseima pingiga meeskond itaalias.Lisades siia juurde meeskonna halva sisekliima, tülid mängijatega, siis mina ütlen Mancinile EI, pole väga usku temasse ja tema mängupilti.

                              Montella- Tal on Fiorentinas veel niipalju tõestada ja oma nägemusi elluviia, et vaevalt ta sealt lahkuda tahab isegi kui Roma talle peatreeneri kohta pakuks.Respect vana kahtlemata, aga mul oleks hea meel teda ka järgmine aasta Fiorentina eesotsas jätkamas näha.(Itaalia jalgpalli konkurentsi mõttes ja loodetavasti suudab Fiorentina ka see suvi mõne väga tugeva mängija tiimi meelitada)

                              Guits- Eika ütles kõik ära juba , olen nõus, et täitsa sobiv kandidaat.Kuigi minul on Guitsist jäänud mulje kui väikeklubi treenerist, kellele pigem meeldib pusida noortega,pingevabas keskkonnas, kus temalt suurt midagi ei oodata ja kus ta saab pigem alati üllatada.Millegipärast kaldun arvama, et ta failiks suures tiimis , kus talle nt visatakse ette ka 50 milline transfer budget, ta lihtsalt ei oskaks seda kasutada.Guits on lihtsalt selline nokitseja, nimetaksin teda kasvõi "Kingsepaks".Vaadates kuidas ta nt Euroopas phmt alati failinud on siis suurt eufooriat ei tekita.

                              Andreazolli-Mängupilt on tegelikult üsna igav olnud ja väravad tulnud üle kivide-kändude+ lisaks meeste väga halb üksteise mõistmine, kohutav söödupraak jne, kaitseliini offside trap räiged failid jne... Tulemused on kyll paremad kui Zemaniga, aga üldiselt ma usun, et kui ta pukki jääks, ega sealt üle 5-7 koha ei tuleks, selline samasugune kõikuv hooaeg.Ta võib olla kyll hea "kasuisa" mängijatele, kuid Scudetto treenerit ma hetkel temas ei näe.(ilmselt vaja oleks rohkem treenerikogemust, potentsiaal tundub tglt hea olema) Kui ikka tabeli selge punase laterna vastu sellise pohmas mänguga peale minna, siis on midagi ikka valesti.Sest viimased aastad on näidanud, et kui tahad Scudettole mängida, siis pead eelkõige võitma ja mängima kindlalt nõrgemate ja väiksemate tiimide vastu.

                              Spalletti- Kahtlemata nr 1 kandidaat, aga seda ma kyll ei tea kuidas ta sealt Sibulate juurest tulema saaks.Tegi juba siis sitast saia , kui Roma oli pankrotis.Eks tema lahkumise põhjus oligi see, et rahakott transferidele oli tühi.

                              Blanc- tundub huvitav ja munadega treener olema, samas tundub, et viljeleb ka sellist igavat prantsuse jalgpalli.

                              Lisan veel nimed, kes tunduvad päris head kandidaadid olema: Bielsa,Pellegrini,Jupp Heynckes,Jürgen Klopp.

                              Kahju, et me Villas-Boast ei saanud, Tottenhami on ta üsna kenasti jooksma saanud, arvestades, et nt mängujuht Modric lahkus Madridi.

                              Väga sümp treener igatahes!
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                                Millegipärast kaldun arvama, et ta failiks suures tiimis , kus talle nt visatakse ette ka 50 milline transfer budget, ta lihtsalt ei oskaks seda kasutada.
                                Palju on Itaalias tiime, kus peatreeneril on mängijaostude puhul (olulist) sõnaõigust? Lazio on väidetavalt üle minemas "Inglaslikule mudelile", kus Petkovic saab oste ise teha. Aga teised tiimid?

                                Contele meeldib vähe rohkem meeste hangete juures kaasa rääkida, kuigi enamus ostud ja otsused teeb siiski Beppe- seda ka siis, kui Conte asja heaks ei kiida (väidetavalt nt Conte Pirlot ei tahtnud). Aga Milanis otsustab Galliani, Interis Branca, Udineses Larini(?), Violas Prade (jup, Viola lammutab Roma rejectide Prade+Montella eestvedamisel) jne. Ka Romas on selles osas Sabatini boss ja treeneritel raha kulutamise temaatikal väga palju köhida ei tohiks olla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X