320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma olen öelnud, siis alla 3 värava lüües oleme ise süüdi. Kohtunik meilt ründefaasis midagi ära ei võtnud ja suurt vahet pole, kas kaotasime pehmopennust või oleks saanud näruse viigpunkti. Loomulikult oleks ilma selle väravata olnud võimalus kolmele punktile minna, aga sitta kah. Udinesele sobis Roma taktika ideaalselt ja joosta suudavad hästi, tublid.

    Teeme siis lollidele matemaatiliselt ka asja selgeks:
    Roma mängudes on keskmiselt 4+ väravat. Seega kui ise võita tahad, siis tuleb lüüa 3 või enam. Kuni me seda ei suuda, siis punkte ka kaotame.

    Dodo debüüt oli OK ja kreeklase punane on suva. Armero on ahv.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
      ...no ongi...siin näeb väravaid mõlemalt poolelt ja igale maitsele. Kaitseliin nagu läbisõidu hoov! Zeman on tublit tööd teinud
      Aga mulle see sobib. Ma ei ole Roma fänn. Mulle meeldib lihtsalt head jalgpalli vaadata. Ründes on roma klassiga meeskond aga kaitses saamatud. Aga selline ongi ju Zemani filsoofia, mis mulle sobib. Barcelona stiil mulle ei meeldi, kus hoitakse palli 80% ja aint ise rünnatakse. Roma laseb teistel ka mängida. Muidugi kui ma oleks roma fänn siis ma räägiksin teist juttu.

      Kommentaar


        Seisuhoidmine Zemani moodi (peaks olema pilt 2:1 seisult):

        Kommentaar


          Päris jõhker statistika peale üheksandat roundi: Chilevole ja Romale on löödud hetkel Serie As kõige rohkem väravaid, ehk siis 16 (võrdlus: Juventus juhib neljaga). Roma ründajad on selle aga siiamaani mingil määral suutnud kompenseerida. Kaitse ussitab ikka tõsiselt, igast otsast.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jihad Vaata postitust
            Aga mulle see sobib. Ma ei ole Roma fänn. Mulle meeldib lihtsalt head jalgpalli vaadata. Ründes on roma klassiga meeskond aga kaitses saamatud. Aga selline ongi ju Zemani filsoofia, mis mulle sobib. Barcelona stiil mulle ei meeldi, kus hoitakse palli 80% ja aint ise rünnatakse. Roma laseb teistel ka mängida. Muidugi kui ma oleks roma fänn siis ma räägiksin teist juttu.
            Nagu näha siis Roma fännid eriti õnnelikud selle statistika üle pole. Neile on hetkel kohane, paar aastat tagai, Brasiilia taktika: meile lüüakse nii palju, meie lööme alati rohkem. Ei vaidle vastu...väravate rohket mängu on alati hea vaadata...aga mitte sel hetkel olles Roma fänn!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas karl91 Vaata postitust
              Naera naera, aga kui tuleb 21 voor Roomas, siis sa pärast mängu ei naera enam, siis Roma ise teeb printeri kaitseliinist läbisõidu hoovi.

              FORZA ROMA FORZA CAPITANO
              Anname endast parima ja lööme teist ikka rohkem
              Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
              I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                Anname endast parima ja lööme teist ikka rohkem
                Huumor!!!! Teie ja lööte meist rohkem. Viimaseid Roma ja Interi vahelisi mänge mäletad ikka.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
                FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl91 Vaata postitust
                  Huumor!!!! Teie ja lööte meist rohkem. Viimaseid Roma ja Interi vahelisi mänge mäletad ikka.
                  Ikka mäletan! Selle ütlengi,et see kord lööme teist rohkem!
                  Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                  I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                    Ikka mäletan! Selle ütlengi,et see kord lööme teist rohkem!
                    Eriti ei usu, et lööte.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA FORZA CAPITANO IL MIO CUORE č GIALLOROSSO
                    FORZA ANCHE SAMP E GENOA

                    Matteo Pessina e Nicolō Barella “Perché non hanno vinto loro? Perché sono invidiosi, gelosi”

                    Kommentaar


                      Parma-Roma
                      ROMA (4-3-3): Stekelenburg; Piris, Marquinhos, Castan, Dodō; De Rossi, Bradley, Florenzi; Lamela, Osvaldo, Totti

                      Substitutes: Goicoechea, Svedkauskas, Burdisso, Romagnoli, Perrotta, Pjanic, Marquinho, Destro, Lopez

                      ehk siis tüüpiline 2 - 5 - 3 süsteem

                      Roma händicapi võit 4,4 koif, tundub päris mõnus, aga ma jätan igaks juhuks täna vahele
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        plats on ka suht bassein, seega loterii.

                        Kommentaar


                          Hakkab pihta , 3 minutiga Parma ees.

                          Kommentaar


                            bassein või loterii, aga ausalt hakkab äratüütama juba see häda mida peab platsil nägema.

                            Kuidas väikesed tiimid meile nädalast nädalasse koti pähetõmbavad, võitlusvaim on meil küll väga väga sitt, sellesosas tehakse meile küll suured suured silmad ette.

                            Pole lihtsalt reaalne, et pea igamäng me kingime eduseisu käest ja ma ei süüdista selles platsi.

                            Minu arvamus on see, et sellise kaitseliiniga lihtsalt pole võimalik mängida seda Zemani taktikat ja asi MOTT, kulutagu talvel natuke rohkem kogenud meestele, siis ehk hakkab looma, hetkel võib selle Zemanlandia küll karu perse pista.

                            Fakt on see, et selline taktika meile ilmselt scudettot ei too ja vaevalt me euroopaski väga edukad sellega oleksime, kujutage ette , et me hakkame sellist asja Realide,Shakhtaride ja BARCADE vastu panema ja sellise kaitseliiniga, ma kujutan juba ette, mis ploomid sealt tuleks, hullem tulem kui see Manu 7-1.

                            See taktika on lihtsalt nii ebastabiilne, vaja oleks seda modifitseerida vastavalt seisule.Usun, et kokkumängu harjutamise korral võib järgmine hooaeg ehk parem olla, kuid siiski, kui palli ei valda ja kaitset korraliku pole, siis imedki relegatsiooni meeskondade sumpse.Selle hooaja kaotused on ikka väga valusad.

                            Parma mäng pole veel läbi, kuid tundub , et läheb üsna samasse auku.

                            Usun, et Spallettiga oleks meie seis liigatabelis parem, usun, et isegi Enriike teine hooaeg oleks kordades viljakam olnud.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Roma on ennegi tõestanud, et veepallis eriti komplimendid ei olda.

                              Kommentaar


                                Ega jah muud midagi, kui Spaletti kiirelt koju tagasi tuua ja veel oleks võimalik alles jäänud mängudega ennats Meistrite Liigasse välja võidelda. Scudetto võib peale tänasest unistuseks lugeda. Kui Zeman veel jätkab, siis pole Serie B kaugel , ilma Totti ja Osvaldota poleks ka see ulme. Kohati tundub et Milani fänn on hetkel isegi õnnelikum...jama
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X